Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi de jeli var şeffaf sadece şekillendiriyor

Bi de bu sabitleyici var

ben genel olarak tüysüzüm kaşımda az ve ince ,hiç kaşımı almadım mesela ... alınmış gibi ince o yüzden tek tek kıl gibi doğal olan hepsini denedim kaşlarımı doldurmak için kalınlaştırmak için,kendi kaşın gibi duranlar bunlar

daha önce almıştım siparişlerim sayfamdan kopyalıyorum

ben genel olarak tüysüzüm kaşımda az ve ince ,hiç kaşımı almadım mesela ... alınmış gibi ince o yüzden tek tek kıl gibi doğal olan hepsini denedim kaşlarımı doldurmak için kalınlaştırmak için,kendi kaşın gibi duranlar bunlar

daha önce almıştım siparişlerim sayfamdan kopyalıyorum

Deborah in rimelleri❤ ben kiko nun da goz kalemi vardı.

Peki bunların arasında en güzel performansi hangisinden aldın

Deborah in rimelleri❤ ben kiko nun da goz kalemi vardı.

Peki bunların arasında en güzel performansi hangisinden aldın
missha en pratiğiydi hem sabitleme hemde tek tek kıl varmış gibi izde veriyor hemde dayanıklıydı açıkcası

missha en pratiğiydi hem sabitleme hemde tek tek kıl varmış gibi izde veriyor hemde dayanıklıydı açıkcası
Cok pahalıymış onun yerine misshadan serum güneş kremi vs alırım 😂 aslında bana doldurmak değil de şekil verip sabitlemek lazım sanki bunun içinde jel ya 'da kaş sabunlarina yönelmeliyim🤔

Missha da var unuttum çok güzel ürünleri var
missha efsane ama pahalı.ben makyaj cahiliyim bu arada.bir rimel bb krem transparan pudra kaş jeli bir de dudak parlatıcısı var malzemem.düğünler de başladı.makyaj bazı almam lazım ama hangi marka alayım bilemedim.bir de gözaltı kapatıcısı lazım

missha efsane ama pahalı.ben makyaj cahiliyim bu arada.bir rimel bb krem transparan pudra kaş jeli bir de dudak parlatıcısı var malzemem.düğünler de başladı.makyaj bazı almam lazım ama hangi marka alayım bilemedim.bir de gözaltı kapatıcısı lazım
makyaj bazı olarak nemlendirici veya serum kullanıyorum ben ki bence en güzel makyaj bazı güneş kremi hem renk eşitliyor hem tutuculuk sağlıyor içine silikon basılmış o kimyasallarla gözenek tıkamamak gerek bence ya :KK43:

kapatıcı olarak senin ihtiyacına yönelik şunları önerebilirim

makyaj bazı olarak nemlendirici veya serum kullanıyorum ben ki bence en güzel makyaj bazı güneş kremi hem renk eşitliyor hem tutuculuk sağlıyor içine silikon basılmış o kimyasallarla gözenek tıkamamak gerek bence ya :KK43:

kapatıcı olarak senin ihtiyacına yönelik şunları önerebilirim

revolution ben de fondoten vardı memnun kalmadım.başka ne markalar var?

benim şuan kullandığım kapatıcılar da bunlar memnunum

revolution ben de fondoten vardı memnun kalmadım.başka ne markalar var?
hangi fondoteniydi revunun birçok fondoteni var canım
kapatıcıyla fondoten içerikde farklı yapısını mı beğenmemiştin

bak gönderdim 2 seçenek daha

Günaydın bu arada 💐

2019 da kışın korendy desteğe cildimi gösterip ürün tavsiyesi istemiştim ilk kore ürünleri ile tanışmam.. dun gibi aldığım ürünler;

By wishtrend duo temizleyici
Jumiso aha toner
Isntree hyalarunik asit
Ginseng serumu
Klairs bakir peptid serum
Salyangoz özlü essence
Cosrx oil free nemlendirici
Klairs güneş kremi

Bunlara yanılmiyorsam 1900 ödemiştim
Şimdi güneş kremi, peptit ve ginseng 1000 i geçer birlikte. Cok arttı cokk
Şuanda korendy den alacaklarımı sepete koyduğumda 10 bini geçiyor inanılır gibi değil..😞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X