Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Bence bu saatten sonra hic inandirixi olmaz. Taktik oldugu cok belli olur. Adam takintili oldugunu farketmis artik hic bu numaralari yer mi? En saglikli karar isten ayrilmak. Bu bile yeter mi ona bilemiyorum.
Kendimi ayni sekilde dusunuyorum da patronuma asik olsam ve bunu da ona soylesem, sonrasinda asla bu muhabbetlere girmezdim. Karsiligi varsa verir zaten yoksa da ya o isten cikardim ya da kendisiyle olabildigince az karsilasmaya bakardim.
Evet ama bence bu sekilde bi konusma degil de tavirlarla bunu gostermek. Diger yorumda acikladim konu sapinca izin vermemek, sanki artik konusmak istemiyormus gibi... yani isten ayrilmasi konusunda bir sey diyemiyorum cok da memnun bildigim kadariyla isinden.

Ehhh beee amma naz yaptı
Kaçan kovalanir tavrında mi
Elimin altında kal sen garantisin ben daha iyisini bulamazsam sen varsın nede olsa der gibi bu muhabbet

Ve
Birde siz belki de sadece bu adamın dış görünüşüne asiksiniz.bir kelimeye takılıp size bu kadar trip atması da çok itici değil mi

Ee yazmayalım, tazeliğini yitirmiş konular gündem olmasın
Başka konular okuyalım
Bu konudan mi bahsediyorsunuz? Valla benim herhangi bi sikayetim yok bu konunun guncel olmasindan. Daha yeni konular okumak isteyenler yorum yapmazsa konu guncel olmaz zaten. Isin ilginci kizcagizin konusu hep gereksiz goruluyor ama yorum yapan yapana nasil oluyor ben anlamiyorum. :))

Evet ama bence bu sekilde bi konusma degil de tavirlarla bunu gostermek. Diger yorumda acikladim konu sapinca izin vermemek, sanki artik konusmak istemiyormus gibi... yani isten ayrilmasi konusunda bir sey diyemiyorum cok da memnun bildigim kadariyla isinden.
Ama konulari saptirip buralara getiren konu sahibi. Patron degil ki. Belli ki isini iyi yapiyor ve bir eleman olarak onu kaybetmek istemiyorlar. Fazlasi yok.

Ama konulari saptirip buralara getiren konu sahibi. Patron degil ki. Belli ki isini iyi yapiyor ve bir eleman olarak onu kaybetmek istemiyorlar. Fazlasi yok.
Yok patron da saptiriyor. Takintilariyla ilgili konusuyor, biz senle napacaz ozlu sozu zaten, boyle satasan ugrasan ceylini konusturan bi hali var. Ben hic bi patronumdan boyle yakin olmaya calismak gibi hareketler gormedim. Mesala sadece cam kapatmaya odasina cagirma gibi bir sey yapiyor sanki bahaneyle 2 dk goreyim yada konusalim gibi.

Yok patron da saptiriyor. Takintilariyla ilgili konusuyor, biz senle napacaz ozlu sozu zaten, boyle satasan ugrasan ceylini konusturan bi hali var. Ben hic bi patronumdan boyle yakin olmaya calismak gibi hareketler gormedim. Mesala sadece cam kapatmaya odasina cagirma gibi bir sey yapiyor sanki bahaneyle 2 dk goreyim yada konusalim gibi.

Ben de patronun bu tavırlarına anlam veremiyorum. Hem böyle yanımda olsun göreyim sohbet edeyim hem de bir adım ileriye gitmeyelim der gibi... Bazen Ceylin’in yazdıklarını okurken patronun ağzına bir tane yapıştırasım geliyor :KK48:

İstemiyor bence. Bi erkek istese böyle uzatmaz. Hatta belki erkekler istemese de uzatmaz, ama çalışanı oldugunuzdan işinizde başarılıysanız kaybetmemek için böyle yapıyor

Ben de patronun bu tavırlarına anlam veremiyorum. Hem böyle yanımda olsun göreyim sohbet edeyim hem de bir adım ileriye gitmeyelim der gibi... Bazen Ceylin’in yazdıklarını okurken patronun ağzına bir tane yapıştırasım geliyor :KK48:
Ahaha aynen hissettirdigi bu. Hem gormek sohbet etmek istiyor bahaneye bakiyor konusmak icin ama konu derinlesince net olmuyor. Ya bilemeyiz belki gercekten suan onu engelleyen bi sikintisi vardir. Belki gercekten deymeyecek biridir. Hayirlisi artik...

1 ay boyunca karsilasmamaya calis odasina gitme evrakla ilgili seyleri sen götürme mecbursan bile o yokken birak odasina calistigin ortamdan gecerse gormezden gel...eger icinde birseyler varsa sana karsi mutlaka seninle iletisime gececektir...gecmezse zorda olsa vazgecmelisin tabi bu benim dusuncem

Adam şuan doğru zaman değil ama seni beğeniyorum diyor, kendime bile ayıracak vaktim yok,rahat ol olacağı varsa olacak zaten diyor.
Buna nasıl kayıtsız kalayım ki? Direk olumsuzlukla kestirip atabilirdi bu kadar süre geçtikten ve düşündükten sonra ama yapmadı,bir ihtimal bile varsa o ihtimali silip atmak gelmiyor içimden :KK43:
Ileri de ne değişecekmiş ki yine aynı yoğunluk olacak bu ne yazık ki bi bahane

Bir insanın duyguları için takıntı demek çok ağır bir şey, okurken sinirlerim zıpladı, Ceylin ilk mesajı yazarken çok sert yazdıysam kusura bakma; ama kendini bu kadar ezdirme, aşık olsan da olmasan da, çalışanı olsan da olmasan da o adam sana insan onuruna yakışır şekilde davranmak zorunda. Sana bu kadar pervasız yaklaşmasına izin verme.

Ceylin egosunu tatmin ediyor. Beğenilmek hoşuna gidiyor ama seni beğendiği için falan değil senin gözlerinde gördüğü kendisini seviyor adam. Onu da canlı tutmak için arada sana bir parmak bal! Daha fazla bir taraflarını kaldırma temiz duygularına yazık. Seven adam çeker alır böyle yok vaktim yok yok imalı dolambaçlı sözler ne bu yaa atomu mu parçalıyormuş ne bu yoğunluk? Bırak valla sinir oldum. Sen şöyle köşede dur ben canım istedikçe sana iki ima yaparım uzatırsan hadi çık daha geniş zamanda konuşuruz deyip keserim muhabbeti. Tavra bak!
Bir de sen konuşa konuşa bu adamı aşka ikna etsen içine sinecek mi? Aşk bu değil canım benim.

Demeyin Allah askina boyle seyler. Bu kiz zaten ümitlenmeye yer ariyor.

Adam istemiyor NET
sadece ilginden hoşlanıyor bu da çoğu kısıde olabilecek bisey .
Bi erkek biseyler hissetse şimdiye çoktan o ısıgıda verirdi laf oyunları yapıp sıkılınca konu kapatmazlar falan uyanın bence.
Sizdeki umut anca adamdaki egoyu günceller

Demeyin Allah askina boyle seyler. Bu kiz zaten ümitlenmeye yer ariyor.
Bence zaten son kozunu oynadı, adamın kulağına kar suyu kaçırmayı denedi ve sonuç bu olunca işten çıkmaktan vaz geçti, bir kaç ümitlendirecek yorum için de konu açtı.

X