Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Buarada kiz gece bu konu aklima geldi yazayim dedim :)

Kendine sinirine psikolojine sahip cikacaksan kal orda ve artik o bahsi kapat bir daha duygundan muygundan bahsetme..yok olmiycam diosan cik ordan..

Ay adamın umurunda değilsin sene napıyorsun allah aşkınaaa!! adam egosunu tatmin ediyor güzelce. İnanamıyorum şu konuşmalara! Birşey ya vardır ya yoktur yaa. Resmen SEN KENARDA BEKLE ÇOK İSTİYORSAN ayağı çekiyor.Net söyliyim duygularını değiştir.İşini değiştirirmisin bilmiyorum ama duygularını değiştir.Ve sen duygularını dğeiştirdiğinde bu adam noluyoruzz yaa olacak söyliyim..Okşamadığın egosu başına bela bile olabilir o zaman.Patrona ilanı aşk büyük bir yanlış.Asla duyguda beslemem.İleri de gitmem..Tavsiyemdir bir daha böyle bir durum içine girme arkadaşım.

Buarada kiz gece bu konu aklima geldi yazayim dedim :)

Kendine sinirine psikolojine sahip cikacaksan kal orda ve artik o bahsi kapat bir daha duygundan muygundan bahsetme..yok olmiycam diosan cik ordan..
Kendime sahip olucam öyle yapıcam artık kesinlikle artık duygularımdan bahsetmicem, sadece iş ve söylediklerine cevap vericem o kadar. Oda zaman zaman şaka ve ima yapıyor insan ister istemez cevap veriyor ne yapayım, arada kalıyorum. Beklemedeyim bi süre daha. Ben yine söylüyorum patronumu tanısaydınız gerçekten boş yere şu konuşmaları yapmadığını bilirdiniz ama işte burdan onu gösteremiyorum size, o yüzden ümitleniyorum. her bakış açısını farklı gorumluyorum okuyorum ve dikkate alıyorum merak etmeyin.

Ayyyy yemin ederim adamla konuştuktan sonra bu kadar dibe batmadım ya. Adamı suçluyorsunuzda şu yorum nedir allah aşkına? Daha kendimi nasıl berbat hissettirebilr? Yemin ederm size patronum şu yorum kadar kötü hissettirmedi kendimi bana, onu beğenmiypruz ya hani söyleyeyim dedim.
Yorum yapıcam,vazgeçiricem diye aşağı çekmenize gerek yok. Cidden bazı yorumlara inanamıyorum ben.

Su ego diyenleri hiç anlamıyorum 42 yaşında bir patron yanında çalışan bir kızın duyguları ile mi ego tatmini yaşıcak.yani bunu yapan yirmili yada otuzlu yaşlarında bir adam olsa belki.erkekler ilgilenmedikleri kadınları etrafında istemezler.bence bu adamın adım atmamasinin sebebi kendiyle ilgili.birde merak ediyorum diğer patronlarda yanıda çalışanlara merak etme özel hayatında kimse yok.bana biraz zaman ver diyormudur.ceylinin daha öncede dediği gibi adam çok titiz normalde masasına dokunulması dan bile hoşlanmıyor (sadece bizim kıza izin vermiş)bu adam opsesif bence ve belki duygusal anlamda başka takıntıları olabilir.bu durum onun bir ilişki yaşamasını engelleyen bilir.

Ben 37 yaşında gayet aklı başında görmüş geçirmiş oldukça da eğitimli bir kadınım canım.Bir evladım var ve bir çok insan da tanıdım iş olsun sosyal ortam olsun özel hayat olsun.Kendini kandırmayı çok seviyorsan ve o adamın ayaklarının altında ezilip durmak seni rahatsız etmiyorsa lütfen devam et.Gerçekler acıdır sözünü hatırlatırım sana. İlla sana güzel cümleler kurunca mı seveceksin bizi.Zaten ben seni beni sev alkışla diye de yazmadım.Bir bayanın bu duruma gelmesi içler acısı.Benim hayal gücümü zorladı resmen.Kendi iyiliğin için bir son vermen lazım bu olaya. Benim için onur gurur aşktan daha mühim şeylerdir. Masama dokunma diyen bir adamdan söz ediyoruz ve de. Bir erkeğe teslim edilmeyecek kadar özel şeyler onurumuz gururumuz.Annen baban seni bu hallerde görse ne kadar üzülür biliyormusun?

Benim annem banam hakkında konuşmak sizin haddiniz değil, 37 yaşında olduğunuzu iddia ediyorsunuz önce bunu bir öğrenin. Usulü ile olumsuz yorum yapan herkese gayet güzel tepkiler verdim seceresini açıp gösterecek değilim.
Ayrıca anne baba konusuna tekrar gelirsek, ben adamın kucağına atlamadım, evliydide yuvasından etmedim sonuç olarak üzülecekleri hiçbir şey tapmadım. Tamamen salaklık yada değil duygularımın peşinden gittim. İlk defa hemde, bu yaşımda. Geç bile kalmışım.

ne kadar obaesifte olsaseni atnımak istese bir saat oturup konusurdunz

Patronuna da aynı hassasiyetle karşılıklar vermen ve kadınlık onurunu gururunu orada da koruyabilmen dileğiyle.

Bayanlar,
Ayrıca bana kızıyorsunuz ama bu konuşmadan önceki detayları yazmadım buraya çok uzun olacak diye. Geçen hafta ben ona odaya girmemin hiçbir şey yokmuş gibi davranmamın zor olduğunu ima etmeye çalıştım. Onu zor duruma soktum kabul ama. Konuşma esnasında 'benim bu odaya girmem yasaklanmalı bence' dediğimde şaşırıp 'ben seni bir yasaklayacağım göreceksin o zaman,bu odaya girmek niye yasaklansın diğer odada mı görüşelim biz seninle anlamadım ki' diye bir tepki verdi
Çok rahatsızlık duysaydı, bazı yorumlardaki gibi gururum onurum yerlerde olacak kadar istenmiyor olsaydım 'o zaman şöyle yapalım faturayı bundan sonra x hanım getirsin kendini kötü hissediyorsanız, siz bilirsiniz' deyip konuyu kapatamazmıydı, ertesi gün hatta arayıp fatura istedi benden.
Sonra ümitlenmem konusunda bana kızıyorsunuz, aşık bir insan bunlra nasıl kayıtsız kalabilir?

Eee ceylin sen her firsatta adama yürüyorsun ama.Duygularini cok rahat dile getiriyorsun.Hadi birinci de itiraf ettin,sonra ilk konunun sonunda bir daha,eee bu yaptigin..Kimbilir arada ne imalarda bulunup konu acmaya calisiyorsun.Adam da kayitsiz kalmiyor haliyle.Patronuna asik oldugunu bu kadar ima etmen sence de fazla degil mi ?

Neden bilmiyorum bu konuşma bana çok romantik geldi

Daha oncede yorum yapmistim yine yazayim,bence bunlar gelisme degil,acikcasi konu sahibi kizmayin ama cocuk gibi davraniyorsunuz cikacaksaniz dilekcenizi verin cikin iki de bir yok cikarim diye blof yapmayin.

Belliki siizin isinizden memnunlar ve gercekten cikmanizi istemiyorlar ama fazlasi yok gibi.

Yahu kusura bakmayin ama siz adamin agzindan her cikandan bir umit toplamaya calisiyorsunuz. Adam aranizdaki durumu normallestirmeye calistikca, siz aranizda birsey varmis gibi davraniyorsunuz. Adam size odasina tabii ki girebilecegini soylemis. Herhangi bir calisani gibi.. ne munasebet sanki aranizda birsey varmis gibi sebepsiz yere xyz hanim goturecek faturalari? Umutlanmayin artik.

Ya bu konuda çoğunluk size durumun karşıdan görünen olumsuzluğunu aktarıyor. Siz diğer konuda olduğu gibi adamı savunup, bize kızıyorsunuz. Ben şu son yzdığınız mesajda bile olumlu bir taraf aramaya çalıştım ama yok. Sizin beklediğiniz olumsuz karşılığı vermemesi o davranışın olumlu olduğu anlamına gelmez ki. Aşkını itiraf etmiş Bir kadına ‘’tamam x getirsin faturaları’’ demek onur kırıcı olur. İş performansını etkiler dahası da. Adam politik bir şekilde savuşturuyor sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…