HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar benim bugün adetimin 2. günü hormon testi istemiştim prolaktin 29,71 çıkmış. Geçen sene kasım ayında yine hormon bakılmıştı aşılama tedavisi öncesinde o zaman prolaktin 9,38 çıkmış. Bu yükseklik için ne yapılması gerekiyor. Serbest t3 de 3,94 çıkmış o da yüksek ama prolaktin çok şaşırttı beni

Benimde dün 55 çıktı prolaktin oğlum hasta oldugu için sonuca gidemedim bakalım bana ne diyecek doktor

Canım sen naptın eşin nasıl?
Eşim haliyle bayağı üzgün canım defnedildi bugün mezarlığa abimiz çok ağladı durgun benim de akıntım başlıyor gibi dün biraz kalın uzayan gelmişti umarım yumurtlama olmamıştır vücut ısım iki gündür çok düşük aklına gelir de bu akşam yanaşırsa karşılık veririm ama ben söylemeyi düşünmüyorum onu haliyle

Olur tabiki neler gördük neler sitede

Merhaba, beni de listeye ekler misiniz? Sat 28 Haziran bat 29 temmuz

Canım stres yapma olacağı varsa denk gelir bi şekilde olur. Denk gelmezse de belki öylesi daha iyidir senin için bilemezsin.

Kızlar selamünaleyküm
Sizlere durum güncellemesi yapmak için geldim. En son ctesi hastaneye yatırılmıştım dış gebelikti 2 gün hastanede kaldım sadece hcg takibi yaptılar bu süreçte pazar günü en son 550 den 420 düştü kendiliğinden doktor 1 gün beklemek istedi iğne için son bi şans dedi. Ve pztesi sabah 338 le taburcu oldum hiç bi işlem yapmadılar. 2 güne bi hcg vermeye gidicem
Bugunde az az kanamam basladı . Dualarınız için çok sağolun cunku biliyorıö burda bana dua eden insanlar oldu
Takibe devam sıfırlanana kadar aksi durumda tekrar yatırıp iğne yapıcaklar. Hala tetikteyim

Freshmommy halolita imagination forever guzelbiresinti etiketleyemedigim merak eden herkes

Nasılsın peki biraz daha toparladın mı? Bide doktor ne dedi kesin 6 ay ara vermen gerekiyor muymuş?

Ağrım var braz regl gibi ama. Yok canım iğne yapmadıkları için ara falan demediler. İğne olunursa 6 ay ara çünkü vucuttan atılmıyormuş
Yaaa çok iyi o zaman çok sevindim senin için, hazır hissettiğinde tekrar denersin kolayca atlatırsın umarım bu günleri

Bebiş denemelerine başlamadan önce adet dönemimin ortalarına doğru ovulasyon kanamam olurdu çok az. Bugün fark ettim denemeye başladığımızdan beri o da olmuyor ki yerleşme kanaması diye mutlu olayım

Canım bununla gecmıs olsun ınsallahtekrarını yasatmasın Allah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…