Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.

Geçmiş olsun canım
Bu durumda olanların yapması gereken bence cesaret gösterip, kendi hakettikleri değeri kendilerine vermeleri...

Ne yaptım ne ettim asla doktora gitmeye ikna edemedim. Çünkü kendisi hep haklıymış sorunlu olan benmişim.
Peki dedim evet sorun belki bende ama buna dr karar versin belki iyilesirim sende bir oh dersin pişman olmazsın gittiğine bak sorun karımdaymış iyiki gitmişiz dersin bilee dedimmmm ama ona bile tmm demedi.Bile bile kendimi kötüledim sırf gitsin diye asla adım atmadı. Sabahına boşanma davası açmaya gidelim dedim Onu kabul etti doktoru yine kabul etmedi.Inanilir gibi değil. Iyice sinirlerim bozuldu.Yapilan hicbiseyi sindiremiyorum hazmediyorum kabullenemiyorum. Herkese karşı kotu.ailem etrafında fır dönüyor maddi manevi ama onlara bile neler söylüyor arkalarından.Terbiyesiz.
Kendi ailesinede aynen öyle.maddi konuda onları her türlü sömürüyor ama yinede o insanlarla arasını bozmaktan asla çekinmiyor asla.

Demekki oyuncular farklı olsa da senaryo üç aşağı beş yukarı aynı
Allah bunlara akıl fikir hidayet versin

Demekki oyuncular farklı olsa da senaryo üç aşağı beş yukarı aynı
Allah bunlara akıl fikir hidayet versin
Kesinlikle öyle..
Konu sahibi kizcağız yazmış ya hani "isine geldiği zamanlarda dil biliyor olmamı kullanıyordu ancak onun dışında asla iyisin bu konuda demiyor" diye.

Ben muhasebeciyim ve gerçekten isimde çok iyiyimdir sektörümde bu konuda ismim çok iyi anılır.Fakat bir tek eşim olacak kişi iyisin demez ve işine yarayacagim zaman bahsimi yapar .Benim eşim bu konuda iyidir yardımcı olabiliriz gibisinden bahseder .Kendimi övmek için yazmıyorum yanlış anlamayın.Arkadasin yazdığını onaylamak acısından .

Şimdi eşin senin gerçekten layık olduğun övgüyü sana verirse olur mu hiç aranızda muhabbet gelişir , eş olmuş olur sana karşı, sevginiz saygınız artar birbirinize karşı
Kesinlikle olmazzzz olamaz seni aşağılaması lazım yerin dibine batasıca egosuna ters

Senin özgüvenini dibe çekmesi lazım, güçlü ayakları üzerinde duran başarılı kadın görmek onların tarzı değil

Allah'a havale ediyorum ben bu hasta ruhluları

Allah hayatlarını mahvettikleri kişilerin haklarını bunlardan hem dünyada hem ahirette tez vakitte sorsun

Inşallah canım..
Gerçekten Öyle.. Cevremde iletişimim olsun insanı ilişkilerim olsun sevilen biriyken onun tarafından hep yargı görmem yerin dibine çekilmeye çalışılmam gerçekten narsistligin dibi yani .Insan herşeye bi kulp bulurda iyi şeylere bir güzel soz söylemezmi yahuu ömrümü yedi tüketti beni .Maddi manevi hiçbişey talep etmicem zaten çocuğum içinde istemiyorum .yoksa beni çok uğraştırır imzalamaz.yeterki ondan kurtulalimda artık yeterki üzerimizdeki kötü enerjisini de alsın gitsin..Hakkimda helal değil obur dunyada da elim yakasında.Ceksin çeksin çeksin diyorum en beterlerini ona yaşatsınlar.Gece gece günaha giriyorum off..

Allah kurtarsın hepimizi

Yorumlarını okudum biraz bunlarla ilgili videolar izle olur mu? Sınırını çiz bunlar değişmez. Hepsinde aynı cümleler inan ki. Sezer Ergör izle, Aile ve Evlilik danışmanı M.K. Akgül var onu izle. İnan ki faydası oluyor. Çok takma kafana konuşsun dursun. Ömrünü rendeliyorlar yoksa insanın. Bunlar seninle ilgili değil onunla ilgili. O mükemmel nasıl onu doktora götürürsün. Öyle düşün. Sen takmadıkça davranışları hafifler merak etme. Çünkü bunlar seni beni dibe çektikçe besleniyor izin verme. Tepkisiz kalmaya alış. İlk zamanlar zor oluyor sonra tepkisizliğe alışıyorsun. Zehrini başka yerde akıtıyor. Daha kolay o zaman. Ailene söyle onun için bir şey yapmasın. Ýapıp konuşacağına yapmasınlar konuşsun. Gerek yok. Değmez çünkü.

Çok teşekkür ederim ilgi ve bilgilendirmeniz için.
Inanın özellikle aile danışmanlarını o kadar çok takip ediyorumki ama tek taraflı olmuyor olmadı olamadı malesef...Ama tabiki önerilerinizi dikkate alacağım

Bu kelime bile fazlasıyla sıkıcı, yaşayan bilir ..

Yav edilmişi var okusana? Olan parana olacak, sinirine olacak. Gram değişmedi. O doktora gitmez çünkü o zaman kusurlu olma ihtimalini kabul eder. Benimki el mahkum gitti süreç boyunca mağduru oynayıp kadını kandırdı bir de beni psikolog kandırmakla suçladı. Daha büyük sinir harbi. Boşanmayı kabul etmesi ne nimet bilsen? Kaç mesaj aldım boşanmaya nasıl ikna ederim, tehdit ediyor diye. Şükret ve o para ile kendin destek al kolay kurtulmak için. Misss..

Bu konuyu yeni okudum, çok faydalı olmuş, çok teşekkür ediyorum. Benim eşim de var mı diye okudum, evet maalesef var. Özellikle manipülasyon konusunda. Gerçi artık beni manipüle edemiyor ama kendince hâlâ yapıyor. Farkındalık benim için sonun başlangıcı oldu, umarım ben de sizin gibi başarabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…