Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilen biri cevap veririse cok sevinirim yumurta aki kivaminda bir seffaf akinti oldugunda yumurtlama mi olmus oluyor yoksa catlamami oluyor

Bilen biri cevap veririse cok sevinirim yumurta aki kivaminda bir seffaf akinti oldugunda yumurtlama mi olmus oluyor yoksa catlamami oluyor
yumurtanın içinde olduğu sıvı dolu kesecik yani folikül çatlıyor cnm yumurta değil aslında.
folikül çatladıktan sonra yumurtlama oluyor yani o akıntıda ondan sonra geliyor .yumurtlama olmuş oluyor oluyor benim bildiğim .

günaydn canım benım 13 akşamı koyulaşmaya başladı 14 koyuydu 15 akşamı silikleşti 13-14-15 hepsini değerlendirdim ben normalde hiç ağrı çekmezdim ama bu efa yumurtasayısı fazla diye sanırım dün sabah çok ağrım oldu kasıklarımda. artık dinleneyim beklemeye çekileyim diyorum. artık degerlendirmeye gerek yok heralde

Canim ovulasyonun ne durumda benim dün aksam cok koyudu kasık ağrım oldu dünü ve ondan onceki günü degerlendirdik.

açar açmaz sana cevap yazdım. aynı anda birbirimize yazıyormuşuz bu durumda ne zaman belli olur acaba bizim şimdi tutup tutmadığı bu ay stres yapmadan geçireyim düşünmemek için herşeyi yapayım diyorum yoksa çok stres oluyo 9 10 gün kala testv yapmaya başlıyorum :)

aynen bende hemen sana yazdim. Hic sorma daha belirtileri yasamaya başlarız Allah yardım etsin ben artık belirti falan aramicam çünkü gecen ay baya belirti yasadim sonra sonuc hüsran. Cunku adet belirtileriyle aynı dayanabildigim kadar dayanacam testi adet gününe bi iki gun kala yapabilirim ama söz vermiyorum

bende öyle diyorum bu ay hep lendimi dinlemicem belirti takmıcam diye sabah üstümü değiştirirken meme ucum acıdı biraz hemen ben bi duygu eğişimleri oldumu acabalar testide aynı gün yapalımmı bende bi ultra erken bide normal gebelik testi var laboquıck

dayanalım dayanmalıyız Allahtan onumuzdeki hafta il dışına çıkıcam kafami dağıtırım biraz ordan dondugumde zaten bat oluyo ama benim bi iki gunn gecikebilir 2 gün gec yumurtladım çünkü. Bide ben sogan kürü yapiyorum bugun 11. Gün engellermi tutmasını bilmiyorum

o kürlerden hiç anlamıyorum ama bu ay tutmazsa önümüzdeki ay bende yapayım su sogan kürünü. 26-27 gibi gelir bat diye düşünüyorum 1 2 gün geç erken bendede hep oynar

Benim cok akintim oluyordu onun icin yapiyorum senin hayirlisiyla ilk bebegin mi olacak

benım ıkıncı 2,5 yaşında bir kızım var ondada ovülasyonla denediğim 2.ayımda olmuştu. ikinci için şubattan beri korunmuyorum ama olmuyor senın ilkmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…