Hayırlı evlilik için cuma suresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar önyargılı bir yorum ya Eşiniz cerrahtı sanırım. En çok doktorlar aldatıyormuş bu konuda da genelleme yapabiliyor muyuz? Benim sevgilim de doktor ona göre bırakacağım adamı

Ne kadar önyargılı bir yorum ya Eşiniz cerrahtı sanırım. En çok doktorlar aldatıyormuş bu konuda da genelleme yapabiliyor muyuz? Benim sevgilim de doktor ona göre bırakacağım adamı
Hanımefendinin boyu 1.60 olduğu için kocası akşam onu kucağına alarak tv karşısında çay içebiliyor ve bu durumdan dolayı adam çok memnun, bir yorumunda anlatmıştı. Siz de aynı boydaysanız sıkıntı olmaz boşuna bırakmayın adamı.

Sizden Allah razı olsun şu forumda tek mantıklı güzel cevap veren sizsiniz çok mutlu ettiniz beni. Kariyer yapmak kadar düzgün eş bulabilmekte başarıdır benim için. Ben işimi kurmuşum paramı kazanıyorum sevmek sevilmek istemek benimde hakkım şu yaşıma kadar hiç sevgili yapmadım erkeklerin elinde oyuncak olup zina yapmak istemiyorum çünkü. Ama bunu anlayacak çok insan var çok teşekkür ederim tekrardan dualarınız ve iyi niyetli yorumunuz için

Hep uzun boyumdan kaybediyorum. Kahrolsun uzun kadınlar, kucağa bile sığmıyoruz

Çok güzel bir duaymış hep okurum artık bunu sağolun vesile olduğunuz için bu arada banlanmazsınız bu sitede dini konular hep açılıyor şüpheniz olmasın

Hep uzun boyumdan kaybediyorum. Kahrolsun uzun kadınlar, kucağa bile sığmıyoruz
1.70 üzerindeyseniz kadından bile sayılmazsınız göçmen asıllı kalp damar cerrahı kocaların gözünde. O kadınlar direkt erkek gibi görünürlermiş diğer erkeklerin gözüne. Victorias Secret mankenleri seri üzgün.

1.si bu lehep suresi değil.
2. si ayet ile sure ayırımını öğrenin. Din kültürü dersinde bile anlatıyorlar.
3.sü dua hükmünde olan ayetler abdestsiz dua niyetine okunabilir. Bir zahmet fıhki, ilmihal kitaplarına bakın.

4. sü koca aramak için değil ama Allah tan herşey istenir.

5. sii cahilliğinizi giderin. size shshhh shgh!

Bu tip konular Dualarımız Sizinle bölümüne açılmalı, ki siz dün bu konuyu doğru bölüme açmışsınız:

Tekrar aynı konuyu BDV bölümüne açmak kurallara aykırıdır, zira hem konular tekrar tekrar açılmamalı, hem de her konu içeriğine uygun bölümlerde açılmalıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…