HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

halolita sen adetmi oldun yeni yeni okuyorum geçmiş yorumları.
Evet dün oldum reglim 34 gün sürüyormuş benim ben sanıyorum ki gecikiyor Meğersem geç yumurtluyormuşum 21. Gün yumurtladım resmennn of ondan önceki aylar yumurtlama belirtilerini ben gebelik belirtileri zannediyormuşum o kadar aptal gibi hissediyorum ki hiç ama hiç denk gelmemiş yumurtlamaya sadece ilk deneme şubatta yumurtlamadan bir gün önce tek ilişki de denk gelmiş o da kimyasal olmuştu zaten. Neyse bu ay resmen her ayrıntıyı öğrendim anladım. İyi oldu benim açımdan canım

kuzum hayırlısı olsun.sacmalama kimse deneyimlemeden ogrenemiyor.ben oğlumda gelişi güzel 2 ayda hamile kalmıştım ne yumurtlama biliyordum ne çatlama ne patlama.simdi bütün tekniklere hakimim hoş iyi birseymi oda muamma da o yüzden şimdi kendimizi tanıdık ve tedbiri alicaz takdiri Allah a birakacagiz.bizde Mart veya Nisan annesi oluruz inşallah dimiRabbim yolumuzu açık etsin gönlümüzdeki mi kucagimiza nasip etsin.O yüzden bu ay bir orkestra şefi gibi yönet süreci

Kızzzz bi terslk var ya anlamadın yumurtlama sen ya da düşük mü oldu kimyasal fln 10 blmyrm ama ımkansz gb
Ya bende öle dusundum hani genel kanı 14 gün ya.hani doktorlarda sistemin böyle işlediğini söylüyorlar ya yumurtlama oldu kaçırıldı

Canım hayırlı olsun tabiki takiple gitmen gerekiyor düzenli artış olursa ilk çıkan rakama takılma. 2 günde bir artısı takip et inşallah sağlıkla.kucagina alırsın
Doktor bana reglin yaklaşmış ondan dedi 3 gün olcak yarın geçiktim leke geliyor 100 le nasıl hamile olamam anlamıyorum

Ben gec kaldim baslamakla 4 gunum var yumurtlama icin ama bu aksam ilkini yedim guzel haberlerle

Öyle bende kızım da aynı şekilde hamile
öyle bende kızım da aynı şekilde 2 ay regl oldum evlendikten sonra hamile kaldım hiç birşeyden haberim yokmuş bu ay öğrendiğim şeyler iyi oldu gerçekten amin hepimize inşallah canım bu ay daha bilinçliyim ama çok da ümitlenmek istemiyorum nasipse o olucak zaten öyle ya da böyle

Ben gec kaldim baslamakla 4 gunum var yumurtlama icin ama bu aksam ilkini yedim guzel haberlerle
Ben de gebeliğe faydası oluyor diye içtim canım yumurtlama da problem yok ama sen yumurtlama için başladıysan o modunu yitirme incir ye güzel olgunlaştırıyor

Aynen canım Rabbim yazdıysa o bebek bize gelecek.Rabbim kulunu darda koymaz ha olmuyorsa da olan kadar olmayanda da hayır vardır.ben Eylül'e kadar serbes calisicam Eylül'de doktor çağırdı zaten.o yüzden kasmadan panik yapmadan stressiz geçiriyorum bu ayı.

Canım 2 gün sonra kan testini yinele.millet 20 ile başlıyor hamileliğe yine yok denilmiyor takipli diyorlar
Tamam canım sağol bakayım pazartesi tekrar yaptırayım bi test olmadı endişeleniyorum bu durumda anlayamadığım bi duruma düştüm

Ben de gebeliğe faydası oluyor diye içtim canım yumurtlama da problem yok ama sen yumurtlama için başladıysan o modunu yitirme incir ye güzel olgunlaştırıyor
Normalde tup bebek tedavisine baslayacagim ama dogal gebeligi denemek adina sonuna kadar savasiyorum incir beni kotu yapti maalesef tesekkurler

En güzeli stres yapmak olumsuz etkiliyor zaten. Bir de ısı kontrolü de yapıyorum artık onu da çözdüm sayılır çook absürt bi belirti olmadığı sürece test yapmayı gerçekten düşünmüyorum o çok büyük strese sokuyor insanı. Yani kararlıyım umarım yapmam. Zaten bütün belirtiler var bende regl öncesi o yüzden hiç onlara kafamı yormak istemiyorum

Canım hayırlı olsun belki geç döllenmedir yumurtlama zamanını biliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…