HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yani bence az çok tahmin yürütebilirz. Sen yne de kalkınca dil altı bir kac gun olc canm. Ovulasyon testi kullanıyor arkadaslar. Ondan edınsene
Ya ovulasyon testine başladım geçen ay aslında. Ama geçen ay adetimin son günü yumurtladım. Adetten bir gün sonra yaptım bir tık koyuydu sonra silikleşti 14 gün sonra tekrar adet oldum zaten. Sonrada bayrama denk geldi adet bitiminden 2 gün sonra yaptım yine bir tık koyuydu silikleşmeye başladı tekrar. Öyle olunca yine adet son günü yumurtladım diyip bıraktım. 2 gün önce aklıma geldi bir daha yapayım dedim koyu çıktı yine sonrada yapmaya fırsatım olmadı devamında işte ağrılar başladı o arada

Aa aama bize 100 yazdın canm 0.100 müymüşsonucun
Evet bilmiyordum buraya yazdım sordum öğrendim maalesef ki negatifmiş ben bi yaşıma daha girdim gerçekten şu yaşadığım olaylarla asla reglim gecikmez öncesinde lekelenmem olmaz kasıklarım ağrımaz beyin gücümle yaptım bunların hepsini sanırım beynim komplo kurdu bana ilginç regli olsam bitecek bunların hepsi hepsi stresten oldu sanırım

Merhaba sat 16 Haziran bat 13 temmuz beni de listeye eklermisiniz lutfen

Ilk ayin oldugu icin kesin bir sey diyemiyorum, ben simdi baktim kendi test sonuclarima , hic cok cok koyu bir lh testi sonucum olmamis. T/C orani 0.82 yi pik almis, o gunun gecesini degerlendirmisiz, buyuk ihtimalle o gece de olmus gibi duruyor.
Ama ilk teste basladigim ay da 8 gun gec yumurtladim, ha oldu ha olacak diye diye cildirdim bence sen iki gunde bir degerlendirerek teste devam et canim. Olursa ya da olmussa ne ala yoksa da onumuzdeki ay daha emin ilerlersin

Naptın kuzum oldunmu iğneyi?ıyımısın?
Canım daha iğne yapmadılar sürekli hcg bakıyorlar kan alıp ve alttan ultrason. Ne zaman yapacaklar bilmiyorum burda baska 2 hasta var benim gibi birine yaptılar dün.
Ağrım sızım yok çok şükür ama evede bırakmıyorlar öyle hastanedeyim bugunumuze şükür

İyi hastaneymıs helal olsun,normalde vurur ıgneyı bıgun yatırır gonderırler.tez zamanda gelsın gecsın ınsallah

Kızlar konu açtım ama görünmedi. Googleye yazıyorum nedeni çıkmıyor. Düşük yapma aşamasındaydim ve şeftali büyüklüğünde 1 gün içinde 7 pıhtı aktı. Bu ne demek oluyor. ? Ayrıca o kadar kanamaya rağmen belim ve kasigimda ağrılar varrr.

Merhaba canım, öncelikle inşallah hamile kalacaksındır Senin konudan bağımsız ama sen de kimyasal yaşamıştın değil mi geçen ay? Kişiden kişiye fark ediyordur illa ama senin ne kadar sürmüştü vücuttan atman ve kanaman fazla mı oldu nasıl olmuştu?

Çok şaşırdım ovu testiyle mi takip ediyordun yumurtlamani.

Kızzzz bi terslk var ya anlamadın yumurtlama sen ya da düşük mü oldu kimyasal fln 10 blmyrm ama ımkansz gb
Freshmommy hadi bakalım sağ taraf uğurlu gelsin sana bu ay
Evet kızlar ben de anlam veremedim adet bitiminden başlamıştım testi yapmaya yumurtlama kaçırdığımı da düşünmüyorum o yüzden. Şimdi de regl olacakmışım gibi hafif bi sancı oluyor arada, yine geliyor sanırım. Doktora gideceğim başlarsa, o zaman anlarız sebebini yeni bir data eklerim buraya

Doktora gitmelisin canım normal değil. Düşük yaptığın için olmuştur ama orayı kaçırdım. Düşükte beta degerine göre parçalar belki büyük olabilir bilmiyorum tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…