Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr umarım topikte birileri vardırrr galiba hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

Hastalanmama 2 gün var ama dayanamadım test yaptım, silik çizgi çıktı bi tane daha yaptım gene silik çıtı dayanamadık eşimle gittik kan testi yaptırdık beta 221,86 çıktı, gece geçti kızın biri bi doktora gösterdi gebelik var ama daha çok küçkü dedi....

Çokkkk mutluyum vardır demi kızlar ya bu değerlere göre genede tam ümitlenmek istemiyorum, caydin, krizantem, sndz ve daha gebe kalmayı bnm gibi bekleyen tüm kızlar valla dün ben o haberi öğrenince Allahm onlarda böyle haberler alsın dedim, Allahım tüm isteyenlere nasip etsin.

Umudunuzu yitirmeyin bakın bnm 1 senem dolmuştu bu ay,

Şimdiden yazayım bu ay ben hiç bişey yapmadım aksine hiç üstüne düşmedim, biraz ayıp olcak ama ilişkiye çocuk için değil bu bebek beklediğimiz süreçte belkide ilk kez istediğim için girdim...

canımmmmmmmmmmmmmmmm
maşallahhhhhhhhhhhhhh
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim ..
inşallahh bizlerede nasip olur müjde vermek..
hayırlı olsun

ayyyyyy canımmm benim yaaa inan cok sevindim sen coktan hak etmiştin anammm daha mercimekmi kız ooooooo

canımmmmmmmmmmmmmmmm
maşallahhhhhhhhhhhhhh
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim ..
inşallahh bizlerede nasip olur müjde vermek..
hayırlı olsun

Aminnnnnn, volim canım çok sağolun en kısa zamanda sizde böyle müjde verin inş. ben umutsuzluğa kapıldığım an çok oldu valla ama oldu, inanıyorum sizde en yakın zamanda o güzel haberi vereceksiniz inş. Allah'm tüm herkese nasip etsin, şimdide korkuyom cidden hamilemiyim diye ya,

ayyyyyy canımmm benim yaaa inan cok sevindim sen coktan hak etmiştin anammm daha mercimekmi kız ooooooo

Canımmmm çokkk sağolll hepimiz hak ediyoz inş. sizden de o müjdeleri vermenizi bekliyorum...Öğrendiğim an valla çok dua ettim size hepinize >Allahım isteyen herkese o mutluluğu yaşatsın. evett mercimek daha

duaların kabul olur inş tatlım benim yaaa cok sevindim adına gercekten dikkat et artık kendini yorma herseye zıplayıp hoplama

Ayyyyy canımmm çok sevinnddiiiimm galiba değil hamiiiişşşssiinnnnnn

cnm hayırlı olsun
Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
darısı herkesin başınaaa

Eki Görüntüle 1061635

Bu da eşimin sonucu anlayan varsa bakabilir mi

bu ikinci testimiz ilkinde hem sayı sınırdaydı hemde hareketli sayısı düşüktü... 3 Ay keçiboynuzu kürü uyguladım sonuç bu...

Herkese tavsiye ediyorum KEÇİBOYNUZU KÜRÜ UYGULAYIN... İ.SARAÇOĞLUNUN SİTESİNDEKİ TARİFE GÖRE UYGULADIM BEN.

şu %8 morfoloji ? olmuştu ama dr normali %4 seninki %8 demiş oda çok şükür iyi..

Ayyyyy canımmm çok sevinnddiiiimm galiba değil hamiiiişşşssiinnnnnn

Sağol caydinim, darısı en yakın zamanda sizlerin başına

cnm hayırlı olsun
Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
darısı herkesin başınaaa

İnşallah canım çok sağol, evet darısı tüm bebek bekleyenlerin başına

canımmm hayırlı olsunn çok sevindimmmm gelmeliydin artık aramıza rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn inşşşş.

Ammiin inşallahh canımmm bol bol dua et bizim içinde... demek 5. hamişimiz sensin.. Listeyi güncelledim hemen...

İnan hep ediyorum, hep aklımda, sağol cnm...

canımmm hayırlı olsunn çok sevindimmmm gelmeliydin artık aramıza rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn inşşşş.

Sağol canım, Aminnnnnnnnnn.... ya kızlar genede keseyi görmeden çok kendimi kaptırmak istemiyorum, dış gebelik falan değildir demi ya

slm kızlar
cumamız mübarek dualarımız kabul olsn inşş

Slmmmm, aminnnnnnnnnnnnnnnn

iyi düşün iyi olsun canımm kese görünüo bu sefer kalp başlıo hadi bide onda tedirgin ona bakarsan her dakkamız panikk oun için rahat ol.

ne kadarlık bebeişin şimdi öğrenebildin mi

Yok daha öğrenemedim, gebelik var ama daha çok küçük demiş doktor, kontrolede daha gitmedim.

iyi düşün iyi olsun canımm kese görünüo bu sefer kalp başlıo hadi bide onda tedirgin ona bakarsan her dakkamız panikk oun için rahat ol.

Demi canım ya, şimdiden düşük olursa ya diye düşünüyorum ya ben çok mu karamsarım ne,

Hayirli olsun :) darisi bizim basimiza insallah

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…