Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

he ya herkese aynı reçeteyi verip yolluyolar...
ben 3 tane doktor değiştirdim zaten bu süreçte
4. de doğru düzgün bulduk bitane çok şükür...

bilgin için teşekkürler canım onuda deniyim Amin canım Amin 3 yıldır uğraşıyoruz bizde Allah hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün evlatlar versin cümlemize

bilgin için teşekkürler canım onuda deniyim amin canım amin 3 yıldır uğraşıyoruz bizde allah hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün evlatlar versin cümlemize

mutlaka yap canım forum da okudum baya faydası varmış..
Inşallah canım inşallahh rabbim tez vakitte mucizeni verir.sadece eşinde mi problem var?
Düşmanımı bile bununla sınamasın..

offff ne bilim yahu korktum öyle diyince:18::18:
Cuma günü kısmetse görücez.gel dedi bakalım kese varmı vs
rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

hıh bu şekilde tedirgin konuşan dokorlardan nefret ediyorum...
benimki çok rahat haftaya gel kesemizi görelim dedi..keseyi gördük 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi..
içi insanın daha rahat ediyor bu şekilde...

bu dr.benim dr değil işyerine yakın diye oraya gittim test için muayene ödedim bari gidip konuşayım dedim.
Neyse tahlile baktı hamilesin dedi
haftaya gel .(allah korusunn ) dış gebelik vs bişey varmı bakalım..
Aynen öyle haftaya gel keseyi görelim deseydi ben diken üstünde dururmuydum hiç..
Kendi dr.gitcem kısmetse

Selam kızlar bu ay klomen kullandım ama hıc yumurtam gelısmedı progestan verdı doktor edet olunca gel iğne tedavısıne başlıcaz dedı progestan bıteli 10 gun oldu ama hala adet olamadım iki gün once ıdrar testı yaptım negatif cıktı doktorumu aradım az once kan testı yaptır on gun sımdıye kadar oman lazımdı dedı ama olsa ıdrarda cıkmaz mıydı kafam cok karıştı ya lütfen yardımcı olun noluyor bana

canım hayırlı olsunnn çok sevindimm bak sabret olur inş.demiştimm sana hepp bak sabreden derviş muradına ermişş :=)) rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsinnn inşşş.

canım hayırlı olsunnn çok sevindimm bak sabret olur inş.demiştimm sana hepp bak sabreden derviş muradına ermişş :=)) rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsinnn inşşş.

çoookkkk tşk ederim canım rabbime binlerce kez şükür olsun mucizemi verdi
bide şu cuma günü kesemizi görsek ohhhh dicem rahatlıcam..
Aminnnnnnn canım inş hepimiz için

canım keseye karından mı baktı yoksa alttan mı?

bazı arkadaşların çıkmıyor idrar testinde .
Kanda baktır inş vardır..stres yapmış olabilirsin,mevsim değişiyor ondan olabilir yada en çok istediğin bebişin vardır..
Allah gönlüne göre versin canım..

amın canım cok saol rabbım hayırlısını versın kafam o kadar karısık kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…