Her Gün Yeni Bir Kaynana

eşimde gülüyorr ama ben sinir oluyorumm :KK47:

bak o da dogru... esim gülüyo annem saka yapiyo diye.. ama deli oluyorum zaten onlarin amaci da bizi yipratmak.. önceleri inanmiyordum kasitli yaptiklarina.. diyordum yok daha neler diye..ama insan gördükcee valla öyle bi inaniyokii.... :KK37::KK37::KK37:

benimkide başladı laf sokmaları yokmu alıyor cavabını ama...
dün akşam kendi kendini davet eden misafirlerim vardı....
sadece kısır yaptım görümcem dedi bende bişiler yapıp getiririm tamam dedim....
kaynana sadece bunu mu yaptın bu ne ki şöyle pasta börek çörek dolduysan ya etrafı.....
ben evde oturmuyorum sabah 8 de çıkıyorum akşam 8 de geliyorum dedim sustu kaldı....karnım burnumda hemde çalışıyorum birde size pasta börek yapacam sanki gel dedim size ben....
çocuk doğunca çok şavaşacaz gibime geliyor....:KK52::KK52:

offff offfff
ben ikinciye hamileyim beni ilkinde bunalıma soktu. onun yüzünden ne lohusalığımı bildim ne anneliğimiz zevkine varabildim. melek görünümlü bir şeytan o. şimdi ikinciye hamileyim ve az kaldı doğuma tek korkum ilki gibi şeyler yaşamamak ama sanırım yine aynı şeyler olacak. bazen öyle haller gelior ki tutayım içimde bebeğimi kalsın orda beslensin büyüsün.

ben kaynanamla beraber oturmuyorum ama hergün evine gitmemi istiyo. bende hergün gidip sohbet ediyorum okadar çok konuşuyorum şikayetlerimi bildiriyorumki kadında artık bıktı şimdi çağırmıyo beni ama ben alışkanlık heralde sık sık gidiyorum içimi döküyorum gözlerinde yeter evine git artık yakarışlarını görüyorum sanırım biraz rahat bırakmam lazım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

offff offfff
ben ikinciye hamileyim beni ilkinde bunalıma soktu. onun yüzünden ne lohusalığımı bildim ne anneliğimiz zevkine varabildim. melek görünümlü bir şeytan o. şimdi ikinciye hamileyim ve az kaldı doğuma tek korkum ilki gibi şeyler yaşamamak ama sanırım yine aynı şeyler olacak. bazen öyle haller gelior ki tutayım içimde bebeğimi kalsın orda beslensin büyüsün.

sende bı topiç acsan olurmus yanı hayırdır ne gıbı sıkıntılar yaşattiki sana

selam arkadaslar kaç gundur yoktum :KK1:kaynananam gozum ağrıo dıe bılgısayara bakmama 1000.kez yorum yapınca bı kaç gun acmadım pc yı ama bak sımdı actım ya geldı gene gozun agrımıo muydu ne dıe ha bıre oturuon dedıı ha bıreeeeeee yok artık ınsafsızzz:KK53:

kızlar ne oluyo bilmiyorum ama bizde güzel gelişmeler var:KK1: kaynanam ameliyat oldu bende ona herşeyi unutup iyi davranmaya çalıştım baktım oda iyi oldu umarım geçici değildir bakalım yakında belli olur şimdi gelen giden oluyor diye göz boyamaya çalışmıyodur umarım:KK53::KK53::KK53:

hala nefret ediyorum senden...
evimize geldim dün gece eşimle beraber. annesi rahatsızmış doktora gitmiş dün ilaç vermiş doktor 10 gibi geldik eve eşim ben bi geçiyim dedi bende kızımı da verdim özlemişlerdir diye gitti 15 20 dk durdu döndü geri ama tüm gece başı a<ğırdı şişirdi kadın 15 dakkada kafasını kocamın....

bu arada sabah örtü yoktu balkonda baktın öğleden sonra asmış yine :KK43: aman çok üzüldüm

kızlar ne oluyo bilmiyorum ama bizde güzel gelişmeler var:KK1: kaynanam ameliyat oldu bende ona herşeyi unutup iyi davranmaya çalıştım baktım oda iyi oldu umarım geçici değildir bakalım yakında belli olur şimdi gelen giden oluyor diye göz boyamaya çalışmıyodur umarım:KK53::KK53::KK53:

insallah tatlim narkozun etkisinden degildir :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün oğlumu aşıya götürdük sağlık ocağına.
kahvaltı etmemiştik eşimle. dönüştede burda ayvalık tostunu çok güzel yapan bi yer var.
bizde orda yedik. kaynanam eve gelince kahvaltı etmiyormusunuz yoksa lokantayamı gittiniz dedi.
ama bi tavrı vardı görmelisiniz.

bide misafir vardı bugün. çayın suyu bitmişti, bnde altına su koydum. misafirin birinin çayı bitti .... abla altına su koydumda getiririm biraz snra dedim.
kaynanam hemen atladı ketıla koysaydın yaa..
aman allahım boğacam kadını yaa.
öldümü çaysızlıktan beklesn nolcakkk

deli etti yine beni deliiiiiiiiiiiiiii.geçen gün eski komşumuza gittik komşumuz dediki sizinle bigün fındıkzade pazarına gidelim çok güzel orası falan kaynanamda iyi dedi memlekete giderken benim kızla torunlara bişeyler alırım.banada diyoki kocandan para istede onlara alalım.bende dedimki bikaç şeye ihtiyacım var zaten onlarıda alırım dedim.pantolonda alcam kilo aldım olmuyo hiç biri dedim.benimki komşuya dönmüş diyoki geçen gün bir sürü kıyafetini dağıttı demekki yenilerini isteyecekmiş ondan dağıtmış dedi.ihtiyacım olmasa almam zaten dedim ihtiyacım varki dile getiriyom dedim huzuli şeyler alıp dolap doldurmayıda sevmem dedim ama sinirli bi halde söylüyorum bunları.babama söylerim o alır dedim.kocan dururken babana niye söylüyon dedi.o kadar çok üzüldüm ki anlatamam gözlerim doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi.sen kızın torunların için kocamdan para istemeyi biliyosun benim bişeye ihtiyacım olduğu zaman niye laf ediyosun.konuşmuyorum iki gündür gerekmedikçe.

bugünde babam aradı kaynanada yanımda.babama dedim yanına gelcem alışveriş yapmaya pantolonlarım olmuyo beni burda düşünende yok dedim sen alırmısın.kaynana döndü bi baktı bişey demedi ama dese sokacam lafı hemen .çok üzüldüm ama :KK43::KK43:

pür dikkat iyi olcağız hata yapmicağız herşeyi istedikleri gibi yapcağız iyi gelin olcağız bizi olduğumuz gibi kabul etseler yaa kızlar korkuyorum yanlış bişe yapacağım diceğimde büyü bozulacak :KK52:

umarım kaynanalarınız okumuyordur yazılanları şimdikiler bilgisayarı çok iyi kullanıyorlar:KK60::KK60::KK60:

deli etti yine beni deliiiiiiiiiiiiiii.geçen gün eski komşumuza gittik komşumuz dediki sizinle bigün fındıkzade pazarına gidelim çok güzel orası falan kaynanamda iyi dedi memlekete giderken benim kızla torunlara bişeyler alırım.banada diyoki kocandan para istede onlara alalım.bende dedimki bikaç şeye ihtiyacım var zaten onlarıda alırım dedim.pantolonda alcam kilo aldım olmuyo hiç biri dedim.benimki komşuya dönmüş diyoki geçen gün bir sürü kıyafetini dağıttı demekki yenilerini isteyecekmiş ondan dağıtmış dedi.ihtiyacım olmasa almam zaten dedim ihtiyacım varki dile getiriyom dedim huzuli şeyler alıp dolap doldurmayıda sevmem dedim ama sinirli bi halde söylüyorum bunları.babama söylerim o alır dedim.kocan dururken babana niye söylüyon dedi.o kadar çok üzüldüm ki anlatamam gözlerim doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi.sen kızın torunların için kocamdan para istemeyi biliyosun benim bişeye ihtiyacım olduğu zaman niye laf ediyosun.konuşmuyorum iki gündür gerekmedikçe.

bugünde babam aradı kaynanada yanımda.babama dedim yanına gelcem alışveriş yapmaya pantolonlarım olmuyo beni burda düşünende yok dedim sen alırmısın.kaynana döndü bi baktı bişey demedi ama dese sokacam lafı hemen .çok üzüldüm ama :KK43::KK43:

üzülme cnm yaa sanki bizim ihtiyacımız yok düşüncesizler tabi kocamızdan para alıp harcarız onun yaptığı ayıp bişe alcaksa kendi parasıyla alsın parası yoksa oğlundan alcaksa sanada laf etmesin

üzülme cnm yaa sanki bizim ihtiyacımız yok düşüncesizler tabi kocamızdan para alıp harcarız onun yaptığı ayıp bişe alcaksa kendi parasıyla alsın parası yoksa oğlundan alcaksa sanada laf etmesin[/QU

kocamdan para istemeye ,almaya bile alışamamışken bide bunun lafları var.ya böyle her gördüğünü alan çok para harcayan biri olsam içim yanmıcak 2 senedir bir kere dedim bişeye ihtiyacım olduğunu çokmu yani.o kadar zoruma gittiki.lanet ettim herşeye yazarken bile gözlerim doluyoo:KK43:

üzülme arkadaş herkes birşeyder sende onun yanında birşey alma onunla alışverişe çıkma canım ne aldıgını bilmez

üzülme arkadaş herkes birşeyder sende onun yanında birşey alma onunla alışverişe çıkma canım ne aldıgını bilmez

onunla bişey almam zaten.zevlerimiz çok zıt.sorun onun bilip bilmemesi değil ki.bana bi pantolonu çok görüp ona laf etmesi.zoruma gidiyo işte sanki hiç bişeye layık değilmişim gibi

dediğini umursama canım yıpranırsın sen eşinle mutlu ol hiçte takma kafana s..kasımpaşa herkesin ne dediğinide umursama :KK71::KK71:

X