HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım 0.100 negatif demektir. Bizi de Tribe soktun vallahiii sen biraz odak noktanı değiştir istersen sana iyi gelir canım

Doktora gitmelisin canım normal değil. Düşük yaptığın için olmuştur ama orayı kaçırdım. Düşükte beta degerine göre parçalar belki büyük olabilir bilmiyorum tam
41907 idi değerim ama kalp atışı yoktu. Doktorlar bişi ypmiyor malesef tek dertleri para koparmak

ovulasyon testlerini kafayı çok takarım diye hiç bulaşmadım ama bizim 2 güne 1 ilişki de olmuyor eşimle aramızda 10 saatlik mesafe var ne yazık ki hafta sonu gelip 1 gün kalıp dönüyor şehirlerimiz birleşene kadar tek ilişkiyle döngülerimi sürdürmeye devam ediyorum ısrarla o tek ilişkiden bişey olur mu umudu peşimi bırakmıyor adet ağrısı gibi ağrılarım bugün de devam ediyor ben de acaba erken mi adet olcam belki de ovulasyonu yanlış hesapladım
benim de 8 günüm kaldı sizinle de benzer zamanlarımız, göğüs ağrısı bende de çok ama sızı şeklinde değil hem çok şişti hem de yürürken bile çok ağrıyor ama fizyolojik de olabilirmiş, adet olcakmışım gibi kasık ağrılarım var

Bu ay ağrısı sızısı olan çok bakalım umarım belirtidir hepimizinki

Yoo var gibi çizgi testi tekrarlayın gene yada kan verin ama sanırım var
Bugun adete son üç günüm uygulamaya göre üstteki testler önceden yaptıgım kuruma cızgısı bile cıkmadı alttakini şimdi yaptım fotografdakindem daha pembe hanımlar kendimi kandırmıyprum değilmi hemen cıkmasa neyse

Eklentiler

• IMG_1662.jpeg
    133,2 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1663.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 42
Evet bende gördüm çizgiyi istersen testi tekrarlaya bilirsin ya da kan ile öğrene bilirsin umarım vardır :) şimdiden hayırlı olsun sağlıcakla gelsin bebiş

Bu ay ağrısı sızısı olan çok bakalım umarım belirtidir hepimizinki
İnşallah benimde bat 13 temmuz birkaç gündür kasık ağrısı adet sancısı ve belime bacaklarıma vuran sızılar var gelip gidiyor adet öncesi hiç olmaz çünkü benim bu şekilde..tam yumurtlama gününde tek ilişki oldu bekliyoruz..işin saçma tarafı dün dayanamdim kan testi verdim tabii sıfır çıktı.

Evet bende gördüm çizgiyi istersen testi tekrarlaya bilirsin ya da kan ile öğrene bilirsin umarım vardır :) şimdiden hayırlı olsun sağlıcakla gelsin bebiş
Bunlarda mayıs ayındaki testlerim gün gün koyulasmastı ama bianda çizgi kayboldu 6 gün gevikme ile çok agrılı adet oldum varsada yoksada kanda öğrenmek en güzeli yoksa acabalar kalıcak aklımda

Eklentiler

• IMG_0566.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 43
Canım bende o kadar göğüs ağrısı yok malesef.evet bazen çoğu yaşadığımız şey psikolojik malesef.kesin hamilelikten diyeceğimiz bir belirti malesef yok çünkü adetle aynı gidiyor belirtiler.1 hafta sonra belli olacak bakalım inşallah hepimizin umduğu olur.

Bunlarda mayıs ayındaki testlerim gün gün koyulasmastı ama bianda çizgi kayboldu 6 gün gevikme ile çok agrılı adet oldum varsada yoksada kanda öğrenmek en güzeli yoksa acabalar kalıcak aklımda
Canım yüksek ihtimal kimyasal olmuşsun.bu ay kan tahlili ver ve netlestir.

Selamlar nacizane kendi deneyimimi söylemek isterim. Biz şehir dışı nedeniyle yalnızca bir kez deneyebildik eşimle ve ovulasyon testini yumurtlama dönemimi tahmini öğrenmek için iki ay önce yapmıştım sadece ve ovulasyon testi yaptığım dönem iki günde bir denememize rağmen olmamıştı. Bu ay sadece bir kez denedik ve şuan 5+5 deyim. Ekstra birşey de yapmadık ama incir reçeli yapmıştım cevizli söylemesi ayıp güzel de olmuş ve bir kavanozu bitirmiştik birlikte bu ay onun faydası oldu mu bilemem. Hiç hamileliği takmadım düşünmedim nasılsa olmaz bu ay dedim hatta iş teklifi aldım kabul edecekken hamileliğimi öğrendim ve reddettim kısaca yine nacizane tavsiyem çok düşünmemek rahatlamak çok etkili bence umarım siz de güzel haberi en kısa zamanda alırsınız. Uzun oldu biraz kusura bakmayın

Yok ben yazdığını da görmedim o yüzden sordum canım olabilir Çok normal bunlar benim de reglim hiç gecikmiyordu ama korunmayı bıraktım erken yumurtlamaya başladım gecikme yerine erken regli olmalar başladı yani yumurtlama Demek ki geç olmuş yumurtlama takibi yapman lazım Adetim geçti Hamile miyim diye emn olmak ıcn yumurtlamanı bilirsen her zaman için daha sakin olur

Ona bile okadar sevindim ki 3 yıldır istiyoruz bu gelişme oldu benim için acaba yatın gidip yaptırsam mı her ihtimale karsı yada iki gün bekleyim mi
Kuzum bende kimyasal geçirdim birde kürtajım var erken öğrenmek bir yandan iyi bir yandan kötü şöyle ki takip süreci çok stresli düştü mu çıktı mi resmen işkence.ama bir yandan da bizim gibi geçmişi olan kadınlarında erkenden öğrenip ona göre belki ilaç vs hemen başlanmalı diye düşünüyorum.eger takip sürecini stressiz gecirebilecegini dusunuyorsan bence ver ve doktorundan destek al hemen

Çok sevindim darısı basimiza inşallah..ne güzel bir duygu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…