Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Ben ilk konud da belirtmistim. Sizin acilmanizi takdir ediyorum. Ancak bu adamdan size yar olmaz gibi. aman elimden kacmasin der gibi bir tavri var. Hem karnim doysun hem pastam dursun. Ne size red cevabi veriyor ne de bir adim atiyor. Dedigin gibi koca koca insanlarsiniz. Kirk kere uzun uzun konusalim demek yerine bir aksam kahve kcmeye gidelim orda ayrintili konusuruz demesi lazimdi.

Konunuzu ilk açtığınızdada okumuştum yorum yapmamıştım.Bu adam oldukça zeki ve bazı arkadaşların dediği gibi ego tatmini yapmıyor malesef.ilk konuşmanız bile çok doğru bir ortamda ve doğru bir şekilde olmamıştı bence. Tabiki bir kadın hoşlandığını söyleyebilir,ama bu şekilde değil .Neyse konuştunuz ve karşınızdaki insan o zamanda gayet güzel bir şekilde olmayacağını anlatmıştı aslında,bunu anlayabilecek yaştasınız ayrıca.Asıl mesele ne biliyormusunuz,muhtemelen sizin şu an o işyeri için vazgeçilmez bir pozisyonda olmanız.İlk konuşmayla sizi sakinleştirip zamanla olmayacağını anlayıp vazgeçeceğinizi düşündü ve sonrasında herşey normale dönecek diye düşündü.Bu 2. Olay ve diğer patronlarla geçen istifa mevzusundan sonra olacak şey muhtemelen yerinize alabilecekleri birini aramak,hızlıca bulmak,ve sizin işten ayrılmanızı sağlamak olacaktır.Hatta tazminatınızı verip güle güle bile diyebilirler çünkü malesef bence bu davranış patrona aşık zavallı işçi değil,takıntılı sorun çıkaracak işçi davranışı

Oy cok agir olmadi mi?
Niye vezgecilmez pozisyon olsun ki anladigim kadariyla muhasebeci ve oyle zor bulunan bi personel de degil yani cok sacma degil mi bu kadar entrika.

Oy cok agir olmadi mi?
Niye vezgecilmez pozisyon olsun ki anladigim kadariyla muhasebeci ve oyle zor bulunan bi personel de degil yani cok sacma degil mi bu kadar entrika.
Malesef ağır değil.Konu sahibi kendiside yazdı farkındaysanız işten ayrılmamı istemedikleri için diye mesajında.Bu tarz şeyler olabilir.Sıradan bir işçi bile bazen bir işyeri için vazgeçilmek istenmeyen bir işçi olabilir.Açıkcası 2. kez aynı şekilde konuşmaların geçmeside rahatsız edici bence.Kadın yada erkek, ısrar eden bir taraf olunca ve karşılığında istifa ederim gibi konular geçince çok rahatsız edici.Profosyonel bir işveren açısından düşününce bu anlattıklarım muhtemel şeyler

Neymiş bu kadar 2 aydır bir başbaşa kalamayacak kadar yoğunluğu? Üstelik size takıntılı mı diyor? Bu çok çirkin. Bence egosunu okşuyorsunuz. Zaten işten çıkmaya hazır değilmişsiniz, çıkmayın acaba kalmasın aklınızda ama ben bir ümit göremedim.

İlk konunu hatırlıyorum o zaman da boş yere umutlanma demiştim. Şimdi de aynı şeyi söylemek istiyorum. Bu patron kişisi kesinlikle birşey düşünmüyor seninle alakalı,bence egosunu tatmin etmekten başka birşey de yapmıyor şuan..

ilk konunuzda, ümit var demiştim ama üzrinden çok zaman geçti ve hiçbir şey olmadı. Bana kalırsa, etrafında ondan hoşlanan biri olması hoşuna gidiyor, sizin ilginiz hoşuna gidiyor ve sizi oyalıyor, sanki umut verir gibi konuşarak o ilgiyi canlı tutuyor sadece.

Peh paşaya bak ne sis yansin ne kebap, yok yaaa. İlgin hosuna gidiyo, ne evet diyo ne hayir diyo,yani arada birakarak seni delirtcek, mumkunmu ya isine bak ne demek, o zamsn kestir at eee yok da demiyo var da demiyo. Bu ne oglum rn sinir oldugum sey kisaca oyaliyo,takiliyi,ilginin keyfini yapiyo hosuna gidiyo. Keske becerebilsen de sadece isine odaklanip ilgini kessen :) sen bilirsin diyi bide hey Allah im ya, kusura bakma Ceylin ama patronuna iki tane cakasim geldi.

Hala uyanamadın konu sahibi. Yazık sana ama...
Bak şimdi şu cümleyi tekrar oku:
.Bak sen hazırsın anlıyorum ama hadi ben hazırım deyip birşeylere start verelim demek olmaz, oldu bittiye getirmenin ne alemi var eğer özel hayatımı merak edyorsan özel hayatım yok bilgin olsun,bak canım insanların DIŞARI ve iş hayatları bazen öyle KARMAKARIŞIK bi haldedir ki kendine dahi ayıracak vakti bile yoktur..

büyük harflere çevirdiğim kelimeleri yanyana bi oku istersen...

Adamın hayatında biri var net olarak, seninle dışarda bile görüşme teklif edemiyor...Hem de hayatındaki olanlar öyle basit bile değil karışık işlerin içinde kendisi...Ama sen görmüyorsun. Adam sana sevgilim var ama ayrılıp ayrılmayacagımız belli değil dese sen yine oley umut var diye beklersin o haldesin

Ayrıca benim aşkıma takıntı diyecek birine aşkım biterdi

3. Defa bu mevzuyu gundeme getirdiğinde çıkışını verirler senin orda bence...

Ceylin 2 ay gecmiş ve 1 arpa boyu yol alamamıssınız. Hala bir belirsizlik daha oturup bir kahve bile icemediniz mi? Bence bu adam senin ilginden hoşlanıyor. Kararından vazgecme ve o işten ayrıl. Hem nasıl bir tepki verecek? Hemde uzaklastıgın halde seninle irtibat halinde olmaya calısacakmı yoksa onun hiç oylesine gelip gecici bir personel misin anlamıs olursun.

Yine herkes başladı adam oyalıyolar seni Yok istese şöyle davranır böyle der diye. Hayat bu kadar mı basit? Herkes hep aynı mı düşünüyor? Hep aynı hareketler mi sergilenmeli?
Hiç mi yaşamadınız böyle bir durumu, sevmenize rağmen yA da bir şeyi istemenize rağmen adım atamadığınız? Kafanızın rahat olmasını beklediğimiz? Nedir bu ön yargı ya. Her erkek aynı mantığını bir kenarda bırakalım ama artık ya.
Adamın hiç bir yanlış hareketi yok ki sadece ceylini kırmak istemiyor ona yol göstermeye çalışıyor adam ceylin denkaç yaş büyük tabi ki daha ağır olacak onu sakinleştirecek ona göre daha az heyecanlı olacak, ama adam gayette karakterli istediği tek şey zaman bunu niye herkes çok ve olumsuz olarak görüyor ki? Tabi ki deli divane aşık gibi davranamaz çünkü değil, ama kendisini, ceylini, durumu tartıp biçiyor, bence haklı olarak. Adam olgun ve akıllı ve üstelik oda sadece bir insan, her daim doğru tepki vermek zordur onun durumu bir yönetici olarak daha zor. Ben bu adamı sevdim.

Ne içtiysen ondan bana da versene
Cidden iyi olurdu

Sacma ilerleyiş bence bosverın

Sana ilgi duymuo. Olabilir mi acaba diye elindeki mantigiina gore iyi fırsatı komple tepmel ve eleman kaybetmek istemiyor sadece.

bir ilişkiye henüz hazır olmayan, karşısındakini gözlemleyen, hayatı yoğun insanlar elbette vardır ama bu patron onlardan değil. illa ki ilişkiye ad koyalım kafasına girmesine gerek yok, sana karşı bir hissi olsaydı bir saat bile olsa mutlaka vaktini ayırırdı. ve bu konuşması da bu kadar üstten olmazdı. daha önceki konunuzda patronunuza toz kondurtmamıştınız ama, adam egoistin teki. "maça bir sıfır yenik başladın, farkında mısın?" şuradaki egoyu koklayamıyorsanız, daha çok üzüleceksiniz demektir. bu işin oluru yok.

Cunku cogu erkek istediginde vakitte bulur adimda atar..bu adamda tik yok :)

Aynen ego tavan yapmış ne aşkı cıkacak ki bu adamdan...yok masama dokundun günah işledin bilmemne...Yok takıntılısın demeler...

Odun ve öküz erkeklere aşık olunuo net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…