Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Çok geçmiş olsun canım
Şanslıymışsınız neyse ki biri gelmiş

Çok geçmiş olsun Lizciğim bizim de kombi borusu patlamıştı ben de tam oradaydım var ya bir su göleti oldu korkunçtu Allahtan eşim evdeydi olmasaydı napardim bilmem

Selam kızlar dün çok yorulmuşum acısı bugün çıktı içtiğim ağrı kesici 5 i buldu bu saatte daha da içemem artık valla ağır çekimde gibi yürüyorum evde Hiç listeme uyamadım 1 avuç içi kadar fındıkla ilaçlarımı içtim tost söyledim yine onu bekliyorum şimdi. Tam da güzel giderken hiç iyi olmadı

Çok geçmiş olsun Lizciğim bizim de kombi borusu patlamıştı ben de tam oradaydım var ya bir su göleti oldu korkunçtu Allahtan eşim evdeydi olmasaydı napardim bilmem
Geçmiş olsun size de ustayı nasıl panikle aradıysam adam evine gidiyormuş yoldan rica minnet döndürdüm. Bu evde 3. oluyor bu bıktım patlayan borulardan valla

Evvelki akşam bir güzel baklava yedim öyle böyle değil ayıcasına aldım mı 1 gecede 700 gr 2 günde onu anca verdim işte 59 u gördüm şükürler olsun
Afiyet olsun. Benim de canım bol şerbetli tatlılar çekiyor ama gün kurusu,dut kurusu falan idare ediyorum.

olsun canım akşam yine tavuğunu ye
sabahtan beri neler yedin şimdi

Afiyet olsun. Benim de canım bol şerbetli tatlılar çekiyor ama gün kurusu,dut kurusu falan idare ediyorum.
benim de bugün bayağı karb çekti canım ama ya yakıcı kahve ve küçük gofret iyi geldi
delly bardan 2 tane yiyordum az kalsın 25 karb varmış o pakette

Sabahtan beri 10 fındık,10 badem 3-4 ceviz,3 gün kurusu 1 yk dut kurusu yedim.
Yaklaşık 1 saat önce de ayvalık tostu yedim
Eğer acıkırsam karnabahar yemeği ve yoğurt yiyeceğim eşim evde olacağı için o saatte hazırlayabilir
Evet canım eski bina bir de ev sahibi hiç ilgilenmemiş

hiim ayvalık tostuuu
dışardan salata söylesen canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…