Hayırlı evlilik için cuma suresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O neydi gi konusu merak etmiyor degilim

Burada mütevazi hayat öneren, dualarla yaşıyorum diyen ablamız. İlla istiyor ki ifşalansın, bilmeyen herkes de bilsin. Konu sahibi size burada ablalık yapan bayan böyle biri (bizi ilgilendirmez asla ama o zaman haddini de bilecek insan), okuyun siz de.

Ahaha koca bulmak için üniversite okumak ve spora gitmek
Ya Allah aşkına her lafımı ters anlayıp üşenmeden cevap veriyorsun bi salsana ben çevremde kültürlü insanlar var diyorum senin anladığın şeye vak sendeki beyni kuşa taksam ters uçar yeminle. Rica ediyorum git başka uğraş bul sana cevap vermediğim halde atlama tıpkı aysenimiye dediğin gibi :)

Mübaşirim kendi paramı kazanıyorum tabiki de. 4 yıllıkta üniversite okuyorum 2 yıllık üni bitirdim benim evlenmek isteme sebebim şu çevre baskısından kurtulmak gerçekten çok bunaldım burdaki herkes dalga geçiyor ama yaşayan bilemez bunu

24 yaşından küçük birine evlenme baskısı yapan yer neresi ya?

Ablacım çevresinde kültürlü insanlar olan kendini geliştirmiş kadınlar 20’lerinin başında dua ile koca aramıyor. Yemeyiz, geçeceksin bunları.

Geliyor millete bulaşıyor ağzının payını alıp gidiyor her seferinde. Örselenmekten zevk aldığını düşünüyorum.

Valla bereketli bol kazanç için cuma günleri mülk süresi okunduğunu biliyorum. Açıkçası aklımda hep başlamak istiyorum ben de. Ama bunu duymadım. Ama hayırlı bir kısmet için bol bol dua etmek tabi ki etkili olur

Önlisans bitirmiş, mübaşirlik yapan 20 lerin başında genç kadın. Çevrem dediği yer sonradan edinilmiş, asıl geldiği yerde sıkıştırılıyor gibi. Herkes havada kapma peşine düşmüş aslında, mahalle çakal kaynıyor.

Çekirdek aileyi sert bir şekilde uyarıp, geriye kalanları da hayatınızdan çıkarın. Bu yaşta evlilik için baskı yapan insanların hayatınıza katacakları pek bir şey yoktur zaten. Hayat sizin ve siz nasıl isterseniz o şekilde yaşarsınız.

Bu ağızlamı senin duan kabul olacak?
Senin için dua sadece pazarlık gibi bir anlam taşıyor. Duanın ne olduğunu bilsen ağzın böyle olmaz. Boş boş devam et kendini kandırmaya.
Herkes kaba kaba yorumlar yapacak bende herkese kibarlıkla cevap vericem sonra benim duam asla kabul olmayacak öyle mi? Önce sen bi üslubunu takın benim açtığım konuyla bi alakan yoksa gereksiz gerginlik çıkarmak için yazma. Saygılı yorum yapanlara farkındaysan saygılı cevap verdim

Evet katılıyorum dua kaderi değiştirir kesinlikle

Ablacım çevresinde kültürlü insanlar olan kendini geliştirmiş kadınlar 20’lerinin başında dua ile koca aramıyor. Yemeyiz, geçeceksin bunları.

Tamam sen yeme lütfen susar mısın artık farkındaysan sadece 1-2 yorumuna cevap verdim ve hala benle dalga geçme derdindesin sen bence millete demeden önce bi kendine bak stresini başka yerde at

Hiç aklıma gelmedi bi tık haklı olabilirsiniz çok güldüm ya Allah iyiliğinizi versin

Zenginlik için vakıa suresi okuyabilirsiniz ben ayrıyeten e ticaret yapıyorum vakıa suresi okumaya başladığımdan beri kazancım çok iyi oldu Allah’a şükür

Hiç aklıma gelmedi bi tık haklı olabilirsiniz çok güldüm ya Allah iyiliğinizi versin
E öyle değil mi, size evde kaldı lafı eden çıktığınız aile, sülale, mahalle değil mi? Kültürlü çevre dediğiniz arkadaş ve iş çevresi. Aynı şeyler değil. Eğer böyleyse aile dostu ya da akrabaların getirdiği kimse ile yola girmeyin.

Tamam sen yeme lütfen susar mısın artık farkındaysan sadece 1-2 yorumuna cevap verdim ve hala benle dalga geçme derdindesin sen bence millete demeden önce bi kendine bak stresini başka yerde at
Konu açtın kurallar çerçevesinde yorum yapıyoruz. Açtığın konu kurallara aykırı zaten, moderatörler gelince banlanacaksın fazla kasma.

Stres sende bebeğim bende yok valla. Ben tatildeyim, şezlongta serilip margarita yuvarlayarak yorum yazıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…