Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlarr!!!! herkesin miraç kandilini mübarek olsun ve bu güzel günde yapılan tüm dualar kabul olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: ben şimdi bu mübarek günün yüzü suyu hürmetinee yasin okucam bebişlerimiz annelerini daha fazla bekletmeden çabucakkk gelsinler diye:CüvCüv: inşallah dualarım kabul olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah kabul olur canım.allah dualarımızı kabul etsin...

bu topiği sen açmışsın.baktım şimdi.bu topik sana ve burdaki herkese uğur getirir inşallah umarım en kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz..:ecrin_bebek::))

meleğim neredesin bişi soracaktın...bu topiğe neden kimse gelmiyo banamı öyle geliyor...

BEN EN SON 10 hazıranda adet oldum nettekı hesaplamalara göre 14 temmuzda olmam gerekıyomus adett yaa ben o gunu mu bekleyecegımmm bıde 34 gunde bır adet olması normal mı yanı ben 10 hazırandan sonra adetım bıttıkten sonra full calıstık... en son temmuzum 4 unde yaramazlık yaptıkkaydirigubbakcemile3 hala devam edım mıı :)
aaaaaaaayyyyyyyyyyy ne soru sordumm ama

bu topiği sen açmışsın.baktım şimdi.bu topik sana ve burdaki herkese uğur getirir inşallah umarım en kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz..:ecrin_bebek::))

inşallah canımm aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canlarımm yasinimi okudum şimdiii bol bol da dua ettim hepimiz için inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz biran önce allah okuduğum yasini ve yaptığım duaları kabul etsin:Saruboceq::Saruboceq:

canım normali 28 günde bi adet olunur ama bu kişiye göre de değişiyo senin biraz fazla sürüyoo bence yaramazlıklaraa devammm bayanssulusmile tadını çıkar tatlımm inşallah hamile kalmışındır bende ilk kez bu ay için full çalışarak deniyorum bakalım kısmet nasipse olur tabi:):)

canım 34 gün de bir mi oluyosun.herkesin farklı oluyor.benim mesela 28 gün bazen oynayabliyor stresten falan ama önemli olan düzenli bir şekilde olması.geçen bi arkadaş söyledi öyle dertleşiyorduk laf lafı açınca söyledi adet olacağın günün bi önceki gününü değerlendirirsen oluyormuş denediniz mi dedi.. ben ilk defa senden duydum dedim çok söylüyorlar sen bilmiyomusun dedi bana.doktorumda önemli günlerde bir gün araylan yapın çünkü spermler 72 saat yumurta da 12 saat yaşıyor dedi. biz öyle yaptık önemli günlerde benim yumurta anladığım kadarıyla 14. çatladı bi sonraki gün doktor yumurtan çatlamış gözükmüyor bu da çatladığın gösterir dedi.inşallah dedi eşinin spermleri iyiyse yetişmiştir dedi.ama sancılarım adet olacağımın sinyallerini çoktan verdi.yine de diyorum allahtan umut kesilmez. sizde son günü değerlendirin bakalım inşallah kociş ev de olursa son günü değerlendirecm.çalışmalara devam edin ben çok yoruldum uğraşmaktan sanki boşuna kürek çekiyom (hayırlısı olsun ne diyelim...

arkadaşlar bende hamileler kervanına katıldım 5 haftalık olmuş benimkisi ama bu durumda üzerine adet görmüş oluyorum hayırlısı bakalım bir müdet izinliyim nete giremicem girdiğimde yeniden başlarım yazışmaya allahım her isteyene nasip etsin allah dualarınızı geri çevirmesin

canım cok sağol...
cicekler için ayrıca cok teşekkür ederim...
herşey allahtan canım ne yapalım bekleyip görücez artıkın..

hiç üzülme canım benim...böylesi hayırlıymış demekkiiii....
sağol canım bizde öyle diyoruz hayırlısı...
yeni ay yeni umutlar..

Canım seni tanımıyorum ama ben de acını paylaşıyorum... Nolursun dirayetli ol... Eminim meleğin tekrar gelecek sana...
canım burda hiçbirimiz birbirimiz tanımıyoruz ama hepimiz acılarkmızı paylaşıyoruz..allah razı olsun canım cok sağol..
canım hoşgeldin..
cok sağol rabbim inş. hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin canım...
canım bende daha önce 3 ay,5 ay ve 2 aylık bebeklerimi kaybettim kalp atışları duyulmadı..yaniden hamile kaldım diye cok sevinirken onuda daha hissetmeden kaybettim..
allahım daha beter acılar vermesin ne yapalım herşey ondan verende o alanda oo inşallah bizlerede bu sabrın mükafatını vericektir...

canım sizlerinde mirac kandili mubarek olsun..
rabbim bu mubarek gecede ettiğin dualrı boş cevirmesin inş...
allah razı olsun canım...

canım cok sevindim hayırlı olsun..
rabbim inş. sağlıklı kucaklamayı nasip etsin inş....:Saruboceq:
senin adına cok sevindimmm dikkat et kendine..

canım yumurtayı 24 saat yasıyor sanıyordum sperme gelince hepsi aynı değilmiş ki 24 saatte ölen spermler de varmış....bi de gün aşırı ilişki önerilse de ben ovulasyon testiyle günü bulup her gün ilişki denedim bakalım sonucu bekliyorum hepimiiz olması dileğiyle..

slm arkadaşlar ben de 7 temmuzu bekliyodum ama yine de ayın 6 sında test yaptım biri silikte olsa iki çizgi çıktı şimdide adetimden 2 gün geçti hamilemiyim acaba lütfen bana yardım edin kafam çok karışık....acil

bende 8 temmuzu bekliyodum ama henüz bir gün gecikti test yapmak istiyorum ama beklemem gerektigini söylüyorlar strestende gecikme olabiliyo mu yardımcı olursanız sevinirim.....

gamzelikız tekrar geçmiş olsun diyorum. seni bunaltmak istemiyorum, muhakkak tetkiklerini yaptırmışsındır ama yine de yazmak istedim. benim dr.um çok hassas davranıp bana bi sürü test yaptırmıştı:ANA,Faktör V,kan pıhtılaşması vs...bide korunmayı bırakınca folik asitle beraber günde 1 tane bebe asprini verdi.testlerde sorun çıkmasa da hamilelik başlangıcında bi iğne den bahsetmişti..bilgin olsun diye yazmak istedim. Rabbim inşaallah bize de sağlıklı bebişler nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…