HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aynen kuzum bende bu ay erken yapmayı düşünmüyorum inşallah dayanırım.

Doktor bana reglin yaklaşmış ondan dedi 3 gün olcak yarın geçiktim leke geliyor 100 le nasıl hamile olamam anlamıyorum
Canım hiç canını sıkma doktoruda degistir . Arkadaşım geçen ay gecikti 2 çıktı sağlık ocağı 2 gün sonra gel ne olur ne olmaz oladabilir dedi hoş olmadı ama yani bende şimdi baktım adet gunumden 2 gün sonra oğlumu 173 ile öğrenmişim öyle benimde yüksek değildi

Tamam canım sağol bakayım pazartesi tekrar yaptırayım bi test olmadı endişeleniyorum bu durumda anlayamadığım bi duruma düştüm
Regl mi olacaksın dedi? Allah Allah şaşırdım gerçekten kimyasal diye mi düşündü de öyle dedi acaba betaya göre? Belki geç döllenmedir. Ama bilemedim canım başka doktora git bence

Kızlar adet olacak gibi sancım var dünden beri pcos olduğum için bat tahmin edemiyorum. Tahmin ettiğim tarihte yumurtladıysam bu aralar adet olmam lazım. Ama acaba şimdi mi yumurtluyorum diye düşünüyorum. Yumurtlama da böyle sancı olur mu ? Birde afedersiniz gazım var

Regl mi olacaksın dedi? Allah Allah şaşırdım gerçekten kimyasal diye mi düşündü de öyle dedi acaba betaya göre? Belki geç döllenmedir. Ama bilemedim canım başka doktora git bence
Aynen yani benim dusugumde. Adet gunu24 ile öğrenmiştim bu 3500 kadar takipli gitti doktorum yine 24 de ne kimyasal veya düşük demedi.bence kan testi ile takip yap.baska doktordan da fikir al için rahat etsin canim

Akıntın var mı canım kasıklarda sancı oluyor yani benim bazen rahim içim çok ağrıyor yumurtlamada

Bilmiyorum canım ama doktorum bütün hevesimi kırdı hamile değilsin negatif dedi neye göre dedi yanlış mı gördü acaba
Negatif diyemez bu çıkan sonuca canım hiç canını sıkma .artışi görüp düzenli değil dese anlarım.

Aynen düz rakam olunca sıkıntı mı oluyor acaba öyle bişey okudum az önce sende 173 diyosun ama ne biliyim bi belirtim yok lekelenme hariç ama ilk gebeliğimdede böyle oldu gerçi düştü ama yani ne biliyim valla

Akıntın var mı canım kasıklarda sancı oluyor yani benim bazen rahim içim çok ağrıyor yumurtlamada
Akıntım var evet ama beyaz bir akıntı. Ay evet rahim mi oluyor o bölge bilmiyorum göbeğimin aşağısı orda dün acı hissettim. Adet sancısından farklıydı. Hatta temizlik yapıyordum iki büklüm kaldım acıdan ama kısa sürdü. Ya ben yumurtlamamı anlayamıyorum dediğim gibi pcos olunca neyin ne zaman olacağı belli olmuyor

Dimi bencede iki defa kan alındı bide benden ilkinde değerlere ulaşamadılar aradılar tekrar gidip test verdim
Sen biraz relax ol biliyorum demesi kolay ama için pır pır atıyor.bugun verdiğin saatte pazartesi günü tekrar ver canım inşallah hayırlı haberler alıcaksın.lekelenmen varsa her ihtimale karşı dinlen fazla yorma kendini

Sağolun kızlar gerçekten iyi ki varsınız rahatladım umarım öyle olur bakalım başka doktora gideceğim dediğiniz doğru ve çok mantıklı

7 temmuz 9 ağustos

O
Yarın sabah vücut ısını ölc canm normalden fazla ıse yumurtlama olmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…