Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ovulasyon testim ekte bu ay ikinci kez pozitif normalde bugun bat gunum ama sanirim degerlendirmem gerek

Eklentiler

• 20181020_125756.jpg
    20181020_125756.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 42
bat gününde ovülasyon testimi koyu gebelik testi varmı bıde gebelik testi yapsana canım
canim ovu testinden sonra cok su ictim birde ayin 17. Sinde yapmistim negatifti. Bu ay hsg cekildim 24 eylulde sonra 27 eylulde ovu testi pik oldu. Bugunde yeni kit aldim birgebenin gunlugu referansiyla oylesine bir tane yaptim

canim ovu testinden sonra cok su ictim birde ayin 17. Sinde yapmistim negatifti. Bu ay hsg cekildim 24 eylulde sonra 27 eylulde ovu testi pik oldu. Bugunde yeni kit aldim birgebenin gunlugu referansiyla oylesine bir tane yaptim

anladın canım. hakkında hayırlısı olsun

Selam kızlar bat dündü 34. Üncü gün ... son 1 yıl içinde en geç adet döngümü baz aldim ortalama 32 gün de adet oluyorum salı günü kan negatif cıktı ala adet olmaya dair bir belirdim yok ...

Doğrudur canım bizim burdaki eczanede de o dediğin marka 10 tl. Ne bilim farklı marka alayım dedim. Sanki farklı marka olunca olmayanı olduracak gibi :) miratech marka aldım 20 tl. İçim gitti malüm. En iyisi bekliyip ucuz testlerden almak
Clear blue diye bir test varr 15 gunn onceden soyluyor dijital olanlari kac haftalik oldgunuda soyluyor

Ultraerken gebelik testını yaptım dayanamadım bembeyaz çıktı :kızgın: bu ayda hüsran sanırım :KK43::KK14: BONCUK23 BONCUK23
canım senınkıde cok erken daha cıkmaz kı kanda bıle cıkmaz. 15. de sılıklestı dıyorsun ya siliklestikten sonra bıle yumurtlama olabılıyor. daha 5 gün gecmıs tuttuysa rahıme bılle ınmemıstır. rahime ınmeden hcg salınmıyo .

canım 27 eylulden sonra adet olmadıysan su an gebe olma ıhtımalın var. gebeykende ovu test pozıtıf cıkıyor

X