Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TAMAM canım zaten ncskk de onları yazmış kullanmayacağım. Zaten cildim de hassas. Yakarım allah korusun. Umarım cildimin zemini güçlenir baya da ekim ayında diğerlerine de başlarım
Cilt de sabır işiymiş.
Şöyle bir kaç çeşit krem kullansak ve az sürede bebeklik cildimize dönsek.

Benim eşim çok kurcalama, kurcaladıkça bir sıkıntı çıkar diyor. Ben bir sorun göremiyorum diyor.
Yaş olmuş 44, daha ne zaman başlayayım uğraşmaya..
Daha dün geçe dişim kırıldı, bir sene olmadı dolgu ve kanal yapılmıştı o dişe..
Dişler bile dökülmeye başladı artıkın. Gülermisin ağlar mısın vallaha.

Benim eşimde çok kurcalama derdi sonra her gece adam kendine bakım yaptırıyor.. birkaç gün önce dedim sen kurcalama derdin cildin için bakım istemezdin hayırdır dedim sen benim yanımda genç kalcan ben dede mi olayım dedi tamam olma dedim kolajene de başlıycaz bakalım

bizde karı koca birlikte yapıyoruz

Ahaha bu yeni mi evimizde sadece ari viz viz ceviz adam sip sap sop türevi şarkılar çalındığı için bimiyorum arada öyle oluyo takılıyorsun biseye ama eşinin fikri hiç cazip değil ismail yk dolanmasın diline ayy

Eğlenerek yapıyoruz bakımları komik oluyorama aynı zamanda çok eğlenceli
Bende kocama ben botoks yaparsam yapicam görümcem belçika da yaşıyor geldiklerinde karı koca onbin bakıma giriyor, kolajen de alırsam ona da iciririm aramızda 9 yaş var şuan 5 gibi duruyor o da bende göstermiyorum ama bi on yıl sonra bakımlarım böyle tek başıma olursa işin rengi değişebilir

eşime arabaların nasıl bakımları var yıllık dedim hee daha çok bakım için bişeyler var kafanda senin dedi çaktın köfteyi afferim sana dedim acaba daha neler aldıracan bana diyor bende daha neler neler herşey güzellik için dedim eh el mahkum alıcaz diyor
Kolajen içinse ben day2day almayı düşünüyorum voonkayla ikisi arasında kaldım day2day da hyalüronik asit falan da var ondan onu seçtim
Sen ne düşünüyorsun kuzum?

Yumuşak karnından cok güzel yakalamışsın kocani canım ben çok okudum ekşiyi , netten araştırdım sıralamaya falan baktım en iyi kolajene toz formu idealmis .. kiperin düşünüyorum hem tok tutma özelliği de varmış 5000 küsür yorum cok ıyi sadece bi yorum sivilce yaptı diye yazmışti

Kiperede baktım bilmiyorum ya
En çok puanı kiper almış sonra da2day voonka falan diye gidiyor ama bilemedim
Halen araştırmadayım ve evet toz olan en güzeli..3 ay ara vermeden içicem inşallah faydası olur

içeriği yazmıyor. bu centella içeren bir serum mu

yazıyormuş şimdi gördüm. la roche baume b5 mi bu mu sence N nscckts
ikinin yeri ayrı
bu nemlendiricilerine destek olarak öncesinde sürülür sonra nemlendirici sürersen çok kuru ciltlerde nemi cilde hapsediyor yani şuan hali hazırdaki nemlendiricilerin bile yetersiz kaldığını cildinin çok kuru olduğunu söylemiştin ya bu serumla elindeki nemlendiricilerden verim almanı sağlarsın

b5 de cica krem olarak yoğun bakım kremi

Kiperede baktım bilmiyorum ya
En çok puanı kiper almış sonra da2day voonka falan diye gidiyor ama bilemedim
Halen araştırmadayım ve evet toz olan en güzeli..3 ay ara vermeden içicem inşallah faydası olur
Bende emin olamıyorum olmuşken en iysi olsun diyorum ama eczacıbaşı miydi day2day

bizde karı koca birlikte yapıyoruz
Kiskandim
Nasil kandirdiniz adamlari

o zaman ikisini de alayım göz çevresi için de hem yoğun nemlendiren, hem kırışıklık ve şişliğe de iyi gelen birşey arıyorum. şunlar arasında karar veremedim. ikili olarak kullanmam gerekirse hangi ikisi olmalı sizce

Hepsi de güzel bence sec birini al gitsin bendekide revolution caffeinli

hepsi kaliteli ve etkili bu kısım tercihe giriyor işte ... 4 seçenek ya şimdi ikisini onlar bitince de diğer ikisini alırsın arada gözlem şansında olur beğendiğinle yola devam edersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…