Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
junes bunu beğendi
geçen gün bende beyaz ama oldukça kaygan ve uzayan bir akıntı geldi ancak ovulasyon kitinde henüz piki göremedim, anlamadım yaaaaa
Bende de sürekli beyaz akinti var bazen adete 1 hafta kalaya kadar sürüyor valla anlamiyorum ne zaman noldu. Uzayan akintim dün geldi ama ovu testi coook az 2. Cizgi var negatif. Kafalar karisti benim

Reglime 7 gün var daha..Erken gebelik testlerinden yaptım negatif çıktı.
Güvenmeli mi bu erken gebelik testlerine??

Bende yapanları okudum bazıları onda cıkmadı normal testte cıktı demiş. Çok fark yok arada diyen olmuş. Bide erken yumurtlayana daha net belli oluyo benim yumurta çatlayınca 13 gün üstüne regl olurum yani tutsa 6 günlük hcg sanmıyorum çıksın. o yüzden hep Bat bekleyin diyolar.

Canim benim 5 gün kala negativ cikti ertesl gün yaptim Pozitif di

Yaaaa ne güzel
Ultra erken gebelik testlerinde mi negatif çıkmıştı ?
Söyle söyleyeyim canim ultra mi
Bilemem ama erken gebelik testi hatta önlere
Dogru bakarsan bende yazdim persembe sabah ümitsizken persembe aksam yine test yaptim silik cizgi cikti, sonra 6-7 gün sonra randevum vardi bata 1 gün kala doktor normal idrar
Testi yapti düsün orda bile negativ cikmisti bosuna moralimi bozmuslardi eve gittim
En güvenilir erken gebelik testi yaptim
Bata 1 gün kala 5 saniye icinde hamilesiniz yazisi cikti :) darisi basina canim
Insallah

Canim aslinda gecen ay cok daha belirtim vardi sanki kesin hamileyim
Dedim ama degildim, bu ay sadece kasik agrisi cektim ama pek ihtimal vermedim cünkü idrar yolu enfeksiyonu oldum,
Hatta eSime dedim bu aY hic belirti yok yine olmadi diye, oda belki belirti yoktur ama bebek vardir dedi güldük :) gercekten de öyle oldu cok sükür, yani anlayacagin ilk ay ilk denemem di her belirtiyi hamilelik sandim ve sanirim vücüdum bana numara yapti, kendini cok dinleme kafani rahat birak, en kisa zamanda Rabbim sanada nasip etsin insallah amin :)

artık benim de kafam karıştı
önceki gün ikinci çizgi koyu gibiydi dün akşam yaptığım silik anlamadım daha da pik olmaz şu saatten sonra
ama biz eşimle regliden sonra gün aşırı devam ediyoruz sürekli çalışmalara

Yeterli canim zaten. Pik gorduysen tamam zaman yumurtan catlar sonra nasipse tutar. Hayatin keyfini cikar bence. Ben o kadar takildim ki ayni dusunceye sabki son birkac ay hic yasamamis gibiyim. Hayati sanki bebek icin bi kenara attim ve uzuldum bunu yaptigimi gorunce

sonumun git gide takıntı haline gelmesinden korkmuyor değilim

junes canım selam,
ovulasyon testinde pik i gördün mü
benim düne göre bir tık daha koyu ama öyle kopkoyu değil yani
sende durumlar nasıl

Gelebilir. Ben fark ettim ve biraktim. Kendimi sakin ve umursamaz tutmaya calisiyorum yol yakinken
ben takmayı bırakamıyorum ya belkide o yüzden olmuyo hep tamam bu ay düşünmeyecegim diyorum yaptıgım işlere odaklanmaya çalışıyorum yok banamısın demiyor bata son 7-8 gün

Eklentiler

• 7AE4C68E-4F80-42AC-8A6C-7744BB8B0671.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 8F3744DD-C980-4904-8C6C-A1133158C889.jpeg
    30,4 KB · Görüntüleme: 34
valla kuzu anlamadım bende emin değilim ama oldu galiba
bu toplu olanların en sonuncusuna bak bi sende
tek olan da bugünün
olmuş canım pik 13.gündeki
sonra silikleşmiş benim daha bu kadar koyu deil bugün 9.gün
ama senin tamam pik olduğun gün ve sonrası 3 gün değerlendirmek gerekiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…