Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben jel almaya karar verdim attim bu arada foto 😄
ben microblading etkilsini de aldım.onun üstüne de kaç sabitleyici kullanıyorum.ama gene de kaşlarını yaptıranlar gibi olmuyor.bir tarafım sen de yaptır diyor.bir tarafımda sonuçta yarı cerrahi işlem.ya ilerde bir sorun olursa diyor

Evet komple cilt bakımı tatlım
Ben kore cilt bakimi bagimlisiyim. Cidden cok tutuyormus. Bazi seyleri mesela doa dan alabilme sansi varm veya Kil maskesi. Maskasini unuttum Ama galiba C ceycey0406 veya N nscckts önermisti,narli kil maskesi.

Watson da snp prep de var,fiyati okadar ucuk degildi sanki.

Ben kore cilt bakimi bagimlisiyim. Cidden cok tutuyormus. Bazi seyleri mesela doa dan alabilme sansi varm veya Kil maskesi. Maskasini unuttum Ama galiba C ceycey0406 veya N nscckts önermisti,narli kil maskesi.

claderm kil maskesi demiştim narlı :KK66:

nscckts önermiştir.ben doa hiç kullanmadım kore ürünleri de öyle.bilinen markalardan ayrılamadım henüz.ama öğreneceğim azimliyim :KK45:

Doa dan aldım ginseng peptit ve yaşlanma karşıtı serumlarını diğerlerini yine korendy den aldım..

Şuanda korendy den alacaklarımı sepete koyduğumda 10 bini geçiyor inanılır gibi değil..😞
10 binlik ne ürünler varmış merak ettim doğrusu
o kadar meraklıyım ve çok şey denedim en yüklü alışverişim 3 bin tutmuştu o da stoklama gibi yapmıştım bazı şeyleri çift almıştım

nscckts önermiştir.ben doa hiç kullanmadım kore ürünleri de öyle.bilinen markalardan ayrılamadım henüz.ama öğreneceğim azimliyim :KK45:
😂 Basla Azar Azar derim.

Ben goz alti kremi konusunda cok kararsizim artik.
Sunu almistim
Sonra krem surulmemeli diye okuyunca

Su serumu kullanmaya basladim tum yuzume. Gayetde memnunum . Tek memnuniyetsizligim, goz alti kremini bosami aldim 😂

bazı markalar reklam yapma ihtiyacı bile duymuyor içerik okumayı bilen nasıl olsa bizi bulur diyor ya da eczanede satılıyor çoğu ondan duyulmuyor yani bilmediğim marka diye çekinme sakın ... ben svr yi öyle tamamen tesaadüf keşfetmiştim meğer çok köklü ve güçlü bir firmaymış ve coğu eczanede satılırmış :KK70: hep raflarda genelde bioderma vich falan görüyoruz biraz da piyasa öyle yönlendiriyor inan bana o kadar güzel yerli firmalar var ki içerikleri daha güzel mesela the purest solution yerli firma the ordinary e bin basar , the ordinary bende bazı ürünlerinde kaşındı yaptı daha agresif içerikli türkiyenin iklimine suyuna cilt yapısına ve beslenmesine de uygun olmalı uyguladığımız ürünler içten gelenle dıştan uygulanan birbirini desteklemeli , en iyi marka diye alırsın fos çıkar ordinary meşhurdur sözde ama dediğim gibi irritasyon oranı yüksek ürünler yapıyor yarı fiyatına yerli markalar var . dermoskin de öyle yerli firma o da çoğu ürüne muadil gösterilir ... yarı hatta ücte bir fiyatınadır ama içerikleri muhteşemdir

😂 Basla Azar Azar derim.

Sunu almistim

Su serumu kullanmaya basladim tum yuzume. Gayetde memnunum . Tek memnuniyetsizligim, goz alti kremini bosami aldim 😂

nasıl yani gözaltı kremleri tavsiye edilmiyor mu?ben de kiehls den alacaktım.hatta dolap uygulamasından alacaktım.almayayım mı?devamlı kullanırım gözaltı kremi

bazı markalar reklam yapma ihtiyacı bile duymuyor içerik okumayı bilen nasıl olsa bizi bulur diyor ya da eczanede satılıyor çoğu ondan duyulmuyor yani bilmediğim marka diye çekinme sakın ... ben svr yi öyle tamamen tesaadüf keşfetmiştim meğer çok köklü ve güçlü bir firmaymış ve coğu eczanede satılırmış :KK70: hep raflarda genelde bioderma vich falan görüyoruz biraz da piyasa öyle yönlendiriyor inan bana o kadar güzel yerli firmalar var ki içerikleri daha güzel mesela the purest solution yerli firma the ordinary e bin basar , the ordinary bende bazı ürünlerinde kaşındı yaptı daha agresif içerikli türkiyenin iklimine suyuna cilt yapısına ve beslenmesine de uygun olmalı uyguladığımız ürünler içten gelenle dıştan uygulanan birbirini desteklemeli , en iyi marka diye alırsın fos çıkar ordinary meşhurdur sözde ama dediğim gibi irritasyon oranı yüksek ürünler yapıyor yarı fiyatına yerli markalar var . dermoskin de öyle yerli firma o da çoğu ürüne muadil gösterilir ... yarı hatta ücte bir fiyatınadır ama içerikleri muhteşemdir
haklısın.benim gibi araştırmaya üşenen ya eczaneye gidiyor bioderma vichy alıyor çıkıyor ya da boynere gidiyor clinique falan indirimdeyse alıyor çıkıyor.bir şey bildiğim yok :KK45:

😂 Basla Azar Azar derim.

Sunu almistim

kim demiş yahu göz altına krem uygulanmaz diye
şunu demiş olabilirler mi acaba yanlış anlaşılmamı oldu
normal kremler sürülmez göz altına özel krem serum sürülür anlamında mı duydun doğrusu öyle çünkü evet normal kremler asla sürülmemeli ama göz altına özel kremler mutlaka sürülmeli ilk kırışan ve en çabuk etkilenen kan dolaşımını uyarması en sıkıntılı yeri boşvermek çok mantıksız :)

nasıl yani gözaltı kremleri tavsiye edilmiyor mu?ben de kiehls den alacaktım.hatta dolap uygulamasından alacaktım.almayayım mı?devamlı kullanırım gözaltı kremi
bence dolaptan cilt bakım alma canım
hepsiburadada gittigidiyorda falan al derim en azından barkodunu kontrol edersin sahteyse iade şansın olur...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X