HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

O dediğigini okudum evet haklısınız ama yazanlarınki resmen hayalet gibidydi buda bayabi belirgin ikisini arka arkaya yaptım 5 test almıstım üçünde hiç kırımada yapmadı o beni ümitlendirmişti
Anlayabiliyorum ümitlenip böyle bi karmaşa yaşamak çok sinir bozucu😕

O dediğigini okudum evet haklısınız ama yazanlarınki resmen hayalet gibidydi buda bayabi belirgin ikisini arka arkaya yaptım 5 test almıstım üçünde hiç kırımada yapmadı o beni ümitlendirmişti
Yazmış olabilirsiniz kaçırdım mı bilmiyorum ama tekrar kan testi yaptırcak mısınız çok merak ettim sonucunuzu

Kasık ağrımdan dolayı test yaptım kızlar ama artık gözlerim bana oyun oynuyor yok dimi bir şey
IMG_3158.jpeg
IMG_3160.jpeg

Kızlar selam bugün hormon testi verdim şimdi enabızdan baktım sonuçlar çıkmış henüz doktora gösteremedim prolaktin 35 çıkmış normali max 23 diyor çokmu yüksek problem yaratacak kadar

Kızlar selam bugün hormon testi verdim şimdi enabızdan baktım sonuçlar çıkmış henüz doktora gösteremedim prolaktin 35 çıkmış normali max 23 diyor çokmu yüksek problem yaratacak kadar
Merhaba benim kızımdan önce prolaktin biraz yüksekti testere dişli aslan pençesi kürü içtim o ay hamilenkaldım bitkisel olarak hemen dengelıuor tavsiye ederim

Bu yaptiğimda freely di bu test nasıl olmadı bundan sonra ondan alıyı
Onu hiç bilmiyorum benim tek deneyimim albi diye bi marka oldu. Hamileliğimi onunla öğrenmiştim, düşükten sonra da beta düşüşüne baktım bi iki kez. Sıfırlanmaya yakın çok silik bi çizgi çıkmıştı zor görünen. Sonraki yaptıklarımda kuruma çizgisi bile çıkmadı. Erken gebeliklerde de predictor sanırım en iyisi.

Hemen gorduysen kurumadan var olabilir canım kaç gün var
Erken gebelik testlerinde kuruma çizgisi oluyor mu ki ? Aslında hemen gördüm gibi oldum ama sonra dedim ki ben görmek istiyorum galiba ondan gördüm. Sonra da bir tık daha belirginleşti ama hala bana göz yanılsaması gibi geliyor

X