Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

SELAMMMMMMM KIZLAR..
RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR OLSUN BANADA MUCİZEMİ VERDİİİİ.CUMA AKŞAMI TEST YAPPTIRDIM 132,64 ÇIKTI :nazar: 3 HAFTALIKMIŞ DAHA
AYLARDIR HEP HAYKIRMAK İSTEDİĞİMİ ŞİMDİ YAPIYORUMMMMM
HAMİLEEEEEEEEEEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
RABBİM BEKLEYENLEREDE TEZ VAKİTTE NASİP EDER İNŞALLAHHHH

SELAMMMMMMM KIZLAR..
RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR OLSUN BANADA MUCİZEMİ VERDİİİİ.CUMA AKŞAMI TEST YAPPTIRDIM 132,64 ÇIKTI :nazar: 3 HAFTALIKMIŞ DAHA
HAMİLEEEEEEEEEEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

cnm hayırlı olsun
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
kimse var mı diye bakarken gördüm çok sevindim maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm hayırlı olsun
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
kimse var mı diye bakarken gördüm çok sevindim maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aminnnnnnnnnnnnn canım çok tşk ederim.
rabbim banada kısmet etti ,inş.tüm bekleyenlerede nasip eder..
takvimde 5 haftalık gözüksede benim kçüğüm 3,5 haftalıkmış teyzesiiiiii...
daha dün gibi seni tebrik ettik.şimdi sen beni :KK1::KK1:

aminnnnnnnnnnnnn canım çok tşk ederim.
rabbim banada kısmet etti ,inş.tüm bekleyenlerede nasip eder..
takvimde 5 haftalık gözüksede benim kçüğüm 3,5 haftalıkmış teyzesiiiiii...
daha dün gibi seni tebrik ettik.şimdi sen beni :KK1::KK1:

maşallah cnm
takvime göre çıkmıyor her zaman
darısı isteyen herkesin başına inş
herkese tek tek tebrik msjları yazarız :KK34::KK34::KK34:

SELAMMMMMMM KIZLAR..

hayırlı uğurlu sağlık kucağına almak nasip etsin inş.kür kullandınmı benimde kullanmadığım kür kalmadı eşimin morfolojisi 0% çıktı doktor direk tüp bebek dedi çok üzüldüm gittim aktara bana çakşır otu kökü suyu,arı sütü polen, macunu mübarek verdi bide bulabilirsen arı sütü bul dedi inş. bu kürler fayda ederdi bizde haykırarak yazabiliriz

SELAMMMMMMM KIZLAR..

canımmm benimmm ayyy çok ama çok sevindimmmmmm:KK9::KK9::KK9: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etttsinnn süper bir habrer oldu buuuu :KK62::KK62::KK62::KK62::118::118::118: TEBRİKLLLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

SELAMMMMMMM KIZLAR..

hayırlı olsun gözün aydın :nazar:

Canlarımmm günaydınnnnnnn :KK16::KK16::KK16: özledim hepinizi...
şükür mide bulantılarım azaldı artık aranızda olabileceğim sanırım..
çok ama çok zor zamanlardı o mide bulantısı kafam kalkmıyor ekrana bile bakamıyordum başım dönüyor midem bulanıyordu berbatttı...ama şükür geçtii..
sizler nasılsınız güzellerimmm :KK16::KK16:

hayırlı uğurlu sağlık kucağına almak nasip etsin inş.kür kullandınmı benimde kullanmadığım kür kalmadı eşimin morfolojisi 0% çıktı doktor direk tüp bebek dedi çok üzüldüm gittim aktara bana çakşır otu kökü suyu,arı sütü polen, macunu mübarek verdi bide bulabilirsen arı sütü bul dedi inş. bu kürler fayda ederdi bizde haykırarak yazabiliriz

canımmm benimmm ayyy çok ama çok sevindimmmmmm:KK9::KK9::KK9: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etttsinnn süper bir habrer oldu buuuu :KK62::KK62::KK62::KK62::118::118::118: TEBRİKLLLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

hayırlı olsun gözün aydın :nazar:

yamalezgi ;arkadaşım çok sağol duaların içinde kocamannn aminnnnnnnn..
eşime aktardan çakşır macunu aldım ama birkere bile yiyemedi kusucaktı..sayıda sorun yoktu da harekette sorun vardı.
incirleri yardım üzerine zeytin yağı döktüm her sabah işe giderken 1 tane yedi eşim için yaptığım buydu dene istersen..rabbim tez vakiitte sanada tüm bekleyenlerede haykırmayı nasip eder inşallahhhh

isyan123 ; aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn ..çookkkkkkkkkkk tşk ederim rabbim banada mucizemi verdi çok şükür ..şimdilik şikayetim yok bebiş rahatsız etmiyor beniii:KK1::KK1:

zeyy88 ; çok teşk ederim..allaha binlerce kez şükür olsun mucizem geldi..

Canlarımmm günaydınnnnnnn :KK16::KK16::KK16: özledim hepinizi...
şükür mide bulantılarım azaldı artık aranızda olabileceğim sanırım..
çok ama çok zor zamanlardı o mide bulantısı kafam kalkmıyor ekrana bile bakamıyordum başım dönüyor midem bulanıyordu berbatttı...ama şükür geçtii..
sizler nasılsınız güzellerimmm :KK16::KK16:

çok mide bulantısı olan için kız olma ihtimali yüksek derler :KK34::KK34:

yamalezgi ;arkadaşım çok sağol duaların içinde kocamannn aminnnnnnnn..
eşime aktardan çakşır macunu aldım ama birkere bile yiyemedi kusucaktı..sayıda sorun yoktu da harekette sorun vardı.
incirleri yardım üzerine zeytin yağı döktüm her sabah işe giderken 1 tane yedi eşim için yaptığım buydu dene istersen..rabbim tez vakiitte sanada tüm bekleyenlerede haykırmayı nasip eder inşallahhhh

isyan123 ; aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn ..çookkkkkkkkkkk tşk ederim rabbim banada mucizemi verdi çok şükür ..şimdilik şikayetim yok bebiş rahatsız etmiyor beniii:KK1::KK1:

zeyy88 ; çok teşk ederim..allaha binlerce kez şükür olsun mucizem geldi..

çok şükür canım:nazar:...
çok dua et..
şükür namazını da kıl mutlaka...

çok şükür canım:nazar:...
çok dua et..
şükür namazını da kıl mutlaka...

cuma günü dr.gitcem allah korusun dış gebelik vs varmı diye bakıcakmış
çok korkuyorum..
rabbim hayırlı haber duyursun inşallahh..
allah kısmet ederse hayırlı haberide alıp şükür namazımı kılıcam..

cuma günü dr.gitcem allah korusun dış gebelik vs varmı diye bakıcakmış
çok korkuyorum..
rabbim hayırlı haber duyursun inşallahh..
allah kısmet ederse hayırlı haberide alıp şükür namazımı kılıcam..

kan tahlilinde bir değere bakıyo canım o da yüksekse dış gebelik ihtimali yok diyor..
sıkma canını sakın güzel düşün...

kan tahlilinde bir değere bakıyo canım o da yüksekse dış gebelik ihtimali yok diyor..
sıkma canını sakın güzel düşün...

şu cuma günü hemen gelse bende bi rahatlasam yaaa:18::18::18::18:
iyi düşünmek istiyorum düşünüyorum ama bian aklıma gelince de çok korktum..
yaaa bişey sorcam..
benim adetim 3 gün gecikti kan tahlilli 132,64 çıktı normalmi?
birde benim adetin 17.günü yada 18.günü ymuş çatladı..

şu cuma günü hemen gelse bende bi rahatlasam yaaa:18::18::18::18:
iyi düşünmek istiyorum düşünüyorum ama bian aklıma gelince de çok korktum..
yaaa bişey sorcam..
benim adetim 3 gün gecikti kan tahlilli 132,64 çıktı normalmi?
birde benim adetin 17.günü yada 18.günü ymuş çatladı..

normal canım benimde adet günümde değerim sabah 56 öğlen 104 çıkmıştı...
sabah sağlık ocağında kan verdim o ertesi gün çıkcak sonuç deyince özel hastaneye gitmiştim..
yani arada 3 saat vardı ne kadar değişti değer panik yapma..
ben de 29 günde bir adet oluyodum 19. gününde hamile kaldım..

normal canım benimde adet günümde değerim sabah 56 öğlen 104 çıkmıştı...
sabah sağlık ocağında kan verdim o ertesi gün çıkcak sonuç deyince özel hastaneye gitmiştim..
yani arada 3 saat vardı ne kadar değişti değer panik yapma..
ben de 29 günde bir adet oluyodum 19. gününde hamile kaldım..

aaaa sende benim gibi geç yumoşu olanlardansın demekkk..
ohhhhhhhhh içime su derptin allah razı olsunnnn..bende akşam5 gibi yaptırdım tahlili
bide senin gbi bi yumoşta 2 bebişim olurmuşşşş:KK1::KK1:
sağlıklı olsunlar bebişlerimiz de tek çift farketmez ..
rabbim herkezin evladını bağışlasın

aaaa sende benim gibi geç yumoşu olanlardansın demekkk..
ohhhhhhhhh içime su derptin allah razı olsunnnn..bende akşam5 gibi yaptırdım tahlili
bide senin gbi bi yumoşta 2 bebişim olurmuşşşş:KK1::KK1:
sağlıklı olsunlar bebişlerimiz de tek çift farketmez ..
rabbim herkezin evladını bağışlasın

amin inşallah canım Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin inşallah...
evet bide doktor bana 10-12-14-16. günler ilişki olsun demişti Allah'tan ovu testiyle takip ettim :KK1:

amin inşallah canım Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin inşallah...
evet bide doktor bana 10-12-14-16. günler ilişki olsun demişti Allah'tan ovu testiyle takip ettim :KK1:

amin canım cümlemizin..bende çoğu ay 14.gününden sonra ilişki aralığına dikkat etmezdim...,
dr.daha öncede yumoş takibi yaptırdım ama bu gittiğim kadın solumda yumoş diye soluna yat dedi ..ve bebişim bana soldan tutundu :KK34:
bazen 29 günde bazen 31 günde olurdum klasiğe bağlamış dr.lar sanki herkez 12.gün yumoşu olcak

X