Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 gunn onceden nasil söylüyor yumurtlar yumurtlamaz hatta yumurtlamadan önce ben de görmüştüm nette acaba fiyati nekadar bide dijitaller tek kullanimliktir demi
Ben yurt disinda yasiyorum burda pahali evet tek kullanimlik ama dogru ckyor ovulasyon testinde gulen surat ciikiyorr

günaydın canım. ilk hamileliğimde kanda 7-8 gün falan kala öğrenmiştim ama hepsi aynı olmuyor tabi. yinede umudurm yok ama. neyseki eşimin işi değişti önümüzdeki ay gün aşırı bir ay boyunca deneyeğim. Allah ne zaman nasip ederse

Kızlar bata 6 gün var.. 2 gündür beyaz akıntı var ama kıvamlı şeffaf değil sizce neden olabilir? Adete yakın zamanda hiç böyle olmazdı kuru olurdu..

Bende de 2 aydir hep beyaz akinti oluyor çamaşırda leke birakiyor. Enfeksiyon mantar yok ama oluyor. Bende anlamadim neden

Bende de 2 aydir hep beyaz akinti oluyor çamaşırda leke birakiyor. Enfeksiyon mantar yok ama oluyor. Bende anlamadim neden
Aynen benim de öyle oluyor ben de mantar enfeksiyonu vardi atlattim doktor gecmis dedi ama yine camasirimda dediğin gibi akimtim oluyor merak ediyodum normal saglikli kadinlarda akinti nasil oluyor diye benimki boyle seffaf ortasi beyaz lekeli

Aynen benim de öyle oluyor ben de mantar enfeksiyonu vardi atlattim doktor gecmis dedi ama yine camasirimda dediğin gibi akimtim oluyor merak ediyodum normal saglikli kadinlarda akinti nasil oluyor diye benimki boyle seffaf ortasi beyaz lekeli
Ayni benimde. Doktora gittim normal birseey yok dedi. Koku kasinti yok zaten. Herkesle bir olmaz dedi bana

Ben ilk olunca hamile miyim dedim. Ohoo meğer o da yokmus artik akıntıya bakip hamilelik anlayamam
Bende akıntıya gore hamile oldugumu anlayamam çünkü sürekli akıntim var acaba hamile olunca akintida kivaminda renginde bi degisiklik olacakmi? Birbirimize söyleriz artık

Bende akıntıya gore hamile oldugumu anlayamam çünkü sürekli akıntim var acaba hamile olunca akintida kivaminda renginde bi degisiklik olacakmi? Birbirimize söyleriz artık
Ben çok yeni bir hamile olarak söyliyim canım hiç bir fark yok en azından bende azda olsa hala da devam ediyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…