Hayırlı evlilik için cuma suresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu açtın kurallar çerçevesinde yorum yapıyoruz. Açtığın konu kurallara aykırı zaten, moderatörler gelince banlanacaksın fazla kasma.

Stres sende bebeğim bende yok valla. Ben tatildeyim, şezlongta serilip margarita yuvarlayarak yorum yazıyorum 🙄
Açtığım konuya herkes kurallar çerçevesinde yorum yapıyor zaten. Aysenimiye sakız gibi uzadın demeyi biliyorsun sende aynısın ben sana cevap vermiyorum ki yorumunu yapmışsın tamam sus artık akşama kadar dalga geçmenin manası yok. Tatil yapan şezlongta serilen insan buralarda takılıpta birileri bana cevap versin diye uğraşmaz. Tatilden geçen hafta geldim ve tatil boyunca elime telefon bile almadım stres kimde bidaha düşün istersen 😂

Açtığım konuya herkes kurallar çerçevesinde yorum yapıyor zaten. Aysenimiye sakız gibi uzadın demeyi biliyorsun sende aynısın ben sana cevap vermiyorum ki yorumunu yapmışsın tamam sus artık akşama kadar dalga geçmenin manası yok. Tatil yapan şezlongta serilen insan buralarda takılıpta birileri bana cevap versin diye uğraşmaz. Tatilden geçen hafta geldim ve tatil boyunca elime telefon bile almadım stres kimde bidaha düşün istersen 😂
Stresle telefonun ne ilgisi var bebeğim? Ben ancak tatilde elime alabiliyorum telefonu.

Aysenimi sadece bu konuda değil, her konuda benim totikimde dolanıyor. Kendine örnek seçtiğin insana dikkat et derim 😂

H
Stresle telefonun ne ilgisi var bebeğim? Ben ancak tatilde elime alabiliyorum telefonu.

Aysenimi sadece bu konuda değil, her konuda benim totikimde dolanıyor. Kendine örnek seçtiğin insana dikkat et derim 😂
Örnek seçmiyorum söylediğin lafın arkasında dur diyorum başkasına söylediğin şeyi kendin yapma neyse daha yanıt vermiyorum sana takıl kendi halinde

O kadar haklısınız ki görücü usulünü hiç sevmem o kadar karşıydım ama insan mecbur kalıyor işte mecbur kalmasam asla görücü evlenmezdim çok korkuyorum yanlış insanla evlenirim diye

Ay neyine mecbur kaldınız acaba? Abiniz 24 yaşındaysa siz kaç yaşındasınız, nasıl bir mecburiyet bu? Koca stokları mı tükeniyor nedir?
Kocadan önce biraz kişisel gelişim isteyin bence allahtan.

Evlenince düzelecekmiş madem neden kendi kızlarına, akrabalarına önermiyolar bu çürük çarık tipleri size kaktırmaya çalışıyorlar?
Romantik türe giren yabancı romanlarda sık sık kullanılan "En iyi kocalar, ıslah edilmiş çapkınlardan çıkar" diye bir söz vardır. Başkasına tavsiye verirken o sözün ardına sığınıyor olabilirler. :KK53:

Ay neyine mecbur kaldınız acaba? Abiniz 24 yaşındaysa siz kaç yaşındasınız, nasıl bir mecburiyet bu? Koca stokları mı tükeniyor nedir?
Kocadan önce biraz kişisel gelişim isteyin bence allahtan.
Gelişmiş kişisel. Üniversite okumuş (2 yıllık) ve spora gidiyormuş. Daha ne kadar gelişsin bu kız sorarım sana?

Ben tabiki çok gayret ediyorum üniversite okudum spora gidiyorum çevrem kültürlü insanlarla dolu ama işte dediğiniz gibi bir yerde bi sıkıntı var demek ki
Konunuza mecburen dini yorum yapmak zorunda kalacağız yasak sitede. Ancak şunu söyleyebilirim namaz kılmıyorsanız başlayın , kılmayanın dua dahil hiç bir iyiliği kabul olmaz demiştir Peygamberimiz

Kısmet için dua okunur, sure değil.
surelerden dua yok mu? Furkan suresi 74 e bakın konu ile alakalı ayet dua.

Allah ın bize öğrettiği ayetlerden dualar var. Ebced hesabı diye birşey neden var? 41 sayısı gibi anahtar kilit uyumu olan rakamlar var bu hesaplara göre. Öncr herşey Allah rızası için okunur yapılır ama bunun hatırına, yüzüsuyu hürmetine diye duada edilir sonunda. I istanbulll34

Konu kısmet olunca günde 3-4 adamla birlikte oldugunu iddia eden Ferhans bile başka bir hale bürünmüş. 🙃
Her sey için dua edilir,Kur'an okunur da bir ay oldu sonuç alamadım bakış açısı dogru değil.
Birde buraya böyle konular açmayın yahu verilen cevapların kimseye hiçbir faydası olmayacak. Araştıracak, soracak o kadar yer varken burada dalga konusu olmanın ötesine geçilmesi mümkün değil.

Son düzenleme:
Ay burada olmadığı süre 3 saat. Adam geldi yaptı gitti desek bu kadar sevişemezse ölecek azgınlığında biri için yine az yine az 😂😂
Muhtemelen yemek yedi bulaşık yıkadı geldi yazık 😂😂
Allah aşkına buna düşen herifler zaten 3 saniyeliktir. Sevişmeyi bilen, seven, güzel sevişen adam bunu ne yapsın? Onlarla biz evlendik kalmadı bitti 😂

Konu kısmet olunca gğnde 3-4 adamla birlikte oldugunu iddia eden Ferhans bile başka bir hale bürünmüş. 🙃
Her sey için dua edilir,Kur'an okunur da bir ay oldu sonuç alamadım bakış açısı dogru değil.
Birde buraya böyle konular açmayın yahu, verilenlerden cevapların kimseye hiçbir faydası olmayacak. Araştıracak, soracak o kadar yer varken burada dalga konusu olmanın ötesine geçilmesi mümkün değil.
Ben dindar olduğumu iddia etmiyorum ki inançlarında ne varsa onu savunuyorum.kadın ona inanıyor işte.dalga geçmenin alemi yok.

Allah aşkına buna düşen herifler zaten 3 saniyeliktir. Sevişmeyi bilen, seven, güzel sevişen adam bunu ne yapsın? Onlarla biz evlendik kalmadı bitti 😂
Ne 3 saniyeliği, 3 saat seks yapıyor adam 3 saat.kendi kocanızın süresiyle kariştırmayın.hem de şahane bir teknikle.bulaşık yıkayıp gelsem hâlâ sinirli olurdum canim.bak pamuk gibi oldum.

Konunuza mecburen dini yorum yapmak zorunda kalacağız yasak sitede. Ancak şunu söyleyebilirim namaz kılmıyorsanız başlayın , kılmayanın dua dahil hiç bir iyiliği kabul olmaz demiştir Peygamberimiz
Eee dini konu da yasak aslında niye kapatılmadı onu anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X