Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ben evdede yiyemiorum yok valla canım börek çekmişti kv yapmış yiyemedim öğüre öğüre az bişi zorlaa bu aralar öyle kötüyüm ki yaa çok zor valla

anladım cnm seninki daha kötüymüş
bir an önce kurtulursun inş cnm

bu arada herkese slm

31 Mayıs batım kızlar Dua edin bana.. Sanki kasıklarım ağrıyor ama psikolojikte olabilir diyorum birde karnımda sanki sert sizinde oldu mu öyle :18:

Kııız benim de batım 31 Mart :)

Ayrıca yanlış yazmışsın, Mayıs değil Mart olcaktı o

Hadi inşallah yaa.

kızlar merhaba forumu uzun zamandır takip ediyorum arada sırada yazma fırsatıda buluyorum ama şu aralar sıkıntımı paylaşacak kimse yok. 9 aydır uğraşıyoruz bebek için bir türlü olmuyor, artık çok üzülüyorum. bu ay o kadar umutluydum ki ama sabah adet olduğumu görünce ağladım resmen. doktorlar 1 yıldan önce tedaviye başlamıyor açıkçası bende o strese girmek istemiyorum hemen ama içten içe ne yaacağımı bilmiyorum daha önce soğan kürü denedim akıntım falanda olmadı.....

Merhaba canım aramıza hoşgeldin... Benimde mayısta 1. yılım dolacak bu ay oldu bu ay olacak derken koskaca bir yılı geride bırakmış olucaz işin kötüsü çevremde herkes durmadan soruyor ve sabrım taşmak üzere birini fena yapıcam ama hadi hayırlısı... Bende bekliyorum geldi gelecek benimde bakalım Bende 1 yılı bekleme ve dr a gidin... Özellikle eşinde gitsin sayımını yaptırsın daha fazla vakit kaybetmeyin

Soğan kürü bende yaptım canım bende de akıntı falan olmadı.. Bence kesme yapmaya devam et.. Allahtan umut kesilmez

Soğan kürü bende yaptım canım bende de akıntı falan olmadı.. Bence kesme yapmaya devam et.. Allahtan umut kesilmez

bilmiyorum canım ya akalım eşim dio zaten bu ayda olmazsa doktora gidelim diye ve en o kadar çok kafama takıyorum ki snaırım ondan da olmuyor olabilir. daha öncesinde rutin kontrollerime gidiyordum hiç bir sorun yok diordu doktorlar ama öyle yüzeysel muayaneydi işte ne zormuş bu işler bilseydim hiç korunmazdım ama insan bilemioki eşim beekleri severken öyle üzülüyorum ki onun yanında takmıomuş gibi görünüyorum ama olmuyor işte

Canm vakit kaybetme sen daha önceden yaptırdıysan bence ilk önce eşin gitsin...

kızlar ya adetler çok düzensizse yani her ay olmuyorsa kesinlikle hamile kalınamaz mı, yani hiç umut olmuyor mu?
:44:

kızlar ya adetler çok düzensizse yani her ay olmuyorsa kesinlikle hamile kalınamaz mı, yani hiç umut olmuyor mu?
:44:

Hayır canım olur mu öyle şey... ufak bir tedai gerekiyor olabilir.. Bence en kısada dr a gidilmeli ve tahlil yapılmalıona göre de tadaviden sonra hamile kalınabilir...

Hayır canım olur mu öyle şey... ufak bir tedai gerekiyor olabilir.. Bence en kısada dr a gidilmeli ve tahlil yapılmalıona göre de tadaviden sonra hamile kalınabilir...

bekarım nişanlı sayılırım hatta o yüzden doktora çok gittim evlenince sorun çıkmasın diye pko var bende..ama hormon testlerim çok normal, gelgelim o kistlerden bende de mevcut..
ne yapsam çare olmuyor adet düzeni için öyle korkuyorum ki evlenince sorun çıkacak bebeğim olmayacak diye..:18:

O zaman soğan kürünü de dene derim canım aksatmadan ama

O zaman soğan kürünü de dene derim canım aksatmadan ama

onu da denedim yaptığım ay tamam gecikmeli de olsa adet oluyorum yine de bu iyi bir şey benim için..fakat sonra yine düzensiz sürekli de bu kür yapılmaz ki zararı da varmış çok yapınca off ya:84:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…