Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım gebelik testi pozitif cıktı kan verdim hcg 60 idi fakat bi yükseldi düştü derken kese olusmadı 15gün gecikmeli adet oldum bu kimyasal oluyo
o zaman benimki kimyasal olmuyo demi.
bugün de inanılmaz bir ağrı çekiyorum kürtajdan sonr 12.günüm tek taraflı sağ kasık ağrısı çekiyorum :KK43:

Ilk 5 dk içinde sadece beyaz bir çizgi oluşmuştu daha sonra akşam baktığımda böyleydi sbah kafama takıldı tekrar bakım dedim test böyle sarilasti daha önceki tezlerimde ikinci çizgi olmazdı 3 gün bekleyen testimi bile görmüşlüğüm var

İkinci çizgi koyulaşmaya başladığında gün aşırı ya da garanti olsun diye her gün değerlendiren de oluyor . Adet döngünüze göre 14,15,16. Gün olabilir erken ya da geçte yumrtlayabilirsiniz.
Tamamen koyulaştığunda yani pik olduğunda çatlamaya başlamış demiştir silikleşmeye başladığında da çatladığını anlarsınız .

Ama o kişilerin sorunları bellidir ve çözülmüştür
Benim regl bile günü gününe oluyo
Eşimde de sorun yok
Rahim filmi öektirdim tertemiz
İşte bu yüzden :)
Valla bende ayni durumdaydim. Sonra oldu. Sonu gelmedi ama aaa hic sorun yokmus olacakmis diyebildim. Gecen ay adet olunca resmen icime karanlik çöreklendi ben savasmayi biraktim dedim. Bu ay sizleri okuyorum yorum yapıyorum ama kendinle ilgili cok ugras vermiyorum. Hepimiz bie yoldayiz sınavımız da bu yol. Insallah geceriz hayirlisiyla :))

Valla bende ayni durumdaydim. Sonra oldu. Sonu gelmedi ama aaa hic sorun yokmus olacakmis diyebildim. Gecen ay adet olunca resmen icime karanlik çöreklendi ben savasmayi biraktim dedim. Bu ay sizleri okuyorum yorum yapıyorum ama kendinle ilgili cok ugras vermiyorum. Hepimiz bie yoldayiz sınavımız da bu yol. Insallah geceriz hayirlisiyla :))
Teşekkür ederiz allah razı olsun
Hayırlısı diyoruz :))

X