Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Burda size umut veren aranizda bisey varmis gibi yorum yapan hanimlarin hayatlarinda kac sene profosyonel bi iste calistiklarini merak ediyorum. Adamin hali tavri ve konusmalari gayette ilgisiz oldugunu gosteriyor.

Profesyonel işlerde patronlar kendisine aşık insanlara "hayatımda kimse yok,bu aralar hayatım karışık bana süre ver "gibi konuşmalar mi yapıyorlar.yada bu kız sizden duygularına karşılık beklemiyorum dediğinde"sen benim ne hissettiğimi ne biliyorsun"diyemi konuşurlar.bence bu profosyenellik denen şeyin tam zıddı.

Bayanlar,
Ayrıca bana kızıyorsunuz ama bu konuşmadan önceki detayları yazmadım buraya çok uzun olacak diye. Geçen hafta ben ona odaya girmemin hiçbir şey yokmuş gibi davranmamın zor olduğunu ima etmeye çalıştım. Onu zor duruma soktum kabul ama. Konuşma esnasında 'benim bu odaya girmem yasaklanmalı bence' dediğimde şaşırıp 'ben seni bir yasaklayacağım göreceksin o zaman,bu odaya girmek niye yasaklansın diğer odada mı görüşelim biz seninle anlamadım ki' diye bir tepki verdi
Çok rahatsızlık duysaydı, bazı yorumlardaki gibi gururum onurum yerlerde olacak kadar istenmiyor olsaydım 'o zaman şöyle yapalım faturayı bundan sonra x hanım getirsin kendini kötü hissediyorsanız, siz bilirsiniz' deyip konuyu kapatamazmıydı, ertesi gün hatta arayıp fatura istedi benden.
Sonra ümitlenmem konusunda bana kızıyorsunuz, aşık bir insan bunlra nasıl kayıtsız kalabilir?
İş yapıyor adam yahu, çok üzüleceksiniz bu işin sonunda..

Profesyonel işlerde patronlar kendisine aşık insanlara "hayatımda kimse yok,bu aralar hayatım karışık bana süre ver "gibi konuşmalar mi yapıyorlar.yada bu kız sizden duygularına karşılık beklemiyorum dediğinde"sen benim ne hissettiğimi ne biliyorsun"diyemi konuşurlar.bence bu profosyenellik denen şeyin tam zıddı.

Konusmalar bu sekilde ilerlemiyor. Adam skistikca bi baska sey soyluyor ama olay su ki adamin birseye niyeti olsaydi simdiye kadar yapardi. Cuma gunu kadini odasindan gondermek adina yok baska zaman gorusuruz yok cikiyorsunuz iste bilmem ne diyip durmus. Gercek hayat dizilerde izlediginiz gibi degil malesef. Hoslanan adam hoslandigi kadini elinden biri gelip kapacak diye korkar. Oyle genis genis ne zaman nerde nasil olacagi belli olmayan “genis zaman”a birakmaz o kadinla isini

Canım 38 yaşındayım 15 evliyim aşkın platonik olanını da yaşadım flört de ettim dizilerde olur öyle heyecanlar çiçekler kelebekler.ha bu arada bu adam bu kiza gelir veya gelmez onu bilemem a ben zaten bu adamın ceyline göre olmadığını daha önce söyledim.keske kendi yaşıtı birine aşık olsaydı ama insanın kalbine sözü geçmiyor.

Konusmalar bu sekilde ilerlemiyor. Adam skistikca bi baska sey soyluyor ama olay su ki adamin birseye niyeti olsaydi simdiye kadar yapardi. Cuma gunu kadini odasindan gondermek adina yok baska zaman gorusuruz yok cikiyorsunuz iste bilmem ne diyip durmus. Gercek hayat dizilerde izlediginiz gibi degil malesef. Hoslanan adam hoslandigi kadini elinden biri gelip kapacak diye korkar. Oyle genis genis ne zaman nerde nasil olacagi belli olmayan “genis zaman”a birakmaz o kadinla isini

Canım 38 yaşındayım 15 evliyim aşkın platonik olanını da yaşadım flört de ettim dizilerde olur öyle heyecanlar çiçekler kelebekler.ha bu arada bu adam bu kiza gelir veya gelmez onu bilemem a ben zaten bu adamın ceyline göre olmadığını daha önce söyledim.keske kendi yaşıtı birine aşık olsaydı ama insanın kalbine sözü geçmiyor.

Bayanlar,
Ayrıca bana kızıyorsunuz ama bu konuşmadan önceki detayları yazmadım buraya çok uzun olacak diye. Geçen hafta ben ona odaya girmemin hiçbir şey yokmuş gibi davranmamın zor olduğunu ima etmeye çalıştım. Onu zor duruma soktum kabul ama. Konuşma esnasında 'benim bu odaya girmem yasaklanmalı bence' dediğimde şaşırıp 'ben seni bir yasaklayacağım göreceksin o zaman,bu odaya girmek niye yasaklansın diğer odada mı görüşelim biz seninle anlamadım ki' diye bir tepki verdi
Çok rahatsızlık duysaydı, bazı yorumlardaki gibi gururum onurum yerlerde olacak kadar istenmiyor olsaydım 'o zaman şöyle yapalım faturayı bundan sonra x hanım getirsin kendini kötü hissediyorsanız, siz bilirsiniz' deyip konuyu kapatamazmıydı, ertesi gün hatta arayıp fatura istedi benden.
Sonra ümitlenmem konusunda bana kızıyorsunuz, aşık bir insan bunlra nasıl kayıtsız kalabilir?
Sana neden kizalim ceylin sen aslinda icten ice bize kiziyorsun biz adami tanimayiz etmeyiz inan suraya yazan kimsenin umrunda degil bu adam ama sen bizim hemcinsimizsin her ne kadar kadin dedigin kendi cinsine acimasiz olsada soz konusu duygular kalp oldumu kimse uzulsun istemez ne sen bizi tanirsin ne biz seni niye sana kizalim niye uzulesin isteyelim bir hukukumuz yokki (cok dandun yazan kisileri kastetmiyorum)

Herkesin benzer yollardan gecmisligi yasanmisligi az cok vardir ona istinaden fikir beyan ediyor
Kisinin duygusu varken algisi seciciligi farkli olur diye bak birde bu acidan bak diyoruz
Ama sen ben yasayarak ogrenecegim diyorsun bu duygu cok guzel ben duygumun onune gecemiyorum diyorsun onada sahsen saygim var insallah gonlunce olur dilerim uzulmezsin ama yinede tavsiyemdir baktin gidisat ayni bir ileri iki geri cok uzatma insani ayakta tutanda umut yikanda umut
Yapamiyorsun yapabilsen isi sirf profesyonellige dokup fazla hevesli gorunmeden onun yaptigi espri vs belli mesafede konuyu kapatmis gibi durman olur odasina fatura birakmaya hevesli olmaman bir sen gidiyorsan bir x le evrak gondermen sahsi hicbir konuya girmemen vs vs ilgi varsa geri cekilisin rahatsiz eder adim atar yoksada sistem aynen dvm eder
O noktadada ak koyun kara koyun belli olur

bence bu kadar zorlama derim. resmen adamı şişirmişsin.
hanım hanımcık olup bu konu hakkında bir daha konuşma derim.
İşine git gel üzerine gidip de adamı bunaltma.
uzak dur . Sanki birşey konuşmamış gibi.
bu kadar ısrarı anlamıyorum.

Ne olursa olsun bir hanımın duygularını açması hiç hoşuma gitmiyor. Cevap bekleyen tarafın kadın olması güzel şeyler değil.

Sizin patron ego meselesi yapmış bu durumu sanki. Kendisine körkütük aşık bir genç hanım her an civarında. Bu da ona haz veriyor. Hani hem pasta bütün kalsın, hem de karnım doysun şeklinde yaptığı şey tam olarak.

Kendime sahip olucam öyle yapıcam artık kesinlikle artık duygularımdan bahsetmicem, sadece iş ve söylediklerine cevap vericem o kadar. Oda zaman zaman şaka ve ima yapıyor insan ister istemez cevap veriyor ne yapayım, arada kalıyorum. Beklemedeyim bi süre daha. Ben yine söylüyorum patronumu tanısaydınız gerçekten boş yere şu konuşmaları yapmadığını bilirdiniz ama işte burdan onu gösteremiyorum size, o yüzden ümitleniyorum. her bakış açısını farklı gorumluyorum okuyorum ve dikkate alıyorum merak etmeyin.
Tatlim tanisaydiniz dionda sen objektif olamiyosunki.. olamazsinda..askin gozu kordur derler ya...adam tavirlari konusmalari boyleyse bizce boyle ki bir cok kisi ayni fikirde.. ayrica iyi bi insanda olabilir ama bu seni begendigi istedigi anlamina gelmezki...yine diyorum.. isteyen erkek vakit bulur her turlu.. onlar bizim gibi senaryo uretmez direkt yapar aklindakini yani..

Birde biri demisti baskasi olsa kullanabilirdi diye.. emin ol sirf patronun oldugu icin yapmiyordur bence.. hos yapan olede yapabilir belki.. buarada bencede kacan kovalaniyor :) oyle yap

Son düzenleme:
Kaçan kovalanr lafı çok doğru evliyim eşim e bile yüz vermesm uzaklssm hemen peşimde kedi gibi hele ki böyle bi durum da aşkını itiraf etmissin işte çekil uzaklaş zaten bi adım gelecek olan her türlü gelir kendini düşürmenin anlamı yok konuşma üslubunuz bile basit tarz da biraz ağır olun lütfen sizin bu tavırlarz oldukça sizi kullanır bırakır lütfen ciddiyet !

Ne olsun ne olmasin ne git nede kal resmen oynuyor seninle ama sen duygularindan oturu anlamiyorsun .

Bu is cok basit ya evet ya hayir ortasi yoktur..oyalamasi vardir canimm ..

Ve daha ne zamanindan bahsediyor babam yasinda genc olsa hadi yasim genc dese neysede yasi gecmis bile boşver bunu

Ilgini haketmiyor..

Biz sadece senin gururunu düşünüyoruz , üzülmeni istemiyoruz. Açıkçası yorum yapan hiç bir üyenin bu işten kazanacağı veya kaybedeceği bir şey yok. Kalbin kırılsın istemiyoruz, bir yandan bu da yanlış, belki de iyi veya kötü yaşaman lazım. Tecrübeler yaşanmışlıklar üzerine oluyor. Her neyse Kafan netleşinceye kadar kal ! elimden geleni yaptım olmadı diyene kadar kal ama artık o adamın egosunu okşama , bir süre izle...bırak napıyor senin için , merak ediyor mu?

Bu adam gerçekten senden hoşlanıyorsa seni bir yerlere davet edip; sana duygularını açar. Üstü kapalı senle flörtleşmez ki sen açık açık söylüyorsun, fakat %100 cepte olduğunu gösterme şuan ki durumun %100 cepteyim diye bağırıyorsun adam da nasıl olsa cepte diye konfor alanını hiç bozmuyor. Sevsen bile uzak durabileceğini / vazgeçebileceğini ona hissettirmelisin.

Erkekler bir şeyleri anlatmanın yolu saatlerce yapılan konuşmalardan maalesef geçmiyor tam aksine hareketlerinle gösterirsin. Bu sayede ne gururun incinir ne de takıntılı bir birey izlenimi sergilemiş olursun.

Bu adamın karşısına geçip; duygularını anlattın devam ettin adam durdu sana geniş zamana bırakalım (meali kafamı ütüleme) dedi. Bu noktada şunu artık yapmalısın; Patron ve çalışan olmalısın ama öyle soğuk bir duruşla değil, gayet rahat kendinden emin, güler yüzlü bir duruşla, dik durmalısın adam şaşırmalı, senin için kafasında kurduğu yanlış imajı yok etmelisin...Adam kız beni seviyordu ama benden bir şey görmeyince geri çekildi, ne gururlu kendini bilen bir insan olarak düşünmeye başlar ve eğer gerçekten hoşlanıyorsa sana mutlaka bir adım atar.

Sen adamın ağzının içine baktıkça o daha çok bekletecek seni. Biraz kendini geri çekmeyi başarabilseydin şu 2 ayda. Belkide olmuştu şimdiye kadar.

Neyse seven insanın içindeki ümit hiç bitmez derdim buda kanıtı. Ümit fakirin ekmeği, umar ha umar. :)

Yorum yapan 10 kişiden 9'u adamın egosunu okşadığın için seninle iletişim halinde olduğunu söylüyor, sen hala onu tanımıyorsunuz deyip duruyorsun. Neyse inşallah kısa sürede sevgili olduk biz diye konu açarsın ama hergün birbirinizi görmenize rağmen iki ayda gelinen nokta geniş bir zamanda bu konuları konuşuruz diye seni sepetlemesi ise biraz zor

Onun çok işine yaradığı bi personel değilim diğer patronların işine yaradığı bi personelim sadece. Ama benden daha vazgeçilmez 5 dil bilen bi personelin yerini bile doldurdular benim mi dolduramayacaklar.
Adam gerçekten işkolik ve obsesif biri işten 8-9 da çıkıyor şirketi yuvası bellemiş, kendime aşık olacak zor bir insan seçtim kabul, ama şansımı denemekten alamıyorum kendimi, bir de ihtimal varsa neden olmasın diyorum bekle onun için değil aşkın için diyorum. Adam beni sallayıp olmayacak işte anla filan demiyor ki. Birde bazı arkadaş inanmıyor istedikleri kadar inanmasınlar ben işten çıkacaktım ve günlerdirde üzgündüm bu yüzden içimde neler yaşıyordum daha dün sana yeni iş görüşmesine gittim ve ben nasılsa işten çıkacağım düşünceleri ile imalarda bulunuyordum, tabiri caizse son kozlarımı oynuyprdum. Üstüne de akşamki bu konuşma olunca evet çok ısrarcı gözüktüm ama bundan sonra kesinlikle hiçbir şey yapmadan bekleyeceğim beklentiyi mininumda tutarak,olmaz ise yine ayrılırım.
İhtimal yokki

daha önceki konuyuda okumuştum cevap vermek bu konuya nasip oldu

cesaretinize sevginize aşkınıza bişey diyemem sonuçda bir kalp taşıyoruz. Elbette gönül düştümü birine insan değişik ruh halinde oluyor, ama bu kadar gururunuzu neden ayaklar altına seriyorsunuz. Bir insana bir kere söylenir ama siz hal ve hareketlerle çok belli ediyorsunuz okuduğum kadarı ile yanlış yapıyorsunuz işten çıkıcam demişsiniz geri vaz geçmişsiniz, darılmayın ama ne istediğinizi siz bile bilmiyorsunuz anladığım kadarı ile kaldı ki herkese duyurmuşsunuz bu durumu iş ortamında hiç etik değildir. Çalışma ortamında patronlar için bir eleman gider bir eleman gelir politikası var onlar bişey kaybetmez kaybeden siz olursunuz hisleriniz olduğu patron ise istemem yan cebime koy misali sizi istediği gibi şekillendirmeye çalışıyor anladığım kadarı ile 2 tane net cevap vardır ya hayır yada evet sizde sürekli ışık yaktığınız için bu fırsatı istediği gibi kullanıyor. İyi düşünün iyi karar verin

Bu konuyla ilgili gelişmeleri çok merak ediyorum:kahve: aylık dizi gibisiniz. Alt üstü yrm saatte sonuca bağlanacak bir konu için bile uzattıkça uzatıyor. Küçükken Brezilya dizilerine çok mu maruz kaldı acaba :KK47: Duyguları varsa eğer duygularını bastıran insanlardan hiç hoşlanmam daha duyguların zirvede olduğu görünce kalp çarpıntısından nefes alırken bile zorlanacağı zamanda surat asıp naz yapıp kibarca kovan bir adam.
Hadi diyelim bu ilişki bir türlü başladı yrn öbür gün kırıldığınızda kavga ettiğinizde hiç barışmak içim uğraşmayacak ve zamana bırakacak gerçekten sizi çok yıpratacak bir karaktere sahip.

Aynı yaştayız lütfen duygularınıza ve size önem veren biri ile birlikte olun. Bu duygunun aşk değil hayranlık olduğunu düşünüyorum.

Canım seni kesinlikle haketmiyor...Sen değil, o sana aşık olmalı öyle düşün..Bunu teselli olsun diye söylemiyorum. İnsan aşık olunca karşısındakini mükemmel biri gibi görür..Sen de bence onu öyle görüyorsun. Çoğu kişi seni sevmediğini belirtmiş zaten bir anda sevmesini beklemiyorsun anladığı kadarıyla. Ama aklındakileri netleştirmesini bekliyorsun ve çok haklısın. İster ilgi duysun ister ilgi duymasın seninle bir kahve içmeli diye düşünüyorum. Aklındaki karmaşa böylece bitmiş olurdu.

"Ben çok değerliyim" cümlesini içinden sık sık tekrar et.."Bu dünyadaki en önemli kişi" benim diye kendi kendine konuş..Aynanın karşısına geçip "ne kadar güzel biriyim !" şeklinde sık sık tekrarla..Komik veya aptalca değil bunlar..Kendine daha fazla güvenmeni sağlayacak. Bu da duruşuna yansıyacak. Patronun seninle konuşurken konuyu duygularına getirirse geçiştir..."Kusura bakmayın yapacak çok işim var.". Ya da çıkmalıyım gibi konuş.

X