HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar selam reglim iki gün geçikti kan tahlili verdim beta 100 çıktı bilgisi olan yazabilir mi lütfen sağ kasığımda hala ağrım var ben hamile olduğumu düşünüyorum hala ama 100le mümkün mü

Canım hayırlı olsun tabiki takiple gitmen gerekiyor düzenli artış olursa ilk çıkan rakama takılma. 2 günde bir artısı takip et inşallah sağlıkla.kucagina alırsın

Sorunun cevabını bilmiyorum ama nereden yumurtladığına kadar anlayabiliyorsun hayret ediyorum tek yorumum aşırı şanslı olduğun
Kız maşallah de şaka bir yana hiç yaşamadım sağımda batma yumurtlama döneminde. Aynı sol gibi. Çok şükür canım o yüzden stressiz ilerliyorum.ha sağdan yumurtlar mıyım bilmiyorum bakalım sonuç ne olacak. 3,4 güne fln yumurtlama bekliyorum o zaman anlayacağım nasipse

Bal gb hem de önemli olan artışın düzenli olması hayırlı olsunnnn

Son düzenleme:
Canım Rabbim yardımcın olsun tez zamanda düzelir inşallah her şey yanlış anlama lütfen merakımdan soruyorum neden 6 ay benim arkadaşım da dış gebelik geçirdi ve korunmadan devam etti yine ertesi ay

Kizlar aranizda bal, çörek otu deneyen oldu mu
Aaaa bu aksam aklıma düştü birden bal yiyesim geldi ben yaptım sonra ekledm malzemelerı tesadüfen gördüm sımdı mesajını da aksam basladım normalde zaten yumurtlamada problem yaşamıyorum daha yumurtlamadan yumurtanın kalitesi daha da artsın diye birkaç gün yiyeyim diyorum ama evet adetin 2 günü yapanlar varmış. Kocişim'e de vereceğim Sperme de iyi geliyormuş

Canım Rabbim yardımcın olsun.Bugunlerde gecicek ve yoluna devam edeceksin.Evet şuan zor duygularini çok iyi anlıyorum ama inan geçiyor.yeni yollarda yeni heyecanlar yasayacaksin.Pes etmek yok

Sen en azından önünde kaç gün olduğunu biliyorsun ben geçen ay 10. gün regl olduğum için yarın gelse şaşırmam, her şey belirsiz

Maşallah tabi bebişim
Senin süreçlerin heyecanlı oluyor merakla bekliyorum

Maşallah tabi bebişim
Senin süreçlerin heyecanlı oluyor merakla bekliyorum
Ahahhshsh gerçekten öyle. Fakat gecenkı kimyasal biterken yumurtlama 0 değerlendirme ile sonuçlandı. Lekelenmem bitmeden iki gün önce yumurtlamışım şehir değişikliği yaptım ertesi gün ilişki oldu fakat coktan yumurtlama olmustu bosa umutlanmısım ama bu ay bayağı temkinliyim 8.güj yıkandım 9 ilişki bugun ara verdm bu dkdann sonra kocamı nerede bulursam her an yumurtlyablrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…