HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Amin canım. Sen nasılsın takip edemedim pek burayı ne durumdasın
Bugun 466 cıktı betam,salı gunu gorebılımısız kesın olarak karından oyle dedı haftaya gıdıcez kuzucumsende hıc üzülme en azından o ıgneden vurulmadın maşallah kendılıgınden çözülsün inşallah.Sonra yeni maçlara bakacaksın

Maşallah çok sevindim değerinde çok güzel canım
evet çok şükür kendisi bitsin gitsin kendime geleyim sonra olur inşallah hayırla sağlıkla şuan evde olduğum için mutluyum

Ah kuzumm Allahım yaşatmasın bir daha. Sağlıklı gebelik olacak bir daha ben inanıyorum özellikle dış gebelikten sonra arkadasm hemen hamile kaldı yine. İğne olmamasına da çok sevindim tekrar deneyebileceksin resmen 6ay deneyemem deneme cok üzülmüştüm

Ay kuzum valla bilemedim ki değerlendir sen yine insan yapımı sonuçta testler hatalı seri olabilir.benim aldığım da öle çıkmıştı hatalı resmen soluk soluk yenisiyle degistirmislerdi

Bende geçen ay kimyasalı albi ile öğrendim. Düşük bir değer olmasına rağmen çıkartmıştı.

Hatta benim değerim maks.25 in üzerine çıkmamıştır son kan testi sabahı tekrar albi ile yaptım yine silik çizgi cikti kan testi 5.33 o kadarını bile çıkardı
Umarım birine yalancı pozitif çıkarmaz baya reklamını yaptık dhshdjdj

Ay canım ya çok sağolun amin. Kimse yaşamasın bu durumu.Sizinde başınız sağolsun herşeyde bi hayır vardır demekki zmanı var bebişin bunlar bahane işte.denemeye devam

Sat 24 Haziran bat 20 temmuz beni de ekler misiniz? İnşallah isteyen herkese nasip olur

Kızlar bende molluscum contagiosum adında bir virüs çıktı. Kabarcıklar var bacağımdan özel bölgeme yakın. Doktor yarın tedaviyle yakacağını söyledi ve birleşme de yasak bu süreçte ilk kez böyle bir şey oldu. Dua edin bana da. Bağışıklık düşmesinden oluyormuş onu da acaba hamile miyim dedim yine bir umut.

Geçmiş olsun canım adetine kaç gün var Allah'tan yumurtlamaya denk gelmedi ya

Ay canım ya çok sağolun amin. Kimse yaşamasın bu durumu.Sizinde başınız sağolsun herşeyde bi hayır vardır demekki zmanı var bebişin bunlar bahane işte.denemeye devam
Teşekkür ederim canım benim eşim daha iyi okumasına gittik geldik benim kasıklarım hep batıyor ağrı var ama hala çatlamadı iki gündür ısım düşük yani akıntım falan da böyle koyu geldi 2 kere hiç yumurt akı gelmedi bugün 13. gün sökülmemin. Lekelenme sayılmaması gerekiyormuş ortalama olarak 16 gün yumurtlamışım bazen 12 bazen 14 doğru tahmin ediyorsam hala yumurtlamadım zaten 5inde 7sinde ilişki oldu bugun yanaşırsa gec kalmamıs oluyoruz yne gunasırı
Ama ılıskı olmaz ise bkacgun ozman ımkansz ondan çok korktum cnku cok ıstedgm sey yumurtlama 2gun oncesı 2 ılskıydı yumurtlama günü ıle de 3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…