Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Ay temizliğimi doğru düzgün yapabildim sonunda süpürgem kırıldı 1 haftadır yoktu yenisini getirdiler şükür deli çıkacaktım neredeyse neticede başak burcuyum yani

2 yumurtadan 40 gr süzme peynirle omlet yaptım 1 kaşık zeytinyağlı yanında yarım paket eti form buğday patlak yedim. 424 kalori etti.
Birazdan 1 muz ve 20 gr fıstık yiyeceğim yanında bitki çayı o da 220 kalori

Ay temizliğimi doğru düzgün yapabildim sonunda süpürgem kırıldı 1 haftadır yoktu yenisini getirdiler şükür deli çıkacaktım neredeyse neticede başak burcuyum yani
Gözün aydın başakcım

Oo afiyet olsun

Ay gerçekten öyle. Annem menapoza girdikten sonra hep kemikleriyle ilgili sorun yaşadı , sıcak bastı falan. Ama olurkende ayrı bir dert , ruh halim berbat.
selam canım kendini iyi hissettirecek bişeyler yap cilt bakım rutini olabilir güzel kokulu saç maskesi olabilir şöyle biraz saçını sarıp bırakacağın
Sevdiğin bi kafeye gidebilirsin

selam canım kendini iyi hissettirecek bişeyler yap cilt bakım rutini olabilir güzel kokulu saç maskesi olabilir şöyle biraz saçını sarıp bırakacağın
Sevdiğin bi kafeye gidebilirsin
Seni ve güzel tavsiyelerini yerim. Evi toparladım düzenledim , bir iki yiyecek atıştırmalık falan hazırladım oturdum kenara. Şimdi yüz maskesi yapayım aklıma gelmişken.

Mutfağa gittikçe kek yapma isteği duyuyorum ne bileyim karabuğday unu koysam muz ekleyip şekeri azaltsam olmaz mı yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…