Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Svr bu yeşil niasin mi ya? Ha bir de ben arbutin ilk kez alicam pure solutions mi dermoskin mi alsam kararsız kaldım
ikisini de deneyebilirsin birini alıp kullanırsın bitirince diğerini alırsın ikisininde formulasyonu çok güzel

Kapalı komadon beyaz yağ bezesi di mi kızlar ya aha bha ya da elma sirkesi ve suyla seyreltip yüzünüzü silin..aynı şeye denk geliyor ve geçiyor

Ben sepetimi doldurmaya gidiyorum

Yüzümü yine asitli temizleme tozuyla yıkadım
Ve az önce foreo ufo 2 ile ginsengli maskesini yaptım iyice emene kadar birkaç kere
Bu gece sadece bu yapıldı

Ayy çok sevindim canım çok inşallah bende bebik gibi cilde sahip olurum

Gökten düşmüş en kıymetli insan tanesi yemin ediyorum ya

Bu kadar anlaşılır bu kadar bilmeyenin anlayacağı dilde basit cümlelerle böyle hayati bilgileri verecek doktor bile yoktur

Tamam ben o zaman cosmed ve cerave gelene kadar eski rutine devaö edeyim bari. Niveayı o asitlerle kullanmak istemşyorum

Geldiğinde de artık ya popoma ya ayağıma sürerim bendekileri. Ama yok oralara bile sürme dersen de çöp oldu demektir hepsi.

Ben yarın bendekileri çeker atarım işe yararları ne bileyim temiz içerikleri sana zahmet bana söyler misin ayırayım eşim kullanır gerisini atarım olmadı.

Benim de oynamadığım ama kulaklarıma doğru yanak bitişimde baya kapalı komedonum var. Senin ürünlere de bir yükselmedim değil hani. Tam olarak ne işe yaradı oynadığın lekeleri mi giderdi yoksa o kapalı deri altındaki küçük boncuk gibi şeyleri mi bitirdi?

Ha birde kullanmayacaklarımı ayırırım yarın hiç emniyet r bandını dahi açmadım zaten. Birde ben bunları nasıl muhafaza etmeliyim sence? Dolap oda sıcaklığı vs.

Aynen yazın lekeye daha açık hale geliyor cilt onlar da güçlü içerikler ve daha önce deneyimin yok önce zemin güçlendirme sonra cilalama
TAMAM canım zaten ncskk de onları yazmış kullanmayacağım. Zaten cildim de hassas. Yakarım allah korusun. Umarım cildimin zemini güçlenir baya da ekim ayında diğerlerine de başlarım

Ha birde kullanmayacaklarımı ayırırım yarın hiç emniyet r bandını dahi açmadım zaten. Birde ben bunları nasıl muhafaza etmeliyim sence? Dolap oda sıcaklığı vs.

Eki Görüntüle 3083513
S sepyazeytin kataloğunda buzdolabında saklayın yazısını okumuş gösterdi bana da katalogunda öyle yazıyor... öyle yazdığı için buzdolabında saklanmalı hepsinin arkasında da yazar aslında

Savaş seviş herşeye giderim artık peki şu la roche in ciciplast ı veya nemlendiriciye ihtiyacım var mı benim? O aldıklarımdan hangisi nemlendirici oluyor mesela? Bu cicaplast ne işe yarar ben almalımıyım?

cicilar ve o nemlendiriciler çok yoğun nemlendiriciler kuru ve atopik ciltlere uygun etkisiz eleman için onlar
kullanacağın rutinindeki niainimade zaten nem dengesi sağlar yüzünde şimdi bir kullan sen rutini neme ihtiyaç duyarsan hyuloronik asitin var zaten o da nem için çalışır

nivea vücuduna kullanabilirsin güzel sözlerin için teşekkür ederim

Ben şeyi anlamadım ama cildi kuru mu yağlı mi bi yerde kuru kuru ama yağlı da demiş. Nemlendiriciyi yağlı ciltlerde kullanmalı diye biliyorum hani yağlı ciltlerde neme ihtiyaç duyar. Ben seni bilmiyorum da tipki güneş kremi gıbı serumdan sonra güneş kremi sonrası nemlendirici sürmezsem eksik hissediyorum sanki güneş kremini daha butunluyor gibi. Cicayi da yatıştırıcı etkisinden dolayı asit gecelerimde çok kullanıyorum gerçi ciltle de alakalı denedikce beyin ıyi geldiğini gelmediğini farkediyorsun.

şuan cilt bariyeri zarar görmüş olduğu için hassas ve pul pul ondan nemsiz cildi, şimdi rutin oluştursun cildi biraz düzelsin ondan spnra cilt tipi tam olarak neyse ona göre nemlendirici kullanmalı . şuan ne kullansa sivilce de yapabilir

yağlı ciltler niainamide ve hyulorinik asit kullansa yeter o nem yetiyor hatta güneş kreminin nemi bana fazla bile geliyor ...karmadan yağlıya ve yağlı ciltlerin işi daha zor sebumu dengelemek için canhıraş savaşıyorum daha birde nemlendirici sürsem sellektör gibi parlarım

birde yağlı ciltlerde nemlendirici kullanmalı denilen şey aslında şu
yağlı ama hassasdır hassas ciltler bariyer onarıcı cica denilenleri kullanmalı hassas olduğu dönem nemlendirici kullanmalı
cildim yağlı ne nemlendiricisi daha çok sivilce çıkar diyorlar onun üzerine uzmanlar yağlı ciltde olsa nemlendirici kullanmalı kullanabilir diyor yani şikayete ihtiyaca göre belirlenir kullanması gerekirse kullanabilir ve kullanmalıdır

Hee olabilr canım cok yağlı cildi yağlı cilt de diyet yapanlar gibi desene nemlendirici cok kalorili pasta gibi yememeleri lazım kuru ve karmalara agaya beleş

Evet canım benim atopik dermatit değil ama t bölgesi dişi da yağlı değil ne sürsem hemen emiliyor.sacim da kurudur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…