Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

hayatım beni merak etmişsin sağol canım..opuyorumnanaktan
sana cok iyiyiz demeyi o kadar cok isterdimki anlatamam..:sinifsinif:
canım ben bugün bebeğimi kaybettim malesef..:gitme::gitme:
kimyasal gebelik yaşamışım..ona kadar alıştımki bu defa olucak idye cok umudum vardı...
allahım daha beter acılar göstermesin...bugün öğleden sonra kanamam geldi..ve bebeğim artık yok...beni listeden silin kızlar...yeni günümü bilmiyorum..ama 7 ağustos yazın bakalım...
...
rabbım hayırlısını versın ınsallhhh canım uzulmeee lutfenn şükredılecek bırsey var allahtan kımyasal dıs gebelık degılmışş...:gitme: bırbırımıze destek olmamız lazımm sekerımmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan veeeeee bunlar senın ıcınnna.s.a.s.a.s.

nihan bende yeni sayılırım birbirimizi tanımıyoruz ama gönüllerimiz bir.:))umarım bir gün meleklerimize kavuşuruz..benimde beklemek istemediğim tarih 16 temmuz çok yakınız.ama şimdiden umutlarım tukendi.ya.. kızlar niye ben son bikaç aydır sancılarımı 10 15 gün önceden çekmeye başladım anlamıyorum .sanki adet olmuşum hertarafım ağrıyor.böyle oluncada erkenden umutlarım tükendi yine bu ay...anlamadım sizlerde de böyle olanınız var mı acaba..

umutsuzluga kapılma canımmm rabbım hayırlısını nasıp etsın ınsallh hamıleyızdırrrrr....

Selam kızlar,

Bugün üye oldum siteye... Biz de eşimle Ocak ayından beri istiyoruz...

Son regl tarihim 18 Haziran... Yumurtlama tarihim 30 Haziran... Beklenmeyen tarihim 17 Temmuz... Tuvalete çıktığımda hep beyaz yapışkan akıntım var... Norma mi sizce? Umarım hamileyimdir artık...

Beni de aranıza alır mısınız?

hoşgeldin canımm aramızaa senide hemen listeye ekliyorummm:)

kızlar 2 gündür bebiş çalışmalarına başladık :kedi:eşimle bu kez hergün yapmaya karar verdikkaydirigubbakcemile3 inşallah bu sefer hamile kalabilirim her zaman yumurtlama günümde yapardık 4 gün boyunca ama bi türlü hamile kalamadım mafoldumbenbu sefer reglm biter bitmez başladıkbayanssulusmile inşallahh hamile kalırım bazı doktorlar gün aşırı diyo bizde bi deneyelim :KK1:kaybetcek bişiimizzz yok dedikhihoyyythihoyyyt bakalım 29 temmuz beklenmeyen regl günüm hadi hayırlısı geçen bir seneden sonra allah yüzümüzü güldürsünnkaydirigubbakcemile5

kızlar 2 gündür bebiş çalışmalarına başladık :kedi:eşimle bu kez hergün yapmaya karar verdikkaydirigubbakcemile3 inşallah bu sefer hamile kalabilirim her zaman yumurtlama günümde yapardık 4 gün boyunca ama bi türlü hamile kalamadım mafoldumbenbu sefer reglm biter bitmez başladıkbayanssulusmile inşallahh hamile kalırım bazı doktorlar gün aşırı diyo bizde bi deneyelim :KK1:kaybetcek bişiimizzz yok dedikhihoyyythihoyyyt bakalım 29 temmuz beklenmeyen regl günüm hadi hayırlısı geçen bir seneden sonra allah yüzümüzü güldürsünnkaydirigubbakcemile5
inşallah tatlım...Allah gönlüne göre versin...sen ben ve tüm isteyenlerin kucağını doldursun rabbim

kimyasal gebelik yaşamışım..ona kadar alıştımki bu defa olucak idye cok umudum vardı...
allahım daha beter acılar göstermesin...bugün öğleden sonra kanamam geldi..ve bebeğim artık yok...beni listeden silin kızlar...yeni günümü bilmiyorum..ama 7 ağustos yazın bakalım...
hiç üzülme canım benim...böylesi hayırlıymış demekkiiii....

nihan bende yeni sayılırım birbirimizi tanımıyoruz ama gönüllerimiz bir.:))umarım bir gün meleklerimize kavuşuruz..benimde beklemek istemediğim tarih 16 temmuz çok yakınız.ama şimdiden umutlarım tukendi.ya.. kızlar niye ben son bikaç aydır sancılarımı 10 15 gün önceden çekmeye başladım anlamıyorum .sanki adet olmuşum hertarafım ağrıyor.böyle oluncada erkenden umutlarım tükendi yine bu ay...anlamadım sizlerde de böyle olanınız var mı acaba..

Medart'cığım inşallah hepimiz kavuşuruz... Sağol iyi dileklerin için...

Valla Ocak ayından beri şunu anlamış bulunuyorum ki ne kadar çok düşünürsem o kadar çok "yalan" belirti ortaya çıkıyor...

Ben bu ay ilk defa biraz bunu engelleyebildim. Keşke hiç düşünmesem ama eşim de o kadar çok istiyor ki geliyor karnımı öpüyor biliyorum oradasın diyor... Bugün kandil kızlar birbirimiz için bol bol dua edelim... Bebeklerimiz tez vakitte gelsin...

Canım seni tanımıyorum ama ben de acını paylaşıyorum... Nolursun dirayetli ol... Eminim meleğin tekrar gelecek sana...

günaydın herkese...
kızlar nasılsınız ..bu siteye çok yazılmıyor nerelerdesiniz..sabah yine sancılarla uyandım:KK43:çok umutsuzum:1no2:

nihan inşallah eşinin hisleri doğru çıkar.... bebeğinize kavuşursunuz...ne güzel kafandan atabilmişsin ben atamıyorum..

selam ben topiğe yeni katıldım. sana geçmiş olsun demek istedim. İnşaallah Rabbim tez zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip eder. Ben ilk bebeğimi kaybedeli 1,5 yıl oldu. 6 haftalıktı kalbinin sesini duyamadık ,kanama vs.,uzun bir bekleyiş.....sonunda aldılar. hala içimde yara... ama Allah beterinden saklasın diyorum. koşulsuz teslim olmamız lazım O'na...Tekrar denemeye başlayalı ise 4. ayım olucak benim de.. 3 aydır umutlanma sonra hayal kırıklığı yaşıyorum..çok taze olduğu için tarifsiz duygularını anlıyorum senin ama güçlü ol moralini sağlam tut. Herşey Allah'tan unutma...

FUNDAY hosgeldın tatlı öncelıkle gecmıs olsunn rabbım hayırlı zamanını bılıyordur ve kucaklarımızı dolduracak ınsllhhh

X