Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım 1 sene olmadan tedavi tavadiye edilmiyor. Bende kızımı 11 ay bekledim hatta bende neden olmuyor diye bir sürğ tahlil yaptırdım hiçbirşey çıkmadı ve 11.ayda hamile kaldım 3 yılllık evliydim. Seni çok iyi anlıyorum insan onun niyetine girince olsun istiyor hemen ve içine kurt düşüyor ama bir sene denemeden olmuyor mu acaba korkusuna düşme. He ama nedir mesela ovulasyon testi alıp günü gününe dikkat ederek beraberlik olursa şansını yükseltirsin mesela ama hemen çocuğum olmuyor mu diye üzme kendini ben gibi
Ama benim bir sorunum var ikinci evliliğim ilkinde de iki sene hiç korunmadim onda da olmamıştı bir kaç ay klomen kullandım zaten çok huzursuz bir evlilikti adam akıllı tedavi de olamadım

Evet canım 1 sene olmadan tedavi tavadiye edilmiyor. Bende kızımı 11 ay bekledim hatta bende neden olmuyor diye bir sürğ tahlil yaptırdım hiçbirşey çıkmadı ve 11.ayda hamile kaldım 3 yılllık evliydim. Seni çok iyi anlıyorum insan onun niyetine girince olsun istiyor hemen ve içine kurt düşüyor ama bir sene denemeden olmuyor mu acaba korkusuna düşme. He ama nedir mesela ovulasyon testi alıp günü gününe dikkat ederek beraberlik olursa şansını yükseltirsin mesela ama hemen çocuğum olmuyor mu diye üzme kendini ben gibi
Yarin eşimle beraber gidicem doktora ve o konuyu hiç mi hiç konuşmak istemiyorum onun yanında bilmiyorum ya offf çok bulanıyor kafam buraya yazmak da çok iyi geliyormuş iyi var yazılanları okudukca içimde umut yeşeriyor

Kızlar merhaba bende 4 ay olacak evleneli hiç korunmadik ama nedense olmuyor önce bi doktora gittim herşey normal demişti yarın da özele gidicem bi devletteki doktor çok düşmedi üstüne bir sene diyor ama yaşım 26 olsun istiyorum yarın da mi bir sene bekleyin deneyin diyecek acaba
canim tum dr oyle der 1 sene olmazsa tedaviye baslarlar

Ama benim bir sorunum var ikinci evliliğim ilkinde de iki sene hiç korunmadim onda da olmamıştı bir kaç ay klomen kullandım zaten çok huzursuz bir evlilikti adam akıllı tedavi de olamadım
Canim ama bu onemli bi konu bence bunu dr mutlaka demelisin bence esinle dr yanina girme benim esim disarida bekler hep

öyle cok yükselmiyor. mesela ben iki kere kimyasal gecırdım birinde 14 e cıktı sonra dustu. diğerinde 89 a kadar cıktı sonra dustu
İnşaAllah bir daha yaşamazsın canım benim daha sağlıklı olur . :dua:Hayırlı Cuma’lar arkadaşlar Rabbim bizim için hayırlı olan tüm duaları kabul etsin.:dua:

20181005_121233.jpg
İşte bu ne kadar görünür bilmiyrm

X