Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Kızlar gerçekten tahammülüm yok ukala şekilde bu zararlı yeme içme diyenlere haberiniz olsun direkt kapı 😂

Herkesin aklı var fikri var 😂

İlla eleştiricem karışıcam diyorsa yarışmalara girsin diğer topiklere :KK66:

Merhabalar kızlar sabah protein shake içtim tadı çok güzeldi ama sonra ilaçlarımı içince çok midem bulandı 2 ye kadar dayandım içim kazındı gözüm dönmüş gibi saldırdım 2 minik ekmek 1 simit yedim. Sinirim bozuldu oturdum ağladım 😭😭 Keyfim hiç yok bugün 😔 bütün gün boş boş yatmak istiyorum

Whey protein yazıyor çikolata aromalı
Güzel
Merhabalar kızlar sabah protein shake içtim tadı çok güzeldi ama sonra ilaçlarımı içince çok midem bulandı 2 ye kadar dayandım içim kazındı gözüm dönmüş gibi saldırdım 2 minik ekmek 1 simit yedim. Sinirim bozuldu oturdum ağladım 😭😭 Keyfim hiç yok bugün 😔 bütün gün boş boş yatmak istiyorum
Canım ara öğün yap bence ,hindistancevizi kremasıyla sıcak çikolata yapabilirsin yarım ölçüyle yanına ceviz vs
Tatlandırıcı da ağır geldi belki
Hiç canını sıkma afiyet olsun :KK66: güzel kahvaltı tabağı mı lazım sanaa 😘
Peynir zeytin filan şöyle :KK66:
Kalorin hala çok iyi
Akşama da çorba salata?

Kızlar gerçekten tahammülüm yok ukala şekilde bu zararlı yeme içme diyenlere haberiniz olsun direkt kapı 😂

Herkesin aklı var fikri var 😂

İlla eleştiricem karışıcam diyorsa yarışmalara girsin diğer topiklere :KK66:
Canım o karışmak anlamında dememiş margarin zararlı aslında ben de farkındayım ama maalesef tüketiyoruz

Güzel

Canım ara öğün yap bence ,hindistancevizi kremasıyla sıcak çikolata yapabilirsin yarım ölçüyle yanına ceviz vs
Tatlandırıcı da ağır geldi belki
Hiç canını sıkma afiyet olsun :KK66: güzel kahvaltı tabağı mı lazım sanaa 😘
Peynir zeytin filan şöyle :KK66:
Kalorin hala çok iyi
Akşama da çorba salata?
Akşam konjak noodle ve köfte yemeyi düşündüm biraz yoğurtla fazla mı olur

X