Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bilmemkii zannetmiyorum hep negatif gore gore artik..
hamile oldugumu pek sanmiyorum ben dr u bekliycem eczaneye gittim dun folik demir hapi almaya test almadim dun mesela okadar eminim hamile olmadigindan:)
ama neden adet olmadim onuda anlamadim.
Kuzum hastalıgınngectıktennsonra bı kere test yapmadın mı ne meraksızsın ay ben gelip test yapacam sana :))))

kızlar varmı benim gibi düşünen benim adet 5 ekim ama ben adet olmazsam 15 ine kadar beklemeyi düşünüyorum .ilk hamileliğim 3 haftalıktı öğrendiğimde günler geçmedi yok dış gebelik mi yok bebek görünmedi stres yapıyor insan .
o yüzden beklemeyi düşünüyorum .
benim bir arkadaşım hamile olduğunu farkettiğinde 2.5 aylıkmış bebek. doktora ilk gidişlerinde cinsiyetini bile öğrenmiş.ne güzel.

kızlar varmı benim gibi düşünen benim adet 5 ekim ama ben adet olmazsam 15 ine kadar beklemeyi düşünüyorum .ilk hamileliğim 3 haftalıktı öğrendiğimde günler geçmedi yok dış gebelik mi yok bebek görünmedi stres yapıyor insan .
benim bir arkadaşım hamile olduğunu farkettiğinde 2.5 aylıkmış bebek. doktora ilk gidişlerinde cinsiyetini bile öğrenmiş.ne güzel.
Bende öğrendiğimde ilk 13 ekimde gidicem doktora. Kese gözüksün istiyorum. Sonrakine de kalp atisina cagirir. Insallah 5 ekimi bende kirmizi görmeden gecirirsem planim bu

canım psikolojik anlamda belki rahat olursun ama allah korusunn düşük riski olup olmadıgını bılemezsın. doktor ona göre önlem alıyor. o nedenle ben doktora erkenden gidilmesi taraftarıyım. bir de kimisi hemen kan sulandırıcıya baslıyor.ama riskin vs yoksa gitmemek mantıklı

Kızlar benim kasıklarda ağrı ve batmalarım var arada bacağıma vuruyor dün doktora gittim pazartesi polikliniğe gel dedi . Testlerde silik çizgi çıkıyor ama hayırlısı :) ❤️İnşaAllah güzel haberler alan vardır.
ayy kuzum hadı ınsallah hayırlısıyla 3. hamişimiz sen olursun. testlerın fotosunu atsana.

3B429CB7-2B83-4B73-BD27-7394F5CEF86F.jpeg
Sağlıkla devam etsin inşallah :) ne zaman öğrendin testte ilk :)
İki üç gündür bakıyorum oaikopata
ayy kuzum hadı ınsallah hayırlısıyla 3. hamişimiz sen olursun. testlerın fotosunu atsana.
İnşaAllah:) hepimiz güzel haberler alalım❤️Kuzum silik olarak belli oluyorlar .

Eklentiler

• 4E536AE2-D14E-4547-9532-E1438DDCD64D.jpeg
    4E536AE2-D14E-4547-9532-E1438DDCD64D.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 51
X