Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.

Hortlayacak tabi ki, böyle konular başa tutturulmalı bence
Ben seni dovmedim ki cok ustume gelip beni bu hale getirdin, dovsem su an karsimda konusuyor olamazdin" diye beni bunun dayak olmadigina ve sebebin ben olduguma inandirmaya calisti.
Şu cümle varya öyle yaşıyorum ki iliklerime kadar ben seni dövmedim dövsem yerinden kalkamaz hastanelik olurdun sen dayak görmemişsin diye diye attığı tokatları yediğim yumrukları tekmeleri kabullendim çünkü onu bu hale ben getiriyordum öfkelenmesine ben sepep oluyordum şuçlu hep bendim ben onun değerini bilmiyormuşum hatta ben hayatta hiç bir şeyin değerini bilmiyormuşum

Merhaba narsistik tavırların olduğunu düşündüğüm eski sevgilim hakkında yazıyorum,iyileşmeye çalışıyorum,maddi manevi istismar edildim ,Sezer Ergör videolarını izledim yaşadığım durumu anlamak icin,neredeyse çoğu uyuyor..Beni aldatmış ..sonradan farkettim, dün o kıza evlilik teklifi yaptığı fotoğraf videolarını gördüm,benle sevgiliyken bana çiçek almayan adam sürekli mağduru oynayan adam birden değişmiş diğer ilişkisinde,yaşadıklarımın etkisinden hala çıkamıyorum..Demek ki narsistliği banaymış diyorum..Ben yanlış tanımışım,Şuan çok mutlu görünüyor bunca yaşattığı adaletsizliğe rağmen,benimle uğraşmasın diye ayrılırken bana borcu vardı asla istemedim yeter ki benden uzak dur ayrılmak istiyorum demiştim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…