Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
belki de sivilce yapması iyi bir şeydir bilmiyoruz ki.cildi kusturup temizliyordur.karaciğeri temizliyordur belki de kolajen
aynen ... sivilce yapınca bırakmamak 3 ay görmek lazım dediğin gibi ilk etapda altda çıkmak için hazır bekleyenleri kusturabilir tam işe yarayacağı sırada bu bende sivilce yaptı deyip bırakmamak gerekir ne olursa olsun birşeyin faydası için 3 ay sabredilmeli...3 ayda geçmiyorsa o zaman sivilce yaptı denilir

belki de sivilce yapması iyi bir şeydir bilmiyoruz ki.cildi kusturup temizliyordur.karaciğeri temizliyordur belki de kolajen
Aynen ben bi saat önce canlı destek hattı ile yazustim ufak kırmızılıklar yüzde 1 de olsa görülebilir bu iyi bir şeydir kolajenin ıyi çalıştığıni gösterir demişti. Ilaç türevi sivilce ürünleri de önce bi kusturur ya o mantık belki de

Hi girls nasılsınız? Ben bakımımi yaptım uyuyacağım bakim vardı sitede giremedim de bir şey soracağım.
Doa kozmetik yıllar önce denemiştim etkisini hatırlamıyorum, i m from ginseng serumu kullanmıştım şimdi 450 torkis liras olmuş alamicamm doa ya baktım 50 tl guzel yorumlar da var ama size de sorayım dedim kullanan, kullanmış olan var mi bu markayı? Ginseng antioksidan olarak da güçlü bi içerik etkili peptitlerle uyumu güzel çok da memnun kalmıştım ama yani cook şuan:/

Hi girls nasılsınız? Ben bakımımi yaptım uyuyacağım bakim vardı sitede giremedim de bir şey soracağım.
Doa kozmetik yıllar önce denemiştim etkisini hatırlamıyorum, i m from ginseng serumu kullanmıştım şimdi 450 torkis liras olmuş alamicamm doa ya baktım 50 tl guzel yorumlar da var ama size de sorayım dedim kullanan, kullanmış olan var mi bu markayı? Ginseng antioksidan olarak da güçlü bi içerik etkili peptitlerle uyumu güzel çok da memnun kalmıştım ama yani cook şuan:/
ben uzun süre kullandım bir ara müdavimiydim bu işlere ilk gireceklere asitlere yeni başlayacaklara genelde doa kozmetik öneriyorum açıkcası...

ginsengi de oldukça başarılı

ben uzun süre kullandım bir ara müdavimiydim bu işlere ilk gireceklere asitlere yeni başlayacaklara genelde doa kozmetik öneriyorum açıkcası...

ginsengi de oldukça başarılı
ay cok sevindim bunu duyduguma.. yaza da uygun kullanımı 50 tl de sans vereyim edim akne cıkardı vs yorumlar da vardı ama yani ciltten cilde değişir olmazsa cenemde ya da yüzümün ufak yerinde patch test yapayım. Ben de özcan beyle konuşup ürün önerisi alarsk o zaman satın almıştım

Doanın kullanıyorum ginseng peptit ve yaşlanma karşıtı serumlarını ı’m fromun ginseng de çok güzel evet pahalı ama çok etkili

Kore ürünlerinin hepsi çok güzel ama maalesef dolar euro artınca fiyatlar çok uçtu
valla şaşırdım kaldım kuaföremi para ayırayım keratine mi cilt bakımına mı üste başa mı çocuğun okuluna mı benzine mi?öğrenciyken bile haftada 2 kere fön çektirirdim. :KK12:

valla şaşırdım kaldım kuaföremi para ayırayım keratine mi cilt bakımına mı üste başa mı çocuğun okuluna mı benzine mi?öğrenciyken bile haftada 2 kere fön çektirirdim. :KK12:
O yüzden 2 er 2 er alıyorum uzun süre gidiyor hayat şartları pahalandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X