Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

içimden çubuk ağacı çıkacak diye korkuyorumm o da fayda etmiyor..
fayda eden şeyler elma-karpuz ve muz bunlar iyi geliyor..
benim sıpa meyve seviyor sanırımm:KK1::KK1:

bencede seviyorzaten en sagliklisi seyler seviyormus kiz akilli olucakk valllaa annesine iyi baktiriyor meyveler falan bosver kocanlada yakinlasma oda accik anlayisli olsun canim

bencede seviyorzaten en sagliklisi seyler seviyormus kiz akilli olucakk valllaa annesine iyi baktiriyor meyveler falan bosver kocanlada yakinlasma oda accik anlayisli olsun canim
yok kocamın ses ettiği yok yaa...adam halimi görüyor hiç yanıma yanaşmıyor bilee :KK1::KK1:

unutmadımm yaaa kusmaktan giremiyorummm artık buralara...serum ve ilaçlar ayakta tutuo beni..ara ara girip bakıp çıkıomm kuzularımmm

Bende dedim heralde anneler topiğine giriyo günahını aldım iyi olda canım yine buluşalım burda

slmm kizlarr sonunda topigi canli gormek ne mutlu

Bi de bebeişler gelseydi

tşk ederim bi değişiklik yok bıraktığın gibi
olmayan sensin sen neler yapıyorsun :KK34::KK34::KK34:

Benimde eşim yarın spoş testine gidecek 3 gündür perhizdeyiz bakalım ne çıkacak :26::26::26::26:

Bende dedim heralde anneler topiğine giriyo günahını aldım iyi olda canım yine buluşalım burda

Bi de bebeişler gelseydi

Benimde eşim yarın spoş testine gidecek 3 gündür perhizdeyiz bakalım ne çıkacak :26::26::26::26:

biz tik yok canim yaa temmuzdan sonra sanirim anca bu stresli zamanlarda bebek olsada karnimda cocugun psikolojisi bozulur sanirim

biz tik yok canim yaa temmuzdan sonra sanirim anca bu stresli zamanlarda bebek olsada karnimda cocugun psikolojisi bozulur sanirim

Hayırlısı olsun canım.. Bizimde neredeyse 1 ay sonra 1 yıl olacak... ne kadar uzun gibi geliyor koskaca 1 yıl... oysa sanki göz açıp kapayana kadar geçmiş gibi

Hayırlısı olsun canım.. Bizimde neredeyse 1 ay sonra 1 yıl olacak... ne kadar uzun gibi geliyor koskaca 1 yıl... oysa sanki göz açıp kapayana kadar geçmiş gibi

evet ole tatlim ama bakalim canim benim nasip kismet her sey ben sanki hala dun evlendim gibi hissediyorum o kadar telasi yasamama ragmenn hayat gercekten cok kisa

Bi de bebeişler gelseydi

hayırlısı olsun cnm
inş güzel haberlerini paylaşırsın yarın bizi haberdar et

X