HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aaa sizin de çok yüksek çıkmış. Ben de sabah gideceğim umarım kötü bir şey değildir. Çok geçmiş olsun bu arada
Teşekkür ederim ben biraz baktım stres uykusuzluk hepsi etken maalesef . Doktoruma ovulasyon testinden bahsettim önermiyorum daha çok stres yapıyor dedi. Bende 1 aydır falan gerçekten çok stresliyim birde sanki ovulasyonda strese soktu daha çok

Ben de senin giibydim düzenli ise adetin önermiyorum başka bır Dr bana onerdıgınde kist oldu takipten stres oldum kızımın doğumunu yapan canm dr.um kıst ıcın gttm at cope dedi attım hamile kaldm onlar boş iş dedi duzenlıysen

Son düzenleme:
Evet düzenli adetim şubattan beri kullanıyorum sadece 1 ay 2 gün önce yumurtlamam oldu genelde 14. 15. Gün çatlama oluyor. Bu ay kullansammi kullanmasammi bilemedim çok kararsızım

Evet düzenli adetim şubattan beri kullanıyorum sadece 1 ay 2 gün önce yumurtlamam oldu genelde 14. 15. Gün çatlama oluyor. Bu ay kullansammi kullanmasammi bilemedim çok kararsızım
Adet bitimi düzenli ilişki yeterli ozman sana da canm tabiri caizse ıslaklık başlayınca ben Gerek görmüyorum kendini stres sokuyorsan kullanma mesela ben şöyle yorumluyorum kalın yapıda uzayan akıntı gelince batmalarım artınca testim pike yakın oluyor yumurta akı ve meme ucu hassasiyetini görünce de silkleşmiş oluyor

Kızlar saat 1'de ilişki oldu eşim değerlendirelim dedi Emin misin bak dedim sorun değil olsun dedi çok afdersiniz biraz zor oldu moraller bozuk diye . Yani hiç böyle görev gb olmamıştı. Saat 12.00'yi geçtiği için ben şimdi ilişkiyi 9a mı 10. güne mi eklesem aşırı sag kasığımda agrı var suanda daha yaa. Yarın güniçinde de değerlendirmek istiyorum. Yani yumurtlama olmadığı Çok afedersiniz yine benim çok ıslak olmamdan bile belli çok şükür daha çatlamadı cuma günü de kadın dogum randevum var

Merhaba kızlar Pek belirtim yok kendi ısıma bakınca yumurtlama olmuş derdim başkasında görsem ne ak şeklinde akıntı ne meme ucu hassasiyeti. Stres üzüntü gerçekten muazzam detay. Ama hala yumurtlamadığımı düşünüyorum soğuk terler ile uyandım. Ola ki yumurta çatladıysa 5i ve 7si ilişki oldu bide dun gece şuan iş işten gecmıs demektir ısı arttı aslında bazı drlara göre ısı varken ilişki olsun bu durum ama neyse yıne hayalimdekı gb olamadı cenaze oldugu ıcın. 3gün oncesnı degıl anca 2 oncesını yakalar herlde yne cok ılskısız denk geldi ben ne bahtszımm nöbetler bitti eşimin dedim engel yok dedim ay hc konusmamak lazmmbunları cidden hic. Ama hala yumurtlamadığımı dusunuyrm gün içinde bakacağım ak vs başlıcak mı

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-10-08-46-26-414_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 18
Dün aynı 08.30 da ateşim 36.00 bugün 08.40 da uykumdan uyandigim gibi oluyorum 36.04 bunun açıklaması nedir sence var mı anlamı Freshmommy

Selam kızlar, 2022 yılı Eylül ayında dış gebelik geçirdim igne ile tedavi oldum. İlaç aldığım icin doktorum 6 ay korunmami söyledi ama ben bu aya kadar korundum korku sarmıştı bu ay denemelere başladık bakalım.. şans,l ve dualarınızı bekliyorum

Canım bır gebenın ovulasyonundan al,hafıf koyulasma baslayınca ıkı gunde bır,pik ve catlama gunlerı hergun degerlendır,orzax balık yagı-folık asıt al,arada bır sabahları ıncır bal ye,içine az bısey tarcın ve çörek otu atarsan iyi olur,bıde ılıskı sonrası hemen belını yuksege kaldır hemen kaldır ama.Şans seninle olsun

Doktorumun verdigi folik asitli vitamini kullanıyorum şuan, ceviz yiyorum sabahları. Dediğini ekliyorum rutine iliski sonrasi bekledim bakalim bu hafta deneme haftam ama test almadım stres yaparim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…