Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D0B8FCED-5EA5-4223-A37F-CBCE309136B9.jpeg
6 senelik evliyim 4,5 yaşında bir kız çoçuğum var.doğumdan sonra 2 yıl aksatmadan depo provera kullandım bu süre zarfında hiç adet görmedim İğneyi bırakmaya karar verdim yine adet olamadım.sonra bi kadın doğum dktrna gittim bi ay Doğum kontrol hapı kullandım ve adet görmeye başladım. Benim sıkıntım iğneyi bırakalı 2 sene olcak hala hamile kalamıyorum doktor bi sıkıntımın olmadığını söylüyor değerler iyiymiş Acaba iğnenin etkisi hala devam ediyor olabilir mi yada iğne zarar vermiş mide ?? Size hormon testi sonuçlarımı yolluyorum

Eki Görüntüle 2190352 6 senelik evliyim 4,5 yaşında bir kız çoçuğum var.doğumdan sonra 2 yıl aksatmadan depo provera kullandım bu süre zarfında hiç adet görmedim İğneyi bırakmaya karar verdim yine adet olamadım.sonra bi kadın doğum dktrna gittim bi ay Doğum kontrol hapı kullandım ve adet görmeye başladım. Benim sıkıntım iğneyi bırakalı 2 sene olcak hala hamile kalamıyorum doktor bi sıkıntımın olmadığını söylüyor değerler iyiymiş Acaba iğnenin etkisi hala devam ediyor olabilir mi yada iğne zarar vermiş mide ?? Size hormon testi sonuçlarımı yolluyorum
canım o ıgneyı bılmıyorum. ama doktor sorun yok dıyorsa yakın zamanda hamıle kalırsın dıye dusunuyorum.

kızlar ben dostinex kullandım 2 hafta oldu kontrole gittim hormonun düşmüş doktor 2 aya gebe kalmazsan tekrar gel dedi
9 eylülde ilk regli günümdü 17 s,nde yumurtlama akıntım başladı hala devam ediyor bu akıntı olduktan kaç gün sonra yumurtlama gerçekleşiyor

X