Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim zor günler geçirmişsin. Geçmiş olsun.Acını anlıyorum bende aynısını yasadım 10. Haftada düşük yaptım . Meger 8. Hafta kalbi durmus. Onu görmek cok üzücüydü. Herseyi vardı kolları falan. Allah kimseye bunu yasatmasın. Bir an evvel sağlıklı bebekler versin isteyen herkese . Listeye ekleyeyiö canım bat be zaman?
Sende zor günler gecirmissin kıyamam :KK43: inşallah rabbim kismet eder en kisa zamanda. Sen ne zaman dusuk yaptin? Bat 28-29 eylul tam bilmiyorum

Kizlar bende ovo seti siparis ettim yarin geliyor, clear blue bunun monitörlüsüde varmis kullanan o ay hamile kalmis siz duydunuz mu, ben normal dijital aldim

Eklentiler

• 1BFBB330-DAB9-4144-A75A-0FDA15913374.jpeg
    1BFBB330-DAB9-4144-A75A-0FDA15913374.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 38
kimyasal dediğiniz nasıl oluyo acaba ya haziran ayında adete 10 gün kala beta 2 çıkmıştı ama ben 2 gün geciktim yani 12 sonra adet oldum hafiften leke geldi sonra belim çok ağrıdı ve sonra çok pıhtılı kanama yaşadım acayip ağrımıştı ve çok değişikti acaba bende mi kimyasal yaşadım diye düşünüyorum burda okudukça :KK64:zaten ondan sonra hamile kaldım ama kalbi durdu 7 haftalıkken daha doğrusu 8 haftalıktı ama 6+4 diye çıktı ultrasonda

kimyasal dediğiniz nasıl oluyo acaba ya haziran ayında adete 10 gün kala beta 2 çıkmıştı ama ben 2 gün geciktim yani 12 sonra adet oldum hafiften leke geldi sonra belim çok ağrıdı ve sonra çok pıhtılı kanama yaşadım acayip ağrımıştı ve çok değişikti acaba bende mi kimyasal yaşadım diye düşünüyorum burda okudukça :KK64:zaten ondan sonra hamile kaldım ama kalbi durdu 7 haftalıkken daha doğrusu 8 haftalıktı ama 6+4 diye çıktı ultrasonda
Canım gebelik testi pozitif cıktı kan verdim hcg 60 idi fakat bi yükseldi düştü derken kese olusmadı 15gün gecikmeli adet oldum bu kimyasal oluyo

X