Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Dunku menum
Sabah: 1 fincan sutlu kahve, 1 kase salata, 1 erik,4 kare bitter
Öğlen: kızarmus başık el kadar, 1 kase salata, 1tk yçzeytinyagı, 1 haslanmış patates
Ara spordan önce: 1 buyuk boy muslili yogurt (330gr)

Spor: 40dk bisiklet , 45 dk zumba
Su:3lt
Harikasın tatlım 😍 oh zumba da var bugünn

Diyet Salata Diyet Salata canım menü yazmak gerekli mi? Sadece aldıgımhz kalorıyı yazmamız yetıyor mu?
Benim için kalori + spor yeterli 😘 tabloya ohları geçiriyorum tatlum

Kahvaltı 08.00
Yarım porsiyon peynirli omlet

2.kahvaltı 10.00

1 dilim kaşar peyniri
1 dilim beyaz peynir
1 cimcik kuru üzüm
1 ceviz
1 domates
Yarım salatalık
1 yudum simit
1 haşlanmış yumurta

Toplam kalori 344

Selam kızlar bu sabah tartıldım 116 yapıştı ne yapsam gitmiyor ya 😭😭😭
Neyse Niloyatospikk Niloyatospikk menüsünde görünce aklıma geldi. Bir yemek programında yarışmacı 6 ayda 48 kilo verdiğini sadece bulgur pilavı, salata ve yoğurt yediğini söylemişti. Ennn sevdiğim pilav çeşididir bulgur. Ben de denesem mi acaba 🤔

Neyse Niloyatospikk Niloyatospikk menüsünde görünce aklıma geldi. Bir yemek programında yarışmacı 6 ayda 48 kilo verdiğini sadece bulgur pilavı, salata ve yoğurt yediğini söylemişti. Ennn sevdiğim pilav çeşididir bulgur. Ben de denesem mi acaba 🤔
Hiç üzülme bende de öyle oldu diyette pirinç pilavı yerine bulgur pilavı öneriyorlar o yüzden yapıyorum ben bol bol yeşil çay iç içine limon da sık inan gidecek bazen sabit kalabiliyor yılmak yok devam ediyoruz mesela bugün eşime balık kızarttım kendim yemedim çünkü kızartma yağ var içerisinde direkt yine bildiğim şeyleri yedim başaracağız.

tabiki karar senin canim , sana hangi diyet, yeme sekli uyuyorsa onu sec. Sadece tek duze yemek saglik acisindan cok faydali olmayabilir.
Bence hic pes etme bu sekilde devam edersen bu hafat olmazsa haftaya o eksi buraya gelecekk

X