Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Hayatı buna müsade ederse eğer evet katılıyorum sana. Etmez ise öyle kolay değildir ama.. bak aşık demiyorum bende ama burada ki saldırı da fazla gereksiz bence :)
Ne olabilir Allasen hayati musade etmeyecek kadar :) fazla felsefik olmaya gerek yok.. erkeklerin hareketlerinde derin derin dusunmeye luzum yokki.. onlar bizler gibi degiller,ciddiyim.. isterlerse yaparlar istemezlerse yapmazla bu kdr basit!

Ilgisi senin kadar yogun olmadigi kesin. Olsaydi bekletmezdi seni. Sende bu kadar asigim diye haykirma bence, tamam basta acildin ama simdi ne diye duygularinin yogunlugundan bahsediyosun ? Bu onda etki yapmazki ... ben olsam ayrilmazdim isimden ama hic bise olmamis gibi yapardim, mesela konuyu acarsa ustunde durmadan lafi degistirirdim, kusura bakmayin cikmam lazim derdim, haklisiniz dediginiz gibi baska zaman konusuruz deyip kisa keserdim.

Yani duygularinizdan bahsettikce hic bisey ilerlemicek .. o sadece kendi egosunu sisirmek icin cani istediginde seninle konusacak.

Senden etkilenmiyor. Sadece "acaba hoşuma gider mi?" diye soruyor kendine. Sana alıcı gözle bakmaya çalışıyor ama siz beraber vakit geçirmeden senden hoşlanacak değil. Oyalıyor yani böyle.

Erkekler koşturmayı değil koşmayı sever.

Güncel denilince bende hakkaten güzel gelişmeler oldu diye konuya daldım fakat adamdaki cümleler deyim yerindeyse "aynı teraneler"..adamın sizin düşündüğünüz şekilde bir ilgisi yok..bunu kabullenip başka limanlara yelken açın.

Böyle sürüncemede olan şeylerden hic haz etmem bisey varsa vardir yoksa yoktur... işe devam edip 2 ay sonra yine ayni konusmayla yuz yuzd kalabilirsin o arada adam baskasina aşık olabilir. (Neticede sadece varliginizdan hoşlanıyor aşık degil size) bilemedim ben olsam baska is imkanim varsa ayrılır yoluma bakarim ha yok işin imkanlarj iyiyse bu aşktan vazgecer yine yoluma bakarim.

Bir önceki konunda adamın seni beğenip beğenmeme konusunda kararsız kalmıştım ancak bu yazdıklarından sonra anladım ki kesinlikle hoşlanmıyor.Ayrıca sürekli duygularınızdan bahsederek itici olmaya başlamışsınız hatta bazı konularda takıntılı olduğunuzu bile düşünüyo.Bence hiç bir şey olmamış gibi işinize devam edin sürekli odasına girip çıkmayın bir şey vereceğinizde biriyle yollayın ciddi olun biraz

Gerçekçi olmak lazım.
Sizinle bir potansiyel görse bu zamana kadar çoktan sizi bir yemeğe götürmüştü.
Karşısında duygularını açan bir kadın varken meşguliyet çok kötü bir bahane.
Ve siz resmen ısrarcı pozisyonuna düşmüşsünüz , erkekler bunu çekici bulmuyor.
Size karşı bir duygusu yok ve bu zamandan sonra olacağını zannetmiyorum.
Bırakın bu adamı, zaten şimdiye kadar siz soğumalıydınız.

Gerçekten çok üzüldüm adınıza. Çok onur kırıcı rencide edici bir giriş ve sonuç olmuş. Ne demek masama dokunma, ne demek takıntını bırak, ne demek işine bak, ne demek rahat ol,ne demek daha geniş zamanda konuşuruz deyip baştan savmak. Tam zamanı o zaman hazır hafta sonu iş yok bir yemeğe davet etsin konuşsun. Asıl bu sevimsiz diyalogdan sonra çıkmanız gerekiyor. Kararınızın arkasında durun devamlı blöf yapmayın. Aslında ne kadar kararlı ve ne kadar tutarlı biri olduğunuzu gösterin. Söylediğiniz kadar olgun ve ne istediğini bilen bir kadın olduğunuzu gösterin. Karşısında resmen hadi ama bana adım at artık halinizden sonra sizi baştan savan bir adam var kör olmayın görün lütfen. Aklıma fi dizisi geldi can manay kadar mı yoğun adam her türlü durunun yanında :) bu söylemler bahane ve seni oyalamaktan başka bir şey değil. Şöyle düşün durum tam tersi yer değiştirin karşındakine bu tarz bir konuşma yapıyorsun, gerçekten ümit mi veriyorsun? Cidden çok üzüldüm bu duruma bir silkelenip kendinize gelmelisiniz. Keşke dışarıdan kendinize bakabilseniz. Bence mantıklı düşünemiyorsunuz. Eğer kırdıysam özür dilerim ama yazmak zorunda hissettim kendimi tekrar çok özür dilerim.

Dizi tadında okumak güzel oluyor valla
Ama bu hikayeden anca bir son çıkar artık. İşten çıkman gerekir bence. Sürekli adamın elinin altındasın. Canının istediği bir zaman seninle ilgilenebilir! Oyalamak için de aynı şeyleri söyleyip duruyor. Seven adam bunu yapmaz. İşten çıkıp biraz uzak kal bakalım arayıp soracak mı? -sanmıyorum-

Ilk konusmadan bir milim ilerleme yok ceylin.Sadece daha uzun bir konusma.Hala yuvarlak laflar.Varligindan memnunum,zamana birak....Gecsin bu isleri.Zamana birakan adam bu surecte hoslandigi insani tanimaya calisir.
Durumun hala "kedi-fare".Ama diyalog uzayinca sana gelisme gibi gelmis.

esimede sordum oda diyirki sana umut vermesi is le alakasi var.digerleride senin kalmani istiyirsa denekki is yerinde iyi is cikartiyirsun.

yoksa bu soyledigi seyler duygularina yrnik dusme zmanla zmanala..reddetsede isten cikacaksin bunu biliyir

bu adamin kahveye vaktidemi yok

bu tarz adamlar eger iskolokse sirketleri cok onemlidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…