Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Ceylinceylinbjk

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
370
569
36
Merhaba hanımlar,
Yaklaşık 1.5 ay evvel ki konumu bilenler ve merak edenler için kayda değer bir gelişme oldu,sizinle paylaşmak istedim. Konuyu kapattırdıktan sonra inanılmaz yazan oldu,benimle duygularımı paylaşan herkese çok çok teşekkür ederim. Şimdiden çok uzun yazacağımıda söyleyeyim.
Konumu bilmeyenler içinde linki paylaşayım ; https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patronuma-ilani-ask-ettim.1039296/

Konuyu kapattıktan sonra az yada çok, önemli yada önemsiz gelişmeler oldu. Zaman zaman dibe battım,zaman zaman zirveye çıktım diyebilirim. Güzel şeyler duyuyordum ama gerçekten boşa anlam yüklüyorum düşünceleri ve onun net bir adım atmaması beni iyice düşündürmeye başlamıştı.Ben arada imalarda bulunuyordum,tık yoktu onda yine. Hatta bazen artık karşısısnda heyecanlanmalarımı takıntılı biri olarak görüyordu bunu bana söylüyordu.Artık sadece iyi bi çalışanına iyi davrandığını düşünüyordum.Artık bu gitgelli hallerime son vermek için ocak ayının başında çıkma kararı aldım,ona söylemeden müdürümle ve diğer abisiyle paylaştım. Tabii bana ihtiyaçları olduğu için kabul etmediler istifayı,ama kesin kararlıydım çalışma arkadaşlarımla bile paylaşmıştım ayrılacağımı.Onada çıkmadan bir gün evvel veda edecektim.

Son zamanlarda bi ilgili bi ilgisizdi bende iyice koyvermiştim çıkacağım diye ama içten içe çıkmak hiç istemiyordum tabi,sadece daha büyük üzüntüler yaşamamak için bu kararı almak durumunda kaldım.
Bugün odasına gittim bişeyler sormaya işle ilgili, tatlı tatlı bi şakalaşma oldu hatta bana ah ceylin hanım ah biz seninle ne yapacağız böyle merak ediyorum demelere başladı işle alakalı yapılan bir şakanın üstüne bende 'bende merak ediyorum gerçekten'deyip,akşam çıkmadanda faturayı bırakcağım konusunda sözleşip çıkmıştım odadan.
Akşamda çıkmaya 15 dk kala gittim fatura götürdüm. Masaya fatura bıraktım, 10 kusurlu hareketten 9'uncusunu Yaptın masama dokundun dedi güldü gerçekten mi özür dilerim bilmiyordum dedim oda özür dileme ya ama şaka maka sevmem çünkü biri geliyor masayı alt üst ediyor sinirleniyorum dedi hadi neyse sana tolerans göstereyim ama dedi, dikkat ederil bundan sonra deyip güldüm. Neyse yine işle ilgili bişiler konuştuk sonra hiç yurtdışına çıktın mı diye sorunca hayır dedim bende. Sonra konu nasıl oraya geldiyse (bu bana sürekli diyor ya takıntılısın diye) ben takıntılıyım ya dedim. Evet senin bu takıntıları napıcaz bilmiyorum bırakcaksın onları dedi. Bende bırakamıyorum ki bütünleşmişim resmen dedm nasıl bırakamıyosum ayrılcaksın o bütünleştiğin şeyden sen sadece işine bakıcaksın dedi. Benim moral baya bozuldu tabi. Ben sizin o dedğinizi yapamıyorum bunu sizede söyledim hislerimin ne dozds olduğunu bilmediğiniz için böyle konuşmak kolay tabi dedim. Hislerin dozuyla ne ilgis var ben sana ilk konuştuğumuzdada şunu söyledim sadece rahat ol,varlığından memnun olduğumu söyledim hanım hanımcık bir kızsın gerçekten yüzünede yansımış dedi. Olamıyorum ben hatta bi karar aldım (istifamı söyleyecektim az daha) ama size detay vermek istemiyorum dedim. O detayı bilmek istiyorum dedi bende söylemek istemiyorum dedim. Siz varlığımdan memnun olduğunuzu söylüyorsunuz ama o kadar ayrıca siz bu cümleyi x kişiyede söyleyebilirsiniz bu herkese kurulanilecek bi cümle dedim, sence ben bunu herkese mi söylüyorum? ne demek o kadar senin bunu zaman zaman yeterli zaman zaman yetersiz görüyo olabilirsin ama bu olumlu birşey,dedi .Bak sen hazırsın anlıyorum ama hadi ben hazırım deyip birşeylere start verelim demek olmaz, oldu bittiye getirmenin ne alemi var eğer özel hayatımı merak edyorsan özel hayatım yok bilgin olsun,bak canım insanların dışarı ve iş hayatları bazen öyle karmakarışık bi haldedir ki kendine dahi ayıracak vakti bile yoktur zamana ihtiyacı vardır anladın mı ne demek istediğimi dedi bende vaktiniz olmadığının farkındayım, oldu bittiye getirmeye çalışmıyorum hatta karşılık alamayabilirimde ama hisleriniz benim kadar yoğun olmadığı için beni anlayamadığınızı düşünüyorum dedim sen benim hislerimi ne biliyosun kendine sorular sormaktan vazgec ,rahat ol dedi ben sadece bi enkazın altında kalmaktan korkuyorum dedim ne enkazı sen buna enkaz gözüyle mi bakıyorsun bunu söylediğin için bi gol yenik başladın farkındamısın dedi (ciddileşti konuşma)
Ya bu sizinle ilgli değil kendimle ilgili kendimi ümitlendrip hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum dedim, eğer sen buna enkaz gözüyle bakıyorsan,çıkıyorsan böyle işin içinden sen bilirsin yani dedi. Pes edeceğimi söylemeye çalışmıyorum dedim pes etmekten kastın ne ben anlamadım ki dedi. (Burada böyle saçma sapan bi konuşma geçti boş yere gerginlik ayrıca bende gerçekten patronumla değil flörtümle hararetli konuşuyor gibiydim) Kimse kimsenin ekmeğini nasibini elinden alamaz,bu böyledir filan dedi birde. Hani acele ettiğim içinmi onu söyledi bilmiyorum.
Sen bilirsin demesine çok moralim bozuldu o an yüzüm düştü anladı.
Bak ceylin sen şişmişsin yine, sana rahat ol dedim ben kaç kere,biz napalım biliyor musun lütfen bunu daha geniş bi zamanda konuşalım çıkma vaktiniz zaten tamammı dedi bende tamam ama size bir eşy yaptım onu söylemek istiyorum dedim o an söylemeye çalışırken eveleyip geveledim durdurdu ceylin bence gerçekten geniş bi zamanda konuşalım şuan değil zaten konu buraya nasıl geldi onuda anlamadım git güzelce dinlen haftasonunu iyi geçir filan dedi
ama o enkaz konusundan sonra bana snirlendi hissettim konuşmayı devam ettirmek istemedi. Daha geniş bü zamanda konuşalım diyor ama mesela insan bir der ki kahve içelim, bu ilişkiye başlayacağımız anlamına gelmiyor sonuçta üsteleyip iyice saçmalamamak için öyle bir şey demedim tabiki.Daha ne kadar uzatabilirdim gerçi bilmiyorumda. Bu kaddr uzatmamın sebebi de başta dedi ya sen sadece işine bak orda inanılmaz bozuldum.
İşten çıkmayı rafa kaldırdım bu akşamki konuşmadan sonra ve aşkım için gerçekten bekleme kararı aldım,madem bir ümit var o ümidin peşinden gitmek istiyorum. Artık sonucu ne olur ne olmaz bilmiyorum, ama duyduğum şeyler en azından olumsuz değil. umarım beni yanlış anlamamıştır açıkcası sağlıklı düşünemiyorum bazen buda sözlerime yansıyor.
Yorumlarınızı da ,yeni gelişmeye olan bakış açınızıda çok merak ediyorum, sevgiler :)

Adam şuan doğru zaman değil ama seni beğeniyorum diyor, kendime bile ayıracak vaktim yok,rahat ol olacağı varsa olacak zaten diyor.
Buna nasıl kayıtsız kalayım ki? Direk olumsuzlukla kestirip atabilirdi bu kadar süre geçtikten ve düşündükten sonra ama yapmadı,bir ihtimal bile varsa o ihtimali silip atmak gelmiyor içimden

Ceylin heyecanla okudum. :) bence olumsuz bir sey dememis aslinda oldu bittiye gelmesin suan yogunlasamam demis. Bir de seninle ayni hisleri paylasmiyor, evet. Bunu kabullenmen lazim simdilik. Evet onda da begeni var ama senin gibi hoslanti yada sevgi boyutunda degil. O yuzden daha rahat. Ama olumsuz degil. Artik sanirim yapman gereken imalardan uzak, MESAFE koymadan, daha onceki iletisimler gibi iletisim kurmak. Ay ama basima bi is gelmeyecekse guzel bence bu gelisme :))

Bu adam acaba senin olan ilginle böyle liseli gibi kacamak kacamak bakisarak laf carparak falan seninle kendini tatminmi ediyor acaba?? Senin hislerini kullaniyorum gibime geldi... çünkü sen adamdan daha cesursun benim gözümde.

Merhaba Ceylin
Duyguların bana o kadar tanidik ki... onceki konularimda var hatta ayni isyerinde oldugum biriyle ilgili durum. Cok uzulerek soyluyorum ki bu yapilan konusma umut vaad edici degil. Yani adam bana cok hadsizce konusuyor gibi geldi. Herkes bir olacak diye bir sey yok ama benim konu actigim kisi de ayni sekilde isten kafasini kaldirmayan bir adamdi. Su an iki aylik evliyiz. Demek istedigim bir erkek bir kadindan hoslaniyorsa eger ailesi, para, kariyer, is onu durduramaz.
Umarim yaniliyorumdur, mutluluklar dilerim butun kalbimle...

Çevresinde kendisinden hoşlanan biri olmasından zevk alıyor,ilgiyi kaybetmek istemiyor ama birşey de vaadetmiyor. Üzgünüm ama bence fazlası yok. Seven insan ertelemez, erteleyemez.
Ama adamda zaten sevgi yok ki,bunu açıkca söylüyor seni beğeniyorum ama bunlara ayıracak vaktim yok zamana ihtiyacım var bunu sana ilk konuşmamızdada söyledim diyor. Ben bunu kabullendim zaten,bana bi sevgisi hissi 2 ayda olamaz zaten. Sadece karşılık beklediğim gerçekten doğru, ve bu karşılık ihtimali varsa peşinden gitmek istiyorum sakin sakin.
İşten çıkmaya müthiş programlamıştım kendimi, ama görünen o ki çıkarsam 'hislerime karşılık ver yoksa giderim' gibi gözüküp,hislerimin aslında o kadarda yoğun olmadığını düşünerek bana bi çizgi çekebilir.

Önceki konunuzu da okumuştum bunu da bir çırpıda okudum. İki ihtimal beliriyor aklımda
Ya adam gerçekten sizi kırmamak için ilişkiye başlamıyor çünkü siz kadar kuvvetli hislere sahip değil
Ya da kafasında sizle ilgili soru işaretleri var. Yaş farkınız var mıydı tam hatırlamıyorum ama belki yaş farkı belki ailevi problemler ya da belki üstte belirttiğim gibi duygusal farklılıklar bu ilişkiyr engel oluyor. Zamana bırakmanın da ötesinde siz kendinizi iyice geri çekin. Sadece onun İstediği an başlayabileceği bir ilişki olmasın bu. Siz kadar emek versin,duygu yoğunluğu yaşasın ki kıymetli olun,naçizane...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…