HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ayın 6sı son ovülasyon testimi yaptım ve pik gördüm 5i ve 7si sabahı 2 kere değerlendirdik ama benim dün gece çok ağrım oldu sanki yumurta dün çatlamış gibiydi ama değerlendiremedik.. bu akşamda olur mu bilemiyorum. Yinede tutma ihtimali var mı sizce ?

Birazdan test alıcam bakalım ne olucak hani arka arkaya barız silik cizgiye hani silik bile diyemem net siliklerden bakalım hayırlısı allahtan evde tasıyıcam içmde şüphe kalmasın ona göre davranıyım diye aslında bukadar testde yapmamın sebebi

ya bazı saatlerde hormon seviyesi değişiyor , en en belirgin peak kabul edilebilir diye düşünüyorum , benim peakten sandım mesela ertesi sabah test yaptım silik çıktı , çatladı sandım ,o akşam bir daha yaptım asıl peak oydu , saate göre değişir siliklik :/

O testler silik değil bence de. Hemen çıkıyor dmı canm

Her gün aynı saatte yapıyorum, şaşmaz yani. Bugün %34e yükselmiş, muhtemelen bugün yarın çatlar zaten döngümün 14. günü bugün diğer ay tam 20. günü çatlamıştı

Hiç belli olmaz tutabilir tabiki de

Her gün aynı saatte yapıyorum, şaşmaz yani. Bugün %34e yükselmiş, muhtemelen bugün yarın çatlar zaten döngümün 14. günü bugün diğer ay tam 20. günü çatlamıştı
evet sen devam et sabırla çatlayacak inşallah sonuçlarıda güzel olsunnn :)

14 ü bekleyin derim ben

Kızlar ustekiler sabah alttakini şimdi yaptım bu bozuk testler hepmi bana denk gelir

Eklentiler

• IMG_1677.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 71
Turuncu şekilde lekelenme yaşadım o da ben silince geldi adetim kahverengi akıntıyla başlar bu seferki bi değişik oldu. Ben elendim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…