Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Merhaba ben 34 yaşında 3 cocuk annesiyim.
Buranın ara ara müdavimi gibiyim bir zayıflama derdine düşüyorum kiloları veriyorum gidiyorum sonra yiyorum yiyorum tekrar alıyorum geliyorum
48 saatlik aclik sonrası
Tavuklu şehriye corbasi
Ispanak
Ve tavuk kofte yedim
Yesillik salatasi birde
9 gibi de yoğurdun içine ketentohumu zerdacal sumak ceviz ve fındık biraz da badem karıştırıp yiyecegim insaAllah
Birde belki 1 mandalina insaAllah
Suan bol.bol şu icmeye çalışıyorum.

Merhaba :) tamamdır bu menüyle başlıyorum tablonuza

Boyum 167 168 kilom 72 civarlarinda ilk hedefim 69 olmak ...
ara hedefler olmasın mı birer birer? direkt 69 mu yazayım

Aralikli oruç yapiyorum insaAllah haftada iki gün omad.
Kemiklerim iri birde artık diyet yap boz vücudum yaglaniyor en ufak kiloda bile dev gibi gözüküyorum omuzlarım ve kollarım cok kalın hissediyorum

Aralikli oruç yapiyorum insaAllah haftada iki gün omad.
Kemiklerim iri birde artık diyet yap boz vücudum yaglaniyor en ufak kiloda bile dev gibi gözüküyorum omuzlarım ve kollarım cok kalın hissediyorum
Benimde kollarım kalın ya. İnşallah bu sefer geri almamak üzere veririz bende sürekli al ver al ver vücudumu çok bozdum.

Bende 30 yaşında 3 çocuk annesiyim 25 Aralık'ta başladım 63.800le geçen hafta bozdum diyeti şuan 60.600 le devam ediyorum dikkat etmeye çalışıyorum acelem yok yaza kadar 55 olmak istiyorum ama ilk hedefim 57yi görmek. Ekmek pilav makarna çok zorda olmadığım sürece bir kaşık bile tukemiyorum çikolata falanda yemiyorum kolayıda bıraktım. Benim yemek porsiyonlarim aşırı büyüktü ve gecelerinde geç yatınca dizi izlerken yemek yemeyi çok seviyordum ama kilom artmaya başlayınca bir dur dedim bakalm porsiyonlarim kuculttum umarım pes etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…