Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Günaydin kizlar dün kaloriyi yazmayi yine unutmusum :) 800 kalori olmus :)
Bugün tartildim 2.5 kilo vermisimm :):)
Hey maşallah

Günaydın kızlarrrr

Dün ki kaçaklamalardan sonra bu sabah Nesfit ile günümü açtım
Kahvaltı yapmadım 1 tane Nesfit yulaf bar yedim şimdi çarşıya çıkıyorum kendime Türk kahvesi ısmarlayacağım

Afiyetler olsun güzelim

Kizlar ben bide sey yapiyorum 1 su bardaga kiraz sapi cayi kayisi cayi bide yesil cay ücünü katiyorum 750 ml suya karistirip yarim limon suyu sıkıyorum icine iciyorum yapmak isterseniz :)
Kuzum her gün içme en fazla haftada 2 ,o da wc sıkıntı çektiğinde
Çünkü içinde bağırsak sistemini bozucu güçlü bitkiler var

Tünaydın meleklerim

Anca uyanabildim kahvaltımı yaptım 2 küççük karabuğday ekmeği ve yarım parmak süzme peynirle
Şimdi kendime orman meyveli kahve yapıyorum onu içip ayılmaya çalışacağım. Kilom 115.6
Bu hafta bir ara 117 ye çıkmıştım ama onu saymıyorum 1 günlük bir şeydi. 116 yı kırmak bana yetti önümüzdeki hafta hedefim 113.5 olmak.

Öğle yemeğinde patates salatası var çok severim ah bir de yanında efendime söyleyeyim bir kısır, biraz börek,biraz da browni olaydı iyiydi

Ben yine kilo almışım. 77,50 çıktım. Bunaldım artık. Bir süre gelmiycem buralara. Unutcam kilo olayını. Hatta belki de yeni kiloma alışıp alışverişe cıkacagım. Kendinize iyi bakın kızlar

Afiyet olsuun canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…