Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benım ıkıncı 2,5 yaşında bir kızım var ondada ovülasyonla denediğim 2.ayımda olmuştu. ikinci için şubattan beri korunmuyorum ama olmuyor senın ilkmi
Allah bağışlasın:) evet ben de 1 yillik evliyim hic korunmadim olmuyo esimdr biraz problem var otlar kürler insallah sonuc alırız insallah tez zamanda bitanede hayirli sağlıklı bi ogluşun olur :) ilk hamileliginde ovulasyon koyu oldugunda bi de ertesi günümü degerlendirmistin

hayırlısıyla hepimize kısmet olur inşallah ay inan hatırlamıyorum geçmiş yazılarıma bakayım dedim ama o kadar çok yazmışımkı :) büyük ihtimalle koyuyu görünce peş peşe yapmışımdır. yazıyı bulursam haber veririm sanada

Iyi sperm sayısı düşmemiş:) bizim biraz oyle bir problemimiz var pespese yapmaktan cekiniyorum oyuzden

junes bunu beğendi
geçen gün bende beyaz ama oldukça kaygan ve uzayan bir akıntı geldi ancak ovulasyon kitinde henüz piki göremedim, anlamadım yaaaaa

junes bunu beğendi
geçen gün bende beyaz ama oldukça kaygan ve uzayan bir akıntı geldi ancak ovulasyon kitinde henüz piki göremedim, anlamadım yaaaaa
ovulasyon kitlerine pek güvenmeyin demişti doktor birine.hatta bu gruptan biriydi sanırım o ay hiç pik yapmamış kitler ama hamile olduğunu öğrendi o ay. yani olacağı varsa pik mik dinlemiyor Rabbim verecekse oluyor .hayırlısı olsun inşallah cnm

Evet öyle bişey bende hatırlıyorum
Geçen ay kendi jinekoluğumda piklere çokta takılma düzenli ilişki yeter demişti ama ben dinliyor muyum hayır

Sabah bel ve kasık ağrısıyla uyandım 1 saat sonra da kanamam geldi. Sat 17 Eylül dü ama ben 40-45 günde bir hastalanırım hep 7-10 gün gecikir. Hiç günü gününe olmam yani. Bunun implantasyon kanaması olma olasılığı var mı acaba bilemedim kafam çok karıştı

implantsyon kanaması bildiğim kadarıyla miktar olarak çok az ve kahverengi lekelenme şeklinde oluyor

belkim öyledirrrr :) benimde bu ay yok birşey ama tüp bebek tedavısı görüyorum. haftaya yumurta toplama olur sanırım. ondan sonrada aksılık olmazsa transfer olur. sonrada bekle bekleyebilirsen DD
Rabbim gönlüne göre versin senin de canım. Tez zamanda göbücüğe sağlıklı, hayırlıbir bebiş gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…